18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Latający cyganie

Barnellini • 2020-08-09, 02:10
Jedenaście osób zmarło po tym jak pożar wybuchł na 11. piętrze wieżowca w miejscowości Bohumin w Czechach. Ku waszemu pokrzepieniu powiem, że było to jedenaścioro członków jednej cygańskiej rodziny. Pięć spośród jedenaściorga ofiar wyskoczyły z okna licząc na cud. Nie zdarzył się.


Gandalf

2020-08-09, 08:44
Walka z koronowirusem

dojebywator

2020-08-09, 08:47
widać że facet nie chciał skoczyć , ale dupsko mu sie zapaliło więc zrezygnował ze strachu

bbkacprzyk

2020-08-09, 08:51
Ale mi dzień tym opisem zrobiłeś :mrgreen:

Wiewór

2020-08-09, 09:33
Znajac cyganerię to pewnie palili meblami ognisko w pokoju bo lubia się czuć jak w taborze.

A jednak przeczytałem, że ich ziomek spalił benzyna.

polakwrocek

2020-08-09, 09:43
Wiewór napisał/a:

Znajac cyganerię to pewnie palili meblami ognisko w pokoju bo lubia się czuć jak w taborze.
A jednak przeczytałem, że ich ziomek spalił benzyna.



Podlać benzynę pod drzwiami i zapalić odcinając dostęp na zewnątrz, a góry śmieci momentalnie się zajmą. (mówię o przedmiotach nie ludziach -.- ...)
Tyle że smród będzie się unosił w bloku przez lata...

hdposter

2020-08-09, 09:48
Trzeba powiadomić najwyższe cygańskie władze


mareczek_76

2020-08-09, 09:58
Przeżył tylko ten, który był w pracy.

Eknen

2020-08-09, 09:59
Wiewór napisał/a:

Znajac cyganerię to pewnie palili meblami ognisko w pokoju



hah u mnie pierwsze mieszkania w komunistycznych blokach wybudowanych w 51 miały parkiety drewniane. Komuniści zdecydowali, że cyganów trzeba cywilizować no i cyganie zamieszkali w blokach z parkietami. Jednak jak to u komunistów było: bloki postawili , ale elektrociepłownia nie działała i nie było ogrzewania centralnego. Jak w zimie temperatura spadła do -20 cyganie palili parkiety , żeby się ogrzać.

ProVVe

2020-08-09, 10:22
hdposter napisał/a:

Trzeba powiadomić najwyższe cygańskie władze



Nawet flagi na maszcie nie ma z powodu żałoby

Tomigut17

2020-08-09, 10:24
Kamerzysta już się znudził i pie**oli nie nagrywa dalej :D

pullup

2020-08-09, 10:33
normalnie śmieciarka podjechała czy jak?

pankruk

2020-08-09, 10:37
Abstrah*jąc od pożaru. U siebie w bloku też mam nazwijmy to "romską rodzinę". Trzy razy w tygodniu widzę ich starego jak gada z innymi "Romami" w jakichś różnych samochodach na przeróżnych tablicach rejestracyjnych z całej Europy. Rozstrzał od Fiata Sieny na niemieckich tablicach po mercedesa C63 AMG na francuskich numerach. W windzie ten sam gość proponował mi perfumy i markowe ciuchy w dobrej cenie, a potem się k***a cała ta społeczność dziwi, że ludzie mają ich za kogo mają. Nie wspomnę o koczowisku z namiastką "no go zone" przy Lechickiej w Poznaniu.