18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kultura przechodzenia na pasach

CrazyEdek • 2020-09-25, 07:46
Polska, Japonia.


dawid2845

2020-09-25, 07:50
no i o co chodzi?japońce to mają już we krwi zeby w dupe wchodzić wszystkim.wk***iają mnie te ich pokłony

aaaaaaaaaaaaaa

2020-09-25, 08:04
dawid2845 napisał/a:

no i o co chodzi?japońce to mają już we krwi zeby w dupe wchodzić wszystkim.wk***iają mnie te ich pokłony



Szczególnie w dupę wchodzili w jednostce 731...

adnżej

2020-09-25, 08:07
aż się prosi, wyjść z auta i zaj***ć małej, matkę zgwalcić, a okularnicę rozjechać,
dobra, zesrałem się

wojtas09999

2020-09-25, 08:27
adnżej napisał/a:

aż się prosi, wyjść z auta i zaj***ć małej, matkę zgwalcić, a okularnicę rozjechać,
dobra, zesrałem się



Polecam


Bourbonable

2020-09-25, 08:50
wojtas09999 napisał/a:

Polecam



Tobie pomogło?

razak

2020-09-25, 09:00
Rozj***la mnie ta dziewczynka haha Umarbym ze śmiechu jak by mi tak kaszojad na psach doj***l :-D

sard

2020-09-25, 09:04
Jak kogoś wujek z kumplem biskupem walili w dupę na dwa baty to zawsze będzie miał spięcie pośladów, że mu pieszy przechodząc przez jezdnię po pasach nie dziękuje hrabiemu za zatrzymanie karocy i przepuszczenie plebsu i nie rozjechanie tychże członków najniższej kasty bo nie usamochodowionych na drodze.

0_rafiks_0

2020-09-25, 09:09
sard napisał/a:

Jak kogoś wujek z kumplem biskupem walili w dupę na dwa baty to zawsze będzie miał spięcie pośladów, że mu pieszy przechodząc przez jezdnię po pasach nie dziękuje hrabiemu za zatrzymanie karocy i przepuszczenie plebsu i nie rozjechanie tychże członków najniższej kasty bo nie usamochodowionych na drodze.






Mgmacius

2020-09-25, 09:44
sard napisał/a:

Jak kogoś wujek z kumplem biskupem walili w dupę na dwa baty to zawsze będzie miał spięcie pośladów, że mu pieszy przechodząc przez jezdnię po pasach nie dziękuje hrabiemu za zatrzymanie karocy i przepuszczenie plebsu i nie rozjechanie tychże członków najniższej kasty bo nie usamochodowionych na drodze.



Musisz zrozumieć, ze polaczek cebulaczek co to trzysta pokoleń własnym ch*jem oral pole a szlachcic batem po plecach napie**alal nagle czuje się jak król pan bo wreszcie się passeratti dorobił w dieslu. Tak jest jak gownojadowi dasz coś więcej niż miskę gowna. Nigdzie na świecie poza polska i ruskimi (chyba ze jakiś totalny czwarty świat, ale tu podobno cywilizacja?) nie ma takiego kultu blachosmrodu. Taki prosty Paddy ma przed swoim domem trzy albo cztery, żony, córki i swój, wszystkie trzy brudne, zardzewiałe itd i ma to w dupie. Jak się rozpadnie kupi kolejny za €500. To jest taki sam produkt jak stajtasma albo gwoździe. Nikt się nie spuszcza jak w Polsce. Obok parkuje jakiś posh bastard swoim nowym S Class, wartym tysiąc takich wehikułów i tez ma to w dupie. Jak mu Paddy zarysuje, to się Paddyego pociągnie do sądu i problem z dupy. Kamery są. Zero spinki. A nie jak polaczki - ja mam nowszy, jestem lepszy! Ja mam mercedesa, a nie jakiegoś vw, smieciu! Albo co gorsza fiata! Fiata! To przecież nawet na śmiecia taki nie zasługuje! Urrr! Durrrr!
Samochód to przedmiot. Nic więcej.

An...........ur

2020-09-25, 09:44
To nie wina dziecka tylko pato karyny, dzieci przesiakaja otoczeniem, widocznie tym powinien zainteresowac sie mops

pytolsky

2020-09-25, 09:50
p0lacy, szczególnie młode pokolenie, to ludzkie śmieci, taki odpowiednik murzynów wśród białej społeczności, handlujcie z tym

Cz...........as

2020-09-25, 10:01
sard, Mgmacius i pytolsky, ale wy pie**olicie :roll:

sard

2020-09-25, 10:06
@0_rafiks_0

co pie**olę? Wszystko co się rusza i nie ma ku*asa.

haloteam

2020-09-25, 10:11
tak jezdza to tak dziekuja ...
wszystko w temacie...