18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kupiłem menelowi maślankę...

Halman • 2017-07-01, 15:37

kupiona i wręczona dziś maślanka żulowi który zauważył mnie przed biedronką jak piję z ochotą ten mleczny napój, stwierdzi że nie chce pieniędzy ani jedzenia ale że jest ciepławo wiec prosi "o ludzki odruch". Maślanka tania wiec się wróciłem do biedronki, kupiłem, i podarowałem.. Pan do którego lepiej się nie zbliżać na 3 metry podziękował, zajął miejsce na pobliskiej ławce zrobił łyka i... to co widać na nagraniu...

nigdy k***a więcej dokarmiania pasożytów!!!

Danlew

2017-07-01, 23:46
Może niedobra

Fragless

2017-07-02, 01:12
Myślałem, że wyjmie spod pazuchy dyntke i strzeli sobie "malibu".

endrju132

2017-07-02, 11:01
zależy jaki pasożyt ;) mnie kiedyś poprosił żul o kawałek chleba bądź resztki po kebabie :O widząc jego desperację w oczach poszedłem z nim do sklepu kupiłem mu najtańszej kiełbasy + bułki i wiecie co ? Koleś praktycznie mnie po ręcach całował bo mówił ,że od 3 dni nie jadł .

ChybaTy1

2017-07-02, 12:35
endrju132 napisał/a:

zależy jaki pasożyt ;) mnie kiedyś poprosił żul o kawałek chleba bądź resztki po kebabie :O widząc jego desperację w oczach poszedłem z nim do sklepu kupiłem mu najtańszej kiełbasy + bułki i wiecie co ? Koleś praktycznie mnie po ręcach całował bo mówił ,że od 3 dni nie jadł .


Od 3 dni nie jadł bo wszystkie wyżebrane pieniądze przepie**olił na alkohol a gdy ten w końcu odpuścił to nagle poczuł głód.
Kiedyś wyładowywałem zakupy z wózka do auta, podbił do mnie właśnie taki jegomość. Jak mu zaproponowałem, żeby poczekał aż przepakuję zakupy to odstawi mi wózek i weźmie sobie te 2 zł z blokady (zaparkowałem dość daleko) to tylko machnął ręka i sobie poszedł. Najwidoczniej ich menelski kodeks nie pozwala im wykonać żadnej pracy aby dostać za nią zapłatę, pieniądze muszą być otrzymane jedynie i kompletnie za NIC. Niech giną pasożyty j***ne.

barszczzuszkami

2017-07-02, 13:04
Nie dawałem, nie daję i nie będę dawał. Niech giną

szamanthc

2017-07-02, 19:01
To pewnie twój stary miałeś przynieść browara a nie maślankę czekaj, jak ciebie syn tak w ch*ja zrobi i filmik żonie pokaże

Thesherk

2017-07-03, 22:25
Ja bym nigdy nie poprosił sadola o "ludzki odruch" w trosce że mnie wyr*cha :-P