18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kulturalna odpowiedź

jebau • 2020-05-24, 11:01
Na pytanie policjanta :krejzi:


bogdanboner

2020-05-25, 22:10
JaTylkonaChwile napisał/a:

ja pie**ole... co za banda wytresowanych idiotow wladza kaze nosic maseczki a sami tego nie robia - idioci zakladaja. Ukraincy przylatuja na truskawki - kwarantanny brak a polacy siedza w mieszkaniach 2 tyg. Maseczek NIE trzeba nosic wedle prawa a idioci sami dzwonia na policje bo ktos nie nosi. Jak wladza nakaze zrec wlasne gowno i pic szczochy - dla wlasnego dobra, a sami beda wpie**alac osmiorniczki - "porzadni obywatele" beda wpie**alac kupy zal mi was tresowane pieski.
Brawo dla tej kobiety. Najlepszy przyklad, ze maseczek nosic nie trzeba - ilu tam bylo policjantow? ona byla sama. Dostala mandat? - nie, a wy posrani dalej biegacie, chodzicie i jezdzicie w kagancach



Co za tępa k***a

:mrgreen:



:mrgreen:

Buraku, sram na władzę i PiS, ale odebrałem wykształcenie medyczne, i za pie**olenie o tym, że SARS to ściema i nie istnieje, oraz o tym, że maseczki ch*ja dają, powinno się popełnić Ci samobójstwo, głupi k***a tuk bez minimum podstawowej wiedzy.

Belweder

2020-05-26, 01:00
bogdanboner napisał/a:

Co za tępa k***a


Buraku, sram na władzę i PiS, ale odebrałem wykształcenie medyczne, i za pie**olenie o tym, że SARS to ściema i nie istnieje, oraz o tym, że maseczki ch*ja dają, powinno się popełnić Ci samobójstwo, głupi k***a tuk bez minimum podstawowej wiedzy.



Nie ma sensu się denerwować. Jest tu wiele osób bez jakiegokolwiek wykształcenia ( już nie mówiąc o wyższym) lub po prostu głupich. Ich tok rozumowania jest ograniczony tak jak oni. Taki brud odbiera noszenie maseczek za ograniczenie wolności nie rozumiejąc w ogóle powagi sytuacji. Gdyby tych zjebów zostawić z ich teoriami i wiedzą to by to wszystko się załamało a po wodę biegali by do rzeki.

Dupatrupa

2020-05-26, 10:25
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

Może, ale przynajmniej jej instynkt podpowiedział którą opcje wybrać- niedoj***nca co nie widzi jaka to sciema czy racjonalnych przesłanek. Tak czy owak- punkt dla kobiety.



w tym właśnie problem, i jedna i druga strona powtarza bez zrozumienia...