18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kupiłem menelowi maślankę...

Halman • 2017-07-01, 15:37

kupiona i wręczona dziś maślanka żulowi który zauważył mnie przed biedronką jak piję z ochotą ten mleczny napój, stwierdzi że nie chce pieniędzy ani jedzenia ale że jest ciepławo wiec prosi "o ludzki odruch". Maślanka tania wiec się wróciłem do biedronki, kupiłem, i podarowałem.. Pan do którego lepiej się nie zbliżać na 3 metry podziękował, zajął miejsce na pobliskiej ławce zrobił łyka i... to co widać na nagraniu...

nigdy k***a więcej dokarmiania pasożytów!!!

Moby_Dick

2017-07-01, 18:11
Mówisz na niego menel, a sam siedzisz na drzewie :amused:

Swoją drogą, ten menel chyba szybciej znajdzie se dom niż sie filmik załaduje.

PoliteP

2017-07-01, 18:22
Jak jesteś niedorozwinięty i sądzisz, że ludzkim odruchem w ciepły dzień wobec żula jest kupno maślanki to masz.

~DMT

2017-07-01, 18:24
j***ć maślankę! Kefir z Krasnegostawu PANY! :amused:

woytasw

2017-07-01, 18:47
Chciałeś go otruć to nie dziw się, że nie przeszło testu. I wyj***ł w piździec.

Shadownik

2017-07-01, 19:22
mówisz na niego menel, a sam próbujesz zgarnąć piwka na sadolu ... o ty waflu :)

SirMajkel

2017-07-01, 19:47
razak napisał/a:

jak wróce z wakacji to może już będzie.



jak wrócisz z wakacji to wrócisz do gimbazjum i za laski starzy znowu odetną ci internet na rok, więc już nie obejrzysz.

Ja menelom nigdy nic nie kupuje bo oni wezmą i nawet nie docenią a i jeszcze syfu narobią + wysrają się w centrum miasta na środku chodnika.

flejtuch

2017-07-01, 19:59
Zobaczył 3,2% na opakowaniu, stwierdził, a ch*j wypiję.. to się przeliczył

fasola20

2017-07-01, 20:32
szyszkownik napisał/a:

Kupiłeś menelowi maślankę i zacząłeś go filmować telefonem? w pionie w dodatku? przyznaj się że drugą ręką waliłeś konia.



Licząc że się maślanka wyleje :D

nurgiel

2017-07-01, 20:36
Nie wolno dawać czegokolwiek menelom, nawet jedzenia. Po prostu takiemu żulowi da się jak na tym filmiku maślankę, to on jest 3 zł do przodu, który wyda na alkohol.

kevlarx

2017-07-01, 20:50
trzeba bylo mu zrobic loda

RmX

2017-07-01, 20:55
Maślankę mu kupiłeś zamiast kawior...

qwerq221

2017-07-01, 21:02
He z jaką gracją wyj***ł :D To są k***y menelowskie...

siwybis

2017-07-01, 21:43
Wracam ostatnio z browarem na chatę i podchodzi do mnie taki pie**olec i klasycznie, czy może mieć pytanko... Oczywiście chodziło o dwa złote na browara. Patrze a ch*j ma pełny komplet kończyn, zrośniętą mordę. Pytam sk***ysyna o jakiś logiczny powód bym moje pieniądze, ciężką praca zarobione, tak po prostu ch*jowi dał by mógł się za darmo naj***ć. Coś tam zaczął pie**olić że on bezdomny i roboty nie ma. Mówię temu ch*jowi że za rogiem jest łaźnia miejska dla takich lumpów gdzie zrobią z niego człowieka za damski ch*j. Potem niech idzie do jakiegoś mc donalda bo tam to w zasadzie nawet małpa się nadaje... Oczywiście pie**olony stoi codziennie pod przystankiem i sępi. j***ł ich pies, zagłodzić sk***ysynów a każdy co im daje złotówkę to frajer i debil.

AN...........or

2017-07-01, 21:48
szyszkownik napisał/a:

przyznaj się że drugą ręką waliłeś konia.



bardziej mnie ciekawi jak trzeba nagrać film i go potem skompresować lub nie kompresować żeby tak kurewsko się w playerze ładował, jak wy to robicie ?

Leojj

2017-07-01, 22:36
Co jak co ale takiej k***ie należy się minimum zaj***nie w mordę, bo nie dość ze ma czelność podejść do obywatela który w jakiś sposób w naszej pięknej nibylandi zarabia pieniądze to jeszcze ich nie szanuje wypie**alając pyszna maślankę, pamiętam jak byłem na diecie przemiennej i k***a w dni postu jak se pozwoliłem na maślanke to byłem w niebie taka k***a pyszna