18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kurier UPS wyprzedza

100PROcentZmC • 2017-03-15, 16:30



Na podwójnej ciągłej i niemalże strąca z drogi wyprzedzany pojazd
Brawo dla kierowcy opla za opanowanie samochodu.

Kierowca dostawczaka-debil :shock:

~Velture

2017-03-15, 16:33
Spuścić mu wpie**ol i zabrać lejce dożywotnio a później słuchać dla przyjemności jak płacze, że przecież prawo jazdy to jego źródło utrzymania.

janlew

2017-03-15, 16:36
100PROcentZmC napisał/a:


Brawo dla kierowcy opla za opanowanie samochodu.


Uratowała go rezerwa mocy z wyciętego katalizatora.

Amur

2017-03-15, 16:46
Typek w czerwonym też k***a łoś!! "ja nie zwolnie oj nie ! to on źle wyprzedza"

mygyry

2017-03-15, 16:57
@up Szkoda słów na ciebie...

~Velture

2017-03-15, 17:27
Cytat:

Typek w czerwonym też k***a łoś!! "ja nie zwolnie oj nie ! to on źle wyprzedza"


Jeśli masz prawo jazdy to weź kup sobie woltaren na kolana bo pewnie strasznie masz bolące od wchodzenia pod biurko... może do kompletu weź neo-angin.

Biniu90

2017-03-15, 17:29
Takiemu od razu zakaz poruszania się wśród ludzi czymkolwiek. j***ny debil!
Ale wydaje mi się że wyprzedza na przerywanej a nie podwójnej ciągłej. ch*j z tym, ch*j z nim. Długo sobie już pewnie nie pojeździ.

KoniecZartow

2017-03-15, 17:33
Velture napisał/a:


Jeśli masz prawo jazdy to weź kup sobie woltaren na kolana bo pewnie strasznie masz bolące od wchodzenia pod biurko... może do kompletu weź neo-angin.



Co ma do tego wchodzenie pod biurko? Odzywa się we mnie zdrowy rozsądek. Jak widzę, że ktoś odpie**ala manewry na drodze to zamiast walić konia reaguje.

Ty masz prawo jazdy? Istnieje coś takiego jak zasada ograniczonego zaufania. Jak masz zielone światło, też bezmyślnie wchodzisz na pasy? Rozglądasz się, bo idiotów nie brakuje. Kurier zj***ł, jednakże podczas wyprzedzania nie przekroczył podwójnej ciągłej, dopiero później się musiał ratować. Może właśnie liczył na to, że koleś w czerwonym na mózg i zamiast przyspieszać, puści go?

Myślcie sadole, bo nie znacie dnia ani godziny jak wam w dupie wjedzie tir :hitler:

ociep

2017-03-15, 17:55
Zaczal manewr wyprzedzania na przerywanej. Ale gimby nieznajo

Aldous

2017-03-15, 18:21
Rozpoczął na przerywanej ale ostatecznie wyprzedał na skrzyżowaniu. Dobrze by było gdyby kierowca z kamerką dogonił kierowce opla i przekazał mu nagranie, czym więcej takich drogowych sk***ysynków jak ten z UPS popłynie tym bezpieczniej będzie na drogach bo co innego zajechać komuś drogę a co innego kogoś z niej strącić, gość mógł stracić panowanie nad kierownicą i zjechać komuś na czołówkę (z naprzeciwka jechały samochody, to przed nimi kurier zjechał gwałtownie na prawy pas). Ciul z furgonetki mógł zabić w ten sposób przynajmniej kilka osób. Jak się nie ma mocy to się nie wyprzedza

magicrodek123

2017-03-15, 18:25
No wiadomo odj***ł ostro, ale mógł troszeczkę zwolnić :/, mnie też wk***iają takie pajace no ale k***a tak ryzykować

MgrMajster

2017-03-15, 18:37
Rozpoczynając manewr wyprzedzania należy mieć stuprocentową pewność, że wykona się go bezpiecznie. Ten debil z UPS nie mial ani pewności, ani mózgu. Nagranie przesłać do firmy UPS . I miejmy nadzieje, że debila zwolnią.

blg1983

2017-03-15, 18:39
Firmie ups gratulujemy kierowców.

~Velture

2017-03-15, 18:45
KoniecZartow napisał/a:



Co ma do tego wchodzenie pod biurko? Odzywa się we mnie zdrowy rozsądek. Jak widzę, że ktoś odpie**ala manewry na drodze to zamiast walić konia reaguje.

Ty masz prawo jazdy? Istnieje coś takiego jak zasada ograniczonego zaufania. Jak masz zielone światło, też bezmyślnie wchodzisz na pasy? Rozglądasz się, bo idiotów nie brakuje. Kurier zj***ł, jednakże podczas wyprzedzania nie przekroczył podwójnej ciągłej, dopiero później się musiał ratować. Może właśnie liczył na to, że koleś w czerwonym na mózg i zamiast przyspieszać, puści go?

Myślcie sadole, bo nie znacie dnia ani godziny jak wam w dupie wjedzie tir :hitler:


Gość w czerwonym nie przyśpieszył. Jechał jak jechał.
Przepisy mówią jasno, że nie wolno przyśpieszać kiedy ktoś ciebie wyprzedza. Nie mówią nic o zwalnianiu.
Skoro nie przyśpieszał to nie złamał prawa. I jebie mnie taki ch*j wyprzedzający co liczył, że ktoś mu zwolni.
Widać wyraźnie, że później jest pusto i mógł p*zduś kilkanaście sekund poczekać.

Cytat:

Zaczal manewr wyprzedzania na przerywanej. Ale gimby nieznajo


Odezwał się gimb z profilowym wiekiem geriatryka.
Prawka widać, że nie masz jeśli twoim zdaniem wyprzedzanie na podwójnej się nie liczy jeśli zaczniesz wyprzedzanie przed nią.
No rozczaruję ciebie bo się mylisz.

razak

2017-03-15, 20:23
felicja miała ESP ? :D