18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kurier UPS wyprzedza

100PROcentZmC • 2017-03-15, 16:30



Na podwójnej ciągłej i niemalże strąca z drogi wyprzedzany pojazd
Brawo dla kierowcy opla za opanowanie samochodu.

Kierowca dostawczaka-debil :shock:

Machol

2017-03-15, 21:46
Tylnonapędowego tak by nie opanował...

drektor

2017-03-15, 21:50
Machol napisał/a:

Tylnonapędowego tak by nie opanował...


Jakby dostawczak uderzył tak w tylnonapędowe auto inaczej by to wyglądało... Większe kłopoty miałby dostawczy

fefe1

2017-03-15, 22:03
Velture napisał/a:


Skoro nie przyśpieszał to nie złamał prawa. I jebie mnie taki ch*j wyprzedzający co liczył, że ktoś mu zwolni.



I co, będziesz czekał aż ktoś taki w ciebie walnie i sam przyjebiesz w drzewo? Nie mówiąc już o szkodach auta...

Kierowca UPS do odstrzału, ale ja jadąc i widząc, że koleś wyprzedzający mnie może nie zdążyć, zawsze zwalniam i odbijam w prawo jak jest miejsce. Nie chronię jego, ale siebie.

Także j***ć takiego ch*ja, ale wolę przez takiego nie mieć wypadku.

Wiewór

2017-03-15, 22:03
UPS nikogo nie zatrudnia. Tam są wszyscy na działalności. Oni mają wyj***ne co robią ich podwykonawcy. Dla nich liczy się tylko hajs. Taniej i szybciej.
Kurierzy to są bezmózgi. Ile o by zyskał czasu na tym wyprzedzaniu? 1 sekundę szybciej na miejsce? Wyprzedzanie gdy jedzie cały peleton nie ma żadnego sensu. Nie zyskuje się na tym kompletnie nic a ryzykuje się życie swoje i innych. Wbijcie to sobie do łbów

Belweder

2017-03-15, 22:05
Kopci ten opel gorzej niż autobus więc pewnie dlatego dostawczak miał już dość smrodu. No a obaj zj***li. Dostawczak wiedząc, że ma przyśpieszenie jak na rowerze mógł zaczekać a ten dziadek w oplu jak widział sytuacje dokładnie to mógł zwolnić i puścić debila a nie odpie**alać potem piruety na drodze i się wk***iać pewnie w aucie na jakiegoś palanta w dostawczaku. W takich sytuacjach nie da się stosować do przepisów " jak Cie wyprzedzają to utrzymuj prędkość". Wiele tych strażników przepisów, którzy mieli pierwszeństwo leży już pod ziemią więc zamiast pie**olić co było na teście prawo jazdy abcd, warto przewidywać sytuacje i myśleć.

revtech

2017-03-15, 22:09
Pewnie mu odbiór już pikal

Imper3838

2017-03-15, 22:10
Nieźle wyj***ne zwieszenie ma ten opel. Asfalt gładki jak stół a auto prawo lewo leci.

kapelan_szturmowy

2017-03-15, 22:30
fefe1 napisał/a:

ale ja jadąc i widząc, że koleś wyprzedzający mnie może nie zdążyć, zawsze zwalniam i odbijam w prawo jak jest miejsce. Nie chronię jego, ale siebie.


AroGiant napisał/a:

Wiele tych strażników przepisów, którzy mieli pierwszeństwo leży już pod ziemią więc zamiast pie**olić co było na teście prawo jazdy abcd, warto przewidywać sytuacje i myśleć.


Tym się różnią właśnie kierowcy, od posiadaczy prawa jazdy.

UPS bez wątpienia zj***ł po całości i lejce powinni mu zabrać, ale dzidek w Oplu widząc co sie dzieje powinien reagować, a nie zacisnąć zęby i ręce na kierownicy i "nich*ja, nie wpuszczę". Jeżdżę całe dnie po mieście, 6 dni po 12-14h, taka moja praca, ale gdybym nie był przewidujący i "odpuszczający" to bym co tydzień miał nowe auto z OC sprawcy. Niektórzy jeżdżą jak debile, inni czasem się zamyślą, albo nie są pewni co robią (tych się boje najbardziej), jadą na pamięć, zagapią się, czasem chcą przykozaczyć, inni nie mają wyobraźni, albo źle ocenią prędkość i osiągi, czasem widać że z premedytacją coś odpie**olą, różnie bywa, ale zawsze trzeba być człowiekiem, mądrzejszym od nich. A poza tym wolę noce spędzać w swoim łóżku niż na SORze. Oglądam często filmiki z wypadków albo na sadolu serie "Polscy kierowcy" i conajmniej połowę z tych niebezpiecznych sytuacji czy stłuczek można było by uniknąć gdyby jeden z kierowców odpuścił a nie zawzięte Januszowe "chłop żywemu nie popuści". Nie dalej jak tydzień temu, na obwodnicy Trójmiasta, podobny Opel astra zrobił mi tak samo jak jak ten UPS. Z tym że jak depnąłem po hamulcach to aż soki wycisnęło z tarcz hamulcowych. Baba albo mnie nie zauważyła, albo myślała że jej kombi kończy się za fotelem kierowcy. Potem spotkaliśmy się na światłach, to miała tak zaparowane szyby że zastanawiałem się czy po milicje nie zadzwonić żeby sprawdzili czy nic nie ma wychlane...

fernandotorres3200

2017-03-16, 00:05
Jak dla mnie kierowca Opla to też debil! Kto normalny kupuje Opla?

Amur

2017-03-16, 00:30
Velture napisał/a:


Jeśli masz prawo jazdy to weź kup sobie woltaren na kolana bo pewnie strasznie masz bolące od wchodzenia pod biurko... może do kompletu weź neo-angin.



tak mam prawo jazdy i jeżdżę zestawem zawodowo 10 lat

jerry280

2017-03-16, 06:09
@up to jeszcze gorzej o Tobie świadczy. Jeżeli jeździsz zawodowo dodatkowo zestawem, a nie znasz podstawowych przepisów ruchu drogowego to mam nadzieję nigdy Cię na drodze nie spotkać.

@up to jeszcze gorzej o Tobie świadczy jeżeli jeździsz zawodowo do tego zestawem, a nie znasz podstawowych przepisów ruchu drogowego.

Krak

2017-03-16, 07:42
Gość z UPS był otumaniony smrodem jaki ciągnął za sobą ten trup.

JeamBeam

2017-03-16, 09:24
up dokładnie. Przecież ten z UPSa chciał tylko ulżyć życie wszystkim i pomóc zezłomować tą padlinę bez silnika.

głodny_toster

2017-03-16, 10:32
Patrząc k***a na Wasze komentarze i logikę niektórych sadoli, można stwierdzić, że niedługo poszkodowany w zdarzeniu drogowym będzie winowajcą(w myśl zasady jak u zgwałconych kobiet- po ch*j się tak ubierała i prowokowała!?). Zj***ł kierowca busa!? Zj***ł. I tego należy się trzymać. Nikt tu inny nie jest winny :D