18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kupowanie przez internet vs "promocje" w sklepach

Polnischefuhrer • 2013-11-30, 13:05
można go nie lubić ,ale trzeba przyznać że ma rację

Kislowy_wampir

2013-11-30, 22:52
Prawda jest taka, że każdy kupuje tam gdzie chce :) On patrzy na gościa który według niego przepłaca i robi się w ch*ja, a ten przy kasie myśli sobie j***ny biedak przyszedł popatrzeć by potem całą noc okazji w necie szukać :P Tak więc każdy kij ma dwa końce :) Jak by mnie było stać to miałbym wyj***ne czy płacę za coś 100 zł czy 200 zł. A Pana na filmiku dupa boli że ludzie wydają swoją kasę w sklepach empikach itp., bo ich stać widocznie i nie muszą oszczędzać.

Rzehooj

2013-11-30, 23:01
Sova30 napisał/a:

Byłem dzisiaj w Empiku i np. Battlefield 4 był za 129 zł, więc czy ja wiem czy to jest jakaś wielka różnica niż w necie? Na alledrogo z przesyłką wychodzi podobna cena, ale musimy czekać na dostarczenie przesyłki kilka dni a w sklepie mamy towar od ręki a nieraz w marketach są takie promocje, że nawet w necie nie znajdziemy taniej.


No patrz... a w necie można dostać za 30$... a jak ktoś sprytny i załatwi sobie zniżkę to szło dostać za 20$.
http://slickdeals.net/permadeal/107426/ea-origin---battlefield-4-pc-digital-download

Dorquba

2013-11-30, 23:02
A idź w ch*j z tym debilem.

Machol

2013-11-30, 23:06
Nie wiem jak jest teraz - ale jeszcze 2 lata temu w np. Media Markt nie było w ogóle do pomyślenia, aby gdzieś można było sprawdzić ich ceny - poza makulaturą promocyjną którą umieszczali w pdf. Nierzadko dobrze było, wiedząc co się szuka, popatrzeć, czy nie mają tego taniej. 80% artykułów w Media Marktach, Saturnach i tym podobnych jest kretyńsko drogich, ale trafiają się perełki. Dlatego ludzie tam przyłażą, bo na necie sobie nie sprawdzą. W ten sposób takie sklepy unikają tych, co popatrzą i kupią gdzieśtam ze "sklepu" na allegro.

goldenguti

2013-11-30, 23:21
pie**oli jak potłuczony. Ostatnio za 250 zł w Saturnie kupiłem rocksmith 2014 z kablem na xbox360. Na jego cudownym allegro za przesyłką najtańsza oferta (nówka) to 230 zł, a następna ponad 250 zł. pie**ole jego wywody, które były aktualne może 3/4 lata temu. Teraz ludzie z internetu żerują na takim myśleniu "pewnie w internecie taniej jest" i dają ceny z dupy, bo i tak nikt tego w realnym sklepie nie sprawdzi. Także warto ZAWSZE jeżeli ma się możliwość przejść się do sieciówki i sprawdzić.

MocnyFull

2013-11-30, 23:24
Sova30 napisał/a:

Byłem dzisiaj w Empiku i np. Battlefield 4 był za 129 zł, więc czy ja wiem czy to jest jakaś wielka różnica niż w necie? Na alledrogo z przesyłką wychodzi podobna cena, ale musimy czekać na dostarczenie przesyłki kilka dni a w sklepie mamy towar od ręki a nieraz w marketach są takie promocje, że nawet w necie nie znajdziemy taniej.


wczoraj na necie bf był za 79zł 8-)

Belvedere

2013-11-30, 23:28
chyba najbardziej przyj***ny gosc jakiego youtube zna

Meretrix

2013-11-30, 23:30
Jak komuś się nie chce robić przelewu, czekać na przesyłkę to idzie do sklepu i bierze grę, to nie jest samochód czy mieszkanie aby szukać gdzie jest taniej.

Tekwondo

2013-11-30, 23:39
Bogaci wcale nie przepłacają i dlatego są bogaci, bo nie dają się r*chać na każdym kroku, jak debile z media.

Lang

2013-12-01, 00:19
Takie tam pie**olenie - w sieciówkach są promocje. Kupiłem raz aparat za 630 i laptop za 1999, w internetowych, mocno podejrzanych sklepach może i był ten model za 1799, ale dochodzą koszty wysyłki i ryzyko, że nic nie dostanę + oczekiwanie na dostawę towaru.

Oczywiście większość rzeczy i tak kupuję w necie.

Nawiasem mówiąc recepta na zostanie vlogerem w Polsce brzmi: "będę hejtował cokolwiek się napatoczy i rzucał k***ami, lol iksde!". Żenada.

boroock

2013-12-01, 00:19
@lobuz226 twój przykład jest ch*jowy, w restauracji płacisz więcej, bo ktoś robi jedzenie za ciebie lub dlatego, że jest lepsze, a jak będziesz grał w tego cod'a to jakość będzie tak samo czy kupisz go w media markcie czy na allegro

sono

2013-12-01, 01:48
Rzehooj napisał/a:


No patrz... a w necie można dostać za 30$... a jak ktoś sprytny i załatwi sobie zniżkę to szło dostać za 20$.
http://slickdeals.net/permadeal/107426/ea-origin---battlefield-4-pc-digital-download



Jak ktoś jest sprytny, to potrafi zarobić tyle kasy, żeby nie musieć zgrywać baby z Radomia i dowartościowywać się kosztem innych.

PS Wydaje mi się, że hard byłby chyba lepszym miejscem na wstawianie drętwego ch*ja w temacie.

Edit: Fałszywy alarm, pomyliłem się, to był tylko vloger.

szpiegu87

2013-12-01, 02:26
pie**olenie. tak może było kilka lat temu. teraz jak jest dobra promocja w markecie to można kupić towar od ręki w cenie internetowej lub poniżej tej ceny. to jest właśnie zaleta sklepu stacjonarnego, że możesz przyjść i pomacać sprzęt, który chcesz kupić, w razie czego w media czy saturnie, można wymienić sprzęt bez problemów i kosztów. kup tv na allegro, przyjdzie ci przesylka kurierską nieubezpieczoną, niech będzie coś zj***ne i masz problemik... ile to już sprzętów kupowałem traydycyjnie. nawet różnica 50zł przy towarze w okolicach 1000zł jest śmieszna, masz towar od ręki i sprawdzony. w dobie internetu nie jestesmy skazani na zakupy w sklepach stacjonarnych, ale mamy wybór i często okazuje sie, ze zaoszczedzenie kilku złotych jest bardzo pozorne. :)

Rzehooj

2013-12-01, 09:21
MocnyFull napisał/a:


wczoraj na necie bf był za 79zł 8-)


Tak ale 3 a nie 4 :P