18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulturalna odpowiedź

jebau • 2020-05-24, 11:01
Na pytanie policjanta :krejzi:


DużyKutas

2020-05-24, 19:07
mozliwy napisał/a:

Chamica my$li że taka cudo a powinni doj***ć z 6 tysi



Ale za co? Ze nie ma na sobie czegos co samo WHO uznalo za nieprzydatne?

JaTylkonaChwile

2020-05-24, 21:10
bakus1233 napisał/a:

Nic jej nie zrobią, bo to kobieta.
Głupia suka, martwią się o jej zdrowie a ona tak brzydko odpowiada





wertuqq napisał/a:

k***iszona do aresztu a tego nagrywającego niedorobionego Conana wymasować pałami. Najwyraźniej znudziło mu się być dźwigowym i zamarzyła mu się kariera Kijowskiego.





mozliwy napisał/a:

Chamica my$li że taka cudo a powinni doj***ć z 6 tysi





wertuqq napisał/a:

Mam nadzieję, że jak jej alfons u którego pracuje wypie**oli wszystkie zęby i złamie kichawę, to policjant też jej powie, że ma to w dupie.





Mazi118d napisał/a:

Gdyby to było w USA i gdyby była czarna to na hardzie by był teraz ten filmik, ale u nas przedsiębiorca dostaje za darmo i gaz i wodę chociaż nie opłaca rachunków, bo nie ma z czego, a takiej patolskiej suki(psa nie oceniam) to nie ruszą bo nie mają zlecenia z góry.





Sevisule napisał/a:

szkoda ze jej nie zglebowali xD







Belweder napisał/a:

... że się tak wtrącę: w jaki sposób pokazała, że ma jaja? Odzywając się jak patologiczna młodzież na zwykłe pytanie? Jak czytam tu co po niektórych to już wiem czemu polska jest tak sp***olona. Polaczki zawsze muszą mieć problem i zgrywać mądrzejszych a jedyne co im imponuje to chamskie i głupie słownictwo. Co by im się nie powiedziało (czyt. noszenie maseczek np.) to już ograniczenie wolności, łamanie konstytucji i k***a nie wiadomo co. W Korei Południowej jakoś mogli nosić maseczki i zrobić nawet aplikacje, która w zasadzie śledzi obywateli dla ich własnego dobra i jak najszybszego skończenia z pandemią. W marcu byli na tym samym poziomie co my, teraz oni mają po 20 zarażeń dziennie a my po 300 i końca nie widać. Władza w Polsce to kolejna komedia, media są przekupione ale i tak ma mega poparcie nie wiadomo skąd. Stare komuchy i patologia +500 rozpie**oli kraj i tyle będzie. Jak by się jeszcze od nas zagraniczne firmy wycofały to mamy drugą Wenezuele tutaj. Tylko jeszcze gorzej, bo oni chociaż benzynę mają prawie za darmo, u nas by na rowerach albo pieszo zapie**alali.



ja pie**ole... co za banda wytresowanych idiotow :D wladza kaze nosic maseczki a sami tego nie robia - idioci zakladaja. Ukraincy przylatuja na truskawki - kwarantanny brak a polacy siedza w mieszkaniach 2 tyg. Maseczek NIE trzeba nosic wedle prawa a idioci sami dzwonia na policje bo ktos nie nosi. Jak wladza nakaze zrec wlasne gowno i pic szczochy - dla wlasnego dobra, a sami beda wpie**alac osmiorniczki - "porzadni obywatele" beda wpie**alac kupy :D zal mi was tresowane pieski.

Brawo dla tej kobiety. Najlepszy przyklad, ze maseczek nosic nie trzeba - ilu tam bylo policjantow? ona byla sama. Dostala mandat? - nie, a wy posrani dalej biegacie, chodzicie i jezdzicie w kagancach :D

suchysongoful

2020-05-24, 21:38
zmY napisał/a:

Idź wylizać dupe władzy i policji.. Skąd sie takie j***ne społeczniaki biorą.. Niby Sadistic, a co drugi tutaj trzyma kciuki za policję i cieszy sie jak władza, razem z bandytami w mundurach r*cha ich w dupe. Zatkaj se morde tą maseczką i grzecznie rob co każą. Tfu.



Uuu pokolenie jp100 się uruchomiło

:mrgreen:

zmY napisał/a:

Idź wylizać dupe władzy i policji.. Skąd sie takie j***ne społeczniaki biorą.. Niby Sadistic, a co drugi tutaj trzyma kciuki za policję i cieszy sie jak władza, razem z bandytami w mundurach r*cha ich w dupe. Zatkaj se morde tą maseczką i grzecznie rob co każą. Tfu.



A i ziomeczku jeszcze prawilne pozdrowionka
Murem za bonusem

:lol:

Ja...........ro

2020-05-24, 22:36
W Polsce kaczy reżim, stawiasz sie i jedziesz na dołek. Wyzej obroncy policjantow, policjantow ktorzy maja sprane mozgi i sa zastraszani konsekwencjami nie wykonywania rozkazów, zatrzymuja pojedyncze osoby z transparentem krytykujacym wladze. Nigdy nie bylem przeciwko policjantom ale w tej chwili to juz k***a nie jest policja tylko zomo, ormo i ch*j wie co jeszcze wrociło.
Ta panna ma wieksze jaja niz wy, pie**oleni malkontenci.

Ciastus888

2020-05-24, 22:36
HAL9000/2 napisał/a:

odpowiem ci na twoim poziomie pojmowania skoro nie widzisz lekceważenia i obrazy; w dupie...


Chrabia się odezwał ;)

bodzio667

2020-05-24, 22:46
Ona ze stresu tak odpowiedziała. Bała się, że jej to stado psów zeżre sralucha.

Pogodzę Was: k***a k***ie łba nie urwie. ;)

St...........on

2020-05-24, 23:35
roman970227 napisał/a:

A powinni ja złapać i ukarać za obrazę i takie podejście a później się ludzie dziwią, że policja bierze przykład z h amerykańskiej policji.
No jak rodzice ci tak zawsze odpowiadali to się nie dziwię, że uważasz to za normalne.
Rozumiem, że jak w sklepie jesteś i zapytasz się o coś pracownika, to nie będzie problemu jak ci odpowie " w dupie"?



Hhahaha jakie społeczniaki :amused: wiecie jak nazywano taki ch jak wy w czasach 2WŚ? Folksdojcze :amused:

kenzo1001

2020-05-24, 23:38
Tu pieknie by był Allahu Akbar wyjebac ty psów!!!

polakwrocek

2020-05-25, 00:25
Trochę mi się kojarzy z charakterem Figury z dawnych dobrych Polskich filmów...
Scena pasowała by do Killerów czy Psów XD

vass

2020-05-25, 01:16
Piwo dla tej pani, zero szacunku dla PISowskiej milicji.

Dupatrupa

2020-05-25, 09:34
JaTylkonaChwile napisał/a:

ja pie**ole... co za banda wytresowanych idiotow wladza kaze nosic maseczki a sami tego nie robia - idioci zakladaja. Ukraincy przylatuja na truskawki - kwarantanny brak a polacy siedza w mieszkaniach 2 tyg. Maseczek NIE trzeba nosic wedle prawa a idioci sami dzwonia na policje bo ktos nie nosi. Jak wladza nakaze zrec wlasne gowno i pic szczochy - dla wlasnego dobra, a sami beda wpie**alac osmiorniczki - "porzadni obywatele" beda wpie**alac kupy zal mi was tresowane pieski.
Brawo dla tej kobiety. Najlepszy przyklad, ze maseczek nosic nie trzeba - ilu tam bylo policjantow? ona byla sama. Dostala mandat? - nie, a wy posrani dalej biegacie, chodzicie i jezdzicie w kagancach



Świadomość tej pani to kilka obrazków na facebooku, wbiła do grupy "świadomych" i powtarza za nimi jak baran, obrała narracje w której jej się wygodnie siedzi

:-P

jednoręki-ujeżdżacz

2020-05-25, 13:41
Może, ale przynajmniej jej instynkt podpowiedział którą opcje wybrać- niedoj***nca co nie widzi jaka to sciema czy racjonalnych przesłanek. Tak czy owak- punkt dla kobiety.
Dupatrupa napisał/a:

Świadomość tej pani to kilka obrazków na facebooku, wbiła do grupy "świadomych" i powtarza za nimi jak baran, obrała narracje w której jej się wygodnie siedzi


LechRochPawlak

2020-05-25, 17:14
Lamusy nie widzące co się dzieje w państwie (aktualnie policyjnym niestety) jadą po lasce, broniąc policji, sorry - milicji, bo tamta (pomijając czy inteligentna czy nie) nie nosi maseczki która gówno daje i jest jedynie ubezwłasnowolnieniem? j***ne matoły, dalibyście sie w piwnicy zamknąć gdyby tak nakazał rząd, bo takie akurat miałby widzimisię.

roman970227

2020-05-25, 19:12
alexandrus napisał/a:

Hhahaha jakie społeczniaki wiecie jak nazywano taki ch jak wy w czasach 2WŚ? Folksdojcze



Aha to rozumiem, że każdy człowiek z kulturą i szacunkiem to społeczniak?
Nie pisze, że każdy Policjant jest zawsze ok. Zawsze trafi się jakaś menda i tak jest w każdym zawodzie, społeczeństwie ale pamietaj jak dostaniesz w ryj to pierwszy wystukasz 997 amebo

razak

2020-05-25, 20:02
hahaha stadistic stado społeczniaków, a każdy kto dał się zakneblować w ten kaganie to j***ny debil i fajnie, że teraz sie Was tak łatwo rozróżnia na ulicy :)