18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kupowanie przez internet vs "promocje" w sklepach

Polnischefuhrer • 2013-11-30, 13:05
można go nie lubić ,ale trzeba przyznać że ma rację

ellsworth

2013-12-01, 11:32
pie**oli. Jak potrzebuję np. kupić komuś prezent, bo jutro idę na urodziny to mam pewnie kupować w internecie a potem modlić się, żeby kurier dotarł na czas? Takiego wała. Idę do sklepu i kupuje.

vond3r

2013-12-01, 11:35
Niektórzy wolą kupić coś na miejscu i przy zakupie mieć to przed oczami, tak ciężko zrozumieć ?
Na necie nie raz można zostać wyj***nym w dupe

Antonio_Vibratore

2013-12-01, 12:40
wszyscy jak jeden gadają o rzeczach +/- 100-200 zł. A co ze sprzętem za 3k-5k ? Nie każdy ma takie zarobki, żeby jednorazowo wyłożyć taką sumkę. Niektórzy (np. ja) nie mają również ochoty kupować na raty przez internet bo do takiego interesu dokłada się +/-800 zł w przeciągu dwóch lat spłacania rat....i tutaj pojawia się MM albo Saturn, gdzie często są promocje z ratą 0%... Oczywiście sprzęt też jest ciut gorszy(głównie komputerowy), niż ten oferowany w necie za podobną cenę, no ale niektórzy muszą liczyć każdy grosz ;)

lith

2013-12-01, 19:37
W Internecie zazwyczaj jest większy wybór i niższe ceny, ale nie jest to reguła. Do tego często granice się zacierają, często sklepy internetowe mają swoje odpowiedniki stacjonarne, więc często się kupuje przez Internet, a odbiera z jakiegoś punktu. W każdym razie kupując przez Internet zawsze się trzeba liczyć z tym, że może to potrwać. Zawsze może się okazać, że będą problemy z wysłaniem, potem z transportem, potem może sie okazać, że z towarem jest coś nie tak i odsyłanie, znowu wysyłanie... dlatego jak mam możliwość kupić coś w podobnej cenie na miejscu albo z wysyłką to jednak wolę nawet dopłacić trochę, ale mieć od ręki... często różnica jest mniejsza niż ewentualny koszt odesłania zj***nego towaru kupionego przez neta.

hogg

2013-12-03, 01:51
Biedak k***a jakiś i się szczypie jak żyd.

PA...........SM

2013-12-03, 02:02
Allegro to jest jeden wielki śmietnik internetowy !!!!!!

Sebun

2013-12-03, 16:58
Chodzi o coś innego. Gra która kosztuje dajmy na to 200 zł po roku na allegro kosztuje już 120 a w takim empiku 190. Są oczywiście wyjątki od reguły, a niedzielni gracze nie muszą być obeznani z cenami, ale w 95% przypadków świadomy konsument może nabyć towar taniej właśnie w internecie.