18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulturalna odpowiedź

jebau • 2020-05-24, 11:01
Na pytanie policjanta :krejzi:


jjjkkkfff

2020-05-24, 13:17
Ja tam bardzo chętnie zrobiłbym jej fisting i poszukał tej maseczki...

shoe5maker

2020-05-24, 13:39
NorbiX napisał/a:

Waleczni Polacy, potomkowie wielkich powstańców.
Wystresowani jak psy. Nawet kagańce przypilnują jeden drugiemu.
Zrobicie wszystko, co wam władza każe.
Bohaterowie zginęli, a przetrwali kolaboranci, szmalcownicy i ich potomstwo.



Między bohaterstwem, a głupotą jest niewielka różnica, także ogarnij się.

Tr...........ty

2020-05-24, 14:14
Budrys2000 napisał/a:

Plastikowa lala



Bez przesady. Brzydka nie jest, szalenie ładna też nie, ale wygląda naturalnie.

UzytnikJutjub

2020-05-24, 14:25
zmY napisał/a:

Idź wylizać dupe władzy i policji.. Skąd sie takie j***ne społeczniaki biorą.. Niby Sadistic, a co drugi tutaj trzyma kciuki za policję i cieszy sie jak władza, razem z bandytami w mundurach r*cha ich w dupe. Zatkaj se morde tą maseczką i grzecznie rob co każą. Tfu.



przecież widać że Hal to typowy polack

nedvald

2020-05-24, 14:50
~HAL9000/2 napisał/a:

każdy ma prawo sądzić co chce i wyrażać swoja opinię, wiec ja wytrę monitor a ty wyliż dupę tej babie i jej psu...



Te podwórkowy dozorca sam sobie paragrafy wyliż. Co najwyżej jej odpowiedz była nie kulturalna bo funkcjonariusza nie obraziła chociaż mimo że nie wiem czy wcześniej milicjant coś więcej nie powiedział ale z pytaniem <a maska gdzie > to też zabłysnął


LuzaQ

2020-05-24, 15:56
~HAL9000/2 napisał/a:

odpowiem ci na twoim poziomie pojmowania skoro nie widzisz lekceważenia i obrazy; w dupie...



Czy Ty drogi współużytkowniku sadistic.pl jestes upośledzony czy upośledzony ?

tarcer123

2020-05-24, 16:08
Laska ma racje. Kaczynski na cmentarzu bez maski a i niczego, zgromadzenie kilkunastu osob a policja czepia sie zwyklego obywatela.

Ps: nawet ladną ma tą dupkę. Trzaskałbym jak dywany na święta. :krejzi:

Wiewór

2020-05-24, 16:16
~HAL9000/2 napisał/a:

tego elokwentnego k***iszona z uślinionym pieskiem za obrazę funkcjonariusza na służbie można wyprostować art 226 z paragrafami...



Nie jest to ani pomówienie ani zniewazenie. Nie ma podstaw do oskarżenia o obrazę.
A co jeśli rzeczywiście ma maskę w dupie?
Można jej dać tylko mandat że ma ja w dupie a nie na twarzy.

jajkob

2020-05-24, 16:40
HAL9000/2 napisał/a:

tego elokwentnego k***iszona z uślinionym pieskiem za obrazę funkcjonariusza na służbie można wyprostować art 226 z paragrafami...



Ty to jednak coś masz źle z garem. Nie ładnie tak mówić o swojej matce bym napisał jak był bym na Twoim poziomie. Kobieta ma jaja i nie boi się nawet dostać mandatu czego z Twojej wypowiedzi widać Ty raczej byś się nie odważył i byś wyciągnął te maseczkę z dupy i wsadził na ryj. Piszę to bo mnie wk***ił twój post pajacyku.

Byku35

2020-05-24, 17:21
ależ ona szpetna przodem na tej miniaturce tyłem i bokiem ładniejsza jest

jakbym miał z nią być to tylko miała by zakaz odwracania się

Belweder

2020-05-24, 17:24
jajkob napisał/a:

Ty to jednak coś masz źle z garem. Nie ładnie tak mówić o swojej matce bym napisał jak był bym na Twoim poziomie. Kobieta ma jaja i nie boi się nawet dostać mandatu czego z Twojej wypowiedzi widać Ty raczej byś się nie odważył i byś wyciągnął te maseczkę z dupy i wsadził na ryj. Piszę to bo mnie wk***ił twój post pajacyku.



... że się tak wtrącę: w jaki sposób pokazała, że ma jaja? Odzywając się jak patologiczna młodzież na zwykłe pytanie? Jak czytam tu co po niektórych to już wiem czemu polska jest tak sp***olona. Polaczki zawsze muszą mieć problem i zgrywać mądrzejszych a jedyne co im imponuje to chamskie i głupie słownictwo. Co by im się nie powiedziało (czyt. noszenie maseczek np.) to już ograniczenie wolności, łamanie konstytucji i k***a nie wiadomo co. W Korei Południowej jakoś mogli nosić maseczki i zrobić nawet aplikacje, która w zasadzie śledzi obywateli dla ich własnego dobra i jak najszybszego skończenia z pandemią. W marcu byli na tym samym poziomie co my, teraz oni mają po 20 zarażeń dziennie a my po 300 i końca nie widać. Władza w Polsce to kolejna komedia, media są przekupione ale i tak ma mega poparcie nie wiadomo skąd. Stare komuchy i patologia +500 rozpie**oli kraj i tyle będzie. Jak by się jeszcze od nas zagraniczne firmy wycofały to mamy drugą Wenezuele tutaj. Tylko jeszcze gorzej, bo oni chociaż benzynę mają prawie za darmo, u nas by na rowerach albo pieszo zapie**alali.

jajkob

2020-05-24, 17:25
Belweder napisał/a:

... że się tak wtrącę: w jaki sposób pokazała, że ma jaja? Odzywając się jak patologiczna młodzież na zwykłe pytanie? Jak czytam tu co po niektórych to już wiem czemu polska jest tak sp***olona. Polaczki zawsze muszą mieć problem i zgrywać mądrzejszych a jedyne co im imponuje to chamskie i głupie słownictwo. Co by im się nie powiedziało (czyt. noszenie maseczek np.) to już ograniczenie wolności, łamanie konstytucji i k***a nie wiadomo co. W Korei Południowej jakoś mogli nosić maseczki i zrobić nawet aplikacje, która w zasadzie śledzi obywateli dla ich własnego dobra i jak najszybszego skończenia z pandemią. W marcu byli na tym samym poziomie co my, teraz oni mają po 20 zarażeń dziennie a my po 300 i końca nie widać. Władza w Polsce to kolejna komedia, media są przekupione ale i tak ma mega poparcie nie wiadomo skąd. Stare komuchy i patologia +500 rozpie**oli kraj i tyle będzie. Jak by się jeszcze od nas zagraniczne firmy wycofały to mamy drugą Wenezuele tutaj. Tylko jeszcze gorzej, bo oni chociaż benzynę mają prawie za darmo, u nas by na rowerach albo pieszo zapie**alali.



Ma jaja chociaż by dlatego że nie jest tępym cielakiem jak wszyscy w tych maseczkach.

Belweder

2020-05-24, 17:36
jajkob napisał/a:

Ma jaja chociaż by dlatego że nie jest tępym cielakiem jak wszyscy w tych maseczkach.



Stosowanie się do zasad higieny i noszenie maseczek to bycie tępym cielakiem? Powiedz to tym co już leżą pod ziemią i im rodzinom. Pewnie % z tych tysięcy też był mądrymi bohaterami niewierzącymi, że w ogóle wirus istnieje i mogą się zarazić. Raczej inżynierowie się zajmują tym, czy takie maseczki warto czy nie warto nosić. No ale pewnie janusz bez wykształcenia wie lepiej no nie? Getry w panterkę, piesek na smyczy, słownik z rynsztoku - typowy mądry Polak/Polka. Niech na prezydenta kandyduje, rzuci k***ami to się polska zesra z jej stanowczości i mocy przekazu. Się później nie można dziwić, że kraje, które z nami nie sąsiadują myślą, że Polacy chodzą srać za stodołę i jeżdżą na koniach.

Miecz

2020-05-24, 18:22
Odkąd PiS zeszmacił mundur i honor policjanta, mogę tylko powtórzyć za urkami z Pragi: j***ć policję!

Lapipakacza

2020-05-24, 18:53
wertuqq napisał/a:

Mam nadzieję, że jak jej alfons u którego pracuje wypie**oli wszystkie zęby i złamie kichawę, to policjant też jej powie, że ma to w dupie.


Za to twój alfons JarkaczKaczełajno dyma cię na całego i bez mydła pismatole