18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

legitymowanie policji

cropp1 • 2012-08-11, 09:34


legitymowanie policji 26.03.2012r.

ti...........ax

2012-08-11, 12:25
Jaki teren publiczny? To własność państwa, chca zamknąć to zamykają. Niech do sądu państwo odda. Cwaniakuje bo wie ze nic mu nie mogą zrobić. Mają goście taką prace i koniec. A koleś pewno dalej u mamusi na garnuszku bo nawet nie ma z czego zadzwonić, a telefon uzywa jako notatnika. Widać ze to zwykły ch*j.

HolyCrom

2012-08-11, 12:50
Ja tam jestem za legalizacją, właśnie ze względu na historię z prohibicją w stanach. Zresztą, legalna konopia (nie znam slangu) nie byłaby taka atrakcyjna dla gimbusa i tym bardziej Polaka ;) . Paradoksalnie więc podejrzewam, że mogłoby zmaleć uzależnienie od konopi.

goolman

2012-08-11, 12:51
j***ć takich krawężników

Nerfpl

2012-08-11, 12:57
Piwo, ale dla tego pana w filmiku :)

Extraordinary_Gentleman

2012-08-11, 12:58
kpaxian napisał/a:

Ten gościu ma IDETYCZNY głos i sposób mówienia jak Korwin-Mikke!!! sklonował się?



Właśnie miałem mówić to samo. Czyżby jego synek i miał tak samo naj***ne do łba jak tatuś?

Fa...........um

2012-08-11, 13:03
Widać, że im cholernie głupio ;)

Pułkownik Zuber

2012-08-11, 13:05
To goście którzy nie chcieli oddać właścicielowi (miastu) squatu w centrum Warszawy.

irish

2012-08-11, 13:07
prawo rynku k***a mać @bloodwar, ja tam nie jestem za legalizacją. jestesmy zbyt mało wyluzowanym krajem żeby bawic sie w takie rzeczy. przedewszystkim nie powinno sie karać za posiadanie do iluś tam gramó, tak jak w czechach i dużej liczbie krajów zachodnich. uprawa krzaków w domu do paru sztuk tez powinna byc legalna, na własny użytek. co kto pozniej z tym robi to robi to na swoją odpowiedzialnosc (sprzedaż, etc.) ale jezeli duzo ludzi bedzie sie tym zajmowac, to PRAWA WOLNEGO RYNKU mowią o tym, że im większa konkurencja tym niższe ceny i lepsza jakość. nikt nie kupi polki za 4 dychy, kiedy bedzie mogl sie przejsc 100 metrow dalej i dostać holenderke.

Lumpy

2012-08-11, 13:13
Ciekawe czy te c*pki by tez tak dociekaly swoich praw, jak by im jeden z drugim hoolsem wpie**olili pod sklepem, ciekawe czy wtedy tez by potrzebowali wylegitymowac policjanta.

Gi...........sz

2012-08-11, 13:14
Dlatego nie gadam z hipsterami :-)

djdann

2012-08-11, 13:15
Role pięknie się odwróciły, posłuszni jak PIESKI :mrgreen:

Fedek

2012-08-11, 13:21
i na ch*j mu te numerki? :d nawet nie wiedział co z nimi zrobić debil :D

.Piotrek

2012-08-11, 13:26
Tych bezdomnym powinni wyj***ć siłą a nie się j***ć....

seaven

2012-08-11, 13:32
Mar0

Wiesz co ? Pierwszy raz widze taką opinie jak twoją . I powiem tobie że nie masz nawet w najmniejszym stopniu racji. Pomyśl (nie chce już ciebie wyzywać ) ... chcesz palić ukrywając sie albo nabijajac lufke rozgladajac sie czy ktoś nie patrzy ? Rozumiem ty jestes może kozak i potrafisz skręcic gibona w centrum miasta obok ratusza :/ Jesteś madafakerem życia ktory nikogo sie nie boi i JP na 100 % ... Ja nawet moge tobie skrecic czy nabic lufke pod komisariatem i spalic , ale powiedz mi po co sie bac? Ty widzisz sens palenia ? Moim zdaniem zapalić sie powinno dla relaksu z dobrą muzyka i dobrym towarzystwie a nie z kolegami przed blokiem dla szpanu. Po 2. W polsce nie bedzie pelnej legalizacji , nie bedzie mozna ja sprzedawac ani kupowac , zreszta jedno z drugim sie laczy ;/ Mieszkam 10 km od granicy czeskiej ... i tam nie mozna sprzedawac ani kupowac zadnego palenia , mozna tylko miec na swoje zapotrzebowanie , sa sposoby zeby kupic bez obaw , ale nie ma pelnej legalizacji ktory tyczy sie w sprawach handlu. Po 3 ... Dobra no ale pojdziemy twoim tropem myslenia ze bedzie legalizacja nawet juz w sprzedarzy zielska , okey ... Powiedz mi czy w jedynym kraju na swiecie albo w jednym z nielicznych jak holandia są nalozone gigantyczne akcyzy na trawe ? Chyba nie lałeś .... można tam kupic w kofiku (teraz juz polak nie moze ) grama ważonego za nawet 7 zł w zależności od rodzaju , sposobu hodowli i wielu innych czynników. Na koniec dodam jeszcze że w czechach jak i w wielu innych krajach jest pospolita cena 30 zł za g . Inne ceny pojawiaja sie jak wyzej wspomnialem przy wiekszych ilosciach . A i jescze cos tobie powiem, to co kupujesz to jest syf , czysty syf , nie wiesz co palisz , nie wiesz jak to do ciebie trafi . Wiesz ze to poprostu zielsko ... Nawet jak powiedza tobie jaka to jest odmiana to i tak nie jestes pewny co do tego ... Przeciez maczaja ta trawe w jakis gownach zeby lepjej kopała i wychodziła wiecej objętościowo ... Tak wiec kiedy nadajedzie juz dzien legalizacji to posieje swoje roslinki , poczekam i spale ... Nastepnym razem jak uslyszysz od kolegów newsa to nie wychylaj sie z nimi w internecie ...
A teraz idz do mamusi i poproś o 30 zł i zapal z kolegami przed blokiem ...
Ave JA :D

LICH0

2012-08-11, 13:39
Policjant to tylko marionetka i nie ma się co za bardzo do niego przypie**alać w takich sytuacjach. Powinien pogadać z osobą, która wymyślała tą blokadę.