18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kultura przechodzenia na pasach

CrazyEdek • 2020-09-25, 07:46
Polska, Japonia.


Eknen

2020-09-25, 14:55


adnżej napisał/a:

aż się prosi, wyjść z auta i zaj***ć małej, matkę zgwalcić, a okularnicę rozjechać,
dobra, zesrałem się



żądza zemsty na 6 latce pokazującej faka z gwałtem w tle plus dwudziestu paru zjebów dających piwo za gówniany post

Zesrałam się

M00nSpeLL

2020-09-25, 15:07
Czyli w japonii idiotka przebiega, jakby samochód robił jej przysługę, a nie miał obowiązek się zatrzymać.

Cz...........as

2020-09-25, 15:18
@up bo robi przysługę :roll:

dżonyłojlker

2020-09-25, 15:20
M00nSpeLL napisał/a:

obowiązek się zatrzymać.



Widzę, że lewactwu już się całkowicie w dupach poprzewracało.

Mgmacius

2020-09-25, 15:35
StalowyNożyk napisał/a:

Widzę, że lewactwu już się całkowicie w dupach poprzewracało.



To akurat się nazywa cywilizacja nie lewactwo

adi_k0

2020-09-25, 15:54
Mgmacius napisał/a:

Musisz zrozumieć, ze polaczek cebulaczek co to trzysta pokoleń własnym ch*jem oral pole a szlachcic batem po plecach napie**alal nagle czuje się jak król pan bo wreszcie się passeratti dorobił w dieslu. Tak jest jak gownojadowi dasz coś więcej niż miskę gowna. Nigdzie na świecie poza polska i ruskimi (chyba ze jakiś totalny czwarty świat, ale tu podobno cywilizacja?) nie ma takiego kultu blachosmrodu. Taki prosty Paddy ma przed swoim domem trzy albo cztery, żony, córki i swój, wszystkie trzy brudne, zardzewiałe itd i ma to w dupie. Jak się rozpadnie kupi kolejny za €500. To jest taki sam produkt jak stajtasma albo gwoździe. Nikt się nie spuszcza jak w Polsce. Obok parkuje jakiś posh bastard swoim nowym S Class, wartym tysiąc takich wehikułów i tez ma to w dupie. Jak mu Paddy zarysuje, to się Paddyego pociągnie do sądu i problem z dupy. Kamery są. Zero spinki. A nie jak polaczki - ja mam nowszy, jestem lepszy! Ja mam mercedesa, a nie jakiegoś vw, smieciu! Albo co gorsza fiata! Fiata! To przecież nawet na śmiecia taki nie zasługuje! Urrr! Durrrr!
Samochód to przedmiot. Nic więcej.



ch*j nas obchodzi że jesteś zj***ny, jeździsz dacią i cię skręca jak prawdziwy samochód zobaczysz na parkingu.

dżonyłojlker

2020-09-25, 17:24
Mgmacius napisał/a:

To akurat się nazywa cywilizacja nie lewactwo



Jeśli masz na myśli taką "cywilizację" jak np. w Szwecji, to masz rację.

kamilja

2020-09-25, 18:05
W polsce 95% wypadków z udziałem pieszych jest z winy bandytów w samochodach. W Japonii kierowcy nie zabijają pieszych ani rowerowych więc zasługują na uprzejmość

adnżej

2020-09-25, 19:24
Eknen napisał/a:

żądza zemsty na 6 latce pokazującej faka z gwałtem w tle plus dwudziestu paru zjebów dających piwo za gówniany post
Zesrałam się



wszędzie te wszystko wiedzące

nawet , nieprzeciętna kobieta nie potrafi ogarnąć własnych przemyśleń, wyciągać jakieś wnioski logiczne,
są wyjątki od reguły, ale nie prowadzi do nich sarkazm lub obrażanie, bo to typwe dla płci tak zwanej pięknej

do...........ka

2020-09-25, 20:06
adnżej napisał/a:

wszędzie te wszystko wiedzące
nawet , nieprzeciętna kobieta nie potrafi ogarnąć własnych przemyśleń, wyciągać jakieś wnioski logiczne,
są wyjątki od reguły, ale nie prowadzi do nich sarkazm lub obrażanie, bo to typwe dla płci tak zwanej pięknej



Może zanim zaczniesz zgłębiać meandry kobiecej psychiki pochyl się nad składnią własnych wypowiedzi.
Za ciężko? To spróbuj chociaż z interpunkcją.

kulawiec

2020-09-25, 22:34
adnżej napisał/a:

aż się prosi, wyjść z auta i zaj***ć małej, matkę zgwalcić, a okularnicę rozjechać,



A komu by się chciał w ogóle z auta wysiadać? Nawet czarna nie jest.

ntrk

2020-09-25, 23:26
A gówno prawda, ja też dziękuję kierowcy jak się zatrzyma. Nie zesrajcie się z tą Japonią. A gówniarz to jakiś odosobniony przypadek.

Aczytysrasz

2020-09-26, 01:26
W tak przez wielu znenawidzonej Wielkiej Brytanii mozna zaobserwowac takie zachowanie na codzien, tutaj to nic nadzwyczajnego. okejka na pasach itp a dzien milszy :3

cesarz1982

2020-09-26, 03:51
dawid2845 napisał/a:

no i o co chodzi?japońce to mają już we krwi zeby w dupe wchodzić wszystkim.wk***iają mnie te ich pokłony



Widzę znów Jelenia góra.
Tutaj jak nie biją nastolatek i zabierają telefony to teraz gówniaki się do gipsu pchają

:lol:

Mgmacius

2020-09-26, 04:11
adi_k0 napisał/a:

ch*j nas obchodzi że jesteś zj***ny, jeździsz dacią i cię skręca jak prawdziwy samochód zobaczysz na parkingu.



Nigdy nie miałem dacii, nie mam i nie mam zamiaru mieć. Od trzech lat wyłącznie elektryk. Wiesz, takie coś na prąd? Macie takie we wsi?