18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kyokushin - najtwardsze karate

mover2 • 2013-04-18, 05:17


Kyokushin karate czyli zamień swoje słabości w swoje atuty poprzez ciężki trening.

Maharaja18

2013-04-18, 17:12
Jako, ze jestem człowiek uparty sam poszukałem i o to proszę link na YT:
watch?v=C52tNWMqi74


Cholera... przewertowałem za tym 45 stron w googlach, pod hasłem Kyokushin... I trafiłem na film, bo różnił się tylko sekundą trwania od tego tutaj

Bila

2013-04-18, 17:13
15-nasto letni znawcy świata.

rafau300

2013-04-18, 17:57
kaktuz napisał/a:

najtwardzsze karate haha bijmy sie ale nie po mordach na tym polega kyokushin



Prawdziwe walki Kyokushin odbywają się bez żadnych ochraniaczy, dlatego między innymi nie uderza się bezpośrednio na twarz. Wątpię, żebyś chciał dostać gołą pięścią w zęby podczas walki. Zdarzały się przypadki śmierci podczas uderzeń na twarz, ale również zwykłe uderzenia "w papę" odbijają swoje piętno (np. problemy z wysławianiem się przez niektórych bokserów).
Kyokushin zostało nazwane najtwardszym karate m. in. po pokazach Masutatsu Oyamy w USA, gdzie walczył z bykami, łamał kamienie, itp.

mover2

2013-04-18, 19:03
kaktuz napisał/a:

najtwardzsze karate haha bijmy sie ale nie po mordach na tym polega kyokushin



W karate nie uderza się w twarz nie dla tego że karatecy nie mają miękkich rurek, tylko po prostu nikt nie chce się pozabijać. Masz tu cytat z historii karate:

"Pewnego razu Sensei Kurosaki zabił faceta, który go znieważył, uderzając z taką siłą, że ręka zagłębiła się w twarzy na głębokości 3 cm. Po gruntownym dochodzeniu został uniewinniony, gdyż był to typowy przypadek samoobrony." - jeden z pierwszych uczniów (wspólników) założyciela.

Teraz sam wiesz dlaczego ktoś wpadł na tak genialny pomysł.

Co do walki z niedźwiedziem Masutatsu Oyama (założyciel) podjął się próby walki z niedźwiedziem, jednakże po stoczeniu walki której nie wygrał, jego rany były tak ciężkie, że był hospitalizowany przez ponad rok. Miał także w planach walkę z tygrysem... po porażce z tym pierwszym zrezygnował.

RapujacyToster

2013-04-18, 19:03
Siergiej123 napisał/a:


Wybaczcie nie mogłem się powstrzymać :mrgreen:



Już pewnie wyzwał Najmana na pojedynek :D

Ar...........ch

2013-04-19, 00:22
Brakuje jeszcze kobiety z brodą.

Yoru

2013-04-19, 05:59
Ja wole rosyjskie sambo.

Gienek2

2013-04-19, 09:31
nigga pewnie walczył z niedźwiedziem o terytorium, jedzenie i samice jak to bywa w prawie dżungli

squallaz

2013-04-20, 10:52
voitek napisał/a:

@squallaz
Sam trenowałem Kyoukushin przez 10 lat i wiem, że ch*ja się znasz.

Taka zasada na przyszłość:
ch*j wiem, nie wypowiadam się.



ch*ja się nie znam bo sam trenowałem :mrgreen: Tsunami i Shotokan.

voitek

2013-04-25, 01:30
@squallaz
LOL
Karate Tsunami? To ten wytwór pana Ryszarda Murata, który został wyj***ny za debilizm z innych organizacji?

Koleś założył własny "pseudokaratestyl" dając sobie jakieś wyimagine stopnie, osiągnięcia i tworząc wyimaginowane techniki.



Shotokan akurat jest całkiem spoko, ale jeśli nie chcesz wyjść kiedyś na idiotę, radzę się nie przyznawać do Tsunami.