18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kultura na drodze vs chamstwo w Polsce

ja...........ka • 2020-07-28, 15:49
Mam nadzieję że pojawi się na hardzie materiał z udziałem kierowcy peugeota w roli poszkodowanego ;)

Opis autora:
"Jak skręcał samochód przede mną w prawo to stwierdziłem, że i tak muszę zwolnić praktycznie do zera, to stwierdziłem, że się zatrzymam i przepuszczę panią , która skręcało w swoje lewo, ponieważ później nie miała by szans na wyjechanie, bo to jest ruchliwa główna droga. I w tedy się zaczęło. W 0:10 sekundzie filmiku słychać jak facet z tyłu zaczął na mnie trąbić, ja lekko się wkurzyłem, też rąbnąłem. Wtedy zauważyłem w lewym lusterku jak mnie wyprzedza... Dalej nie będę pisał, bo wszystko widać na filmikach… Dodam na koniec, że za dwa dni ten sam koleś mnie dorwał i zaczął na mnie wyzywać i jak by tego było mało to przyszedł jeszcze pod mój dom (musiał wyczaić gdzie mieszkam )"


tolkja

2020-07-28, 19:56
Wiadomosc do pana Autora :D ,, jestes pi*a '' : ) miej jaja człowieku a nie sp***alasz jak baba oO najwyżej dostaniesz po ryju -.-' ale godne to i sprawiedliwe XD

ciapullo

2020-07-28, 20:15
ja to bym mu klapsa dał w dziąsło żeb mógł ząbki na spacer wyprowadzić

DzidaZawodnik

2020-07-28, 20:22
Nie ma zatrzymywania sié na skrzyowaniu. Jazda z k***á. Uprzejmo nie usprawiedliwia gupoty.

ky272

2020-07-28, 20:34
Jeden i drugi to ciota.

C0C0JUMBO

2020-07-28, 21:08
tolkja napisał/a:

Wiadomosc do pana Autora ,, jestes pi*a '' : ) miej jaja człowieku a nie sp***alasz jak baba oO najwyżej dostaniesz po ryju -.-' ale godne to i sprawiedliwe XD



Kolejny upośledzony wychowany pasem (lub ch*jem) ojca co go wszyscy we wsi bili i uważa to za "godne i sprawiedliwe"... Jesteś głupszy od obu gości z tego filmu patolu ...

Tryper

2020-07-28, 21:32
Ładnie obsrał zbroje nagrywający uciekając bezskutecznie na manowce i na dodatek kilkukrotnie napotykając na bandziora z pod znaku Lwa

irzu26

2020-07-28, 22:05
Dzięki za darmowe zwiedzanie Kolumny

emilkubel

2020-07-28, 22:12
Widać, że nie znasz miejsca. Typ w żepoka to jakiś lokals,obeznany w terenie.

Rozjebie

2020-07-28, 22:27
Nagrywający stworzył zagrożenie, tłumaczenie że droga ruchliwa może sobie w tą swoją malutką, tchórzliwą p*zdę wsadzić. Jaki tam był k***a ruch?

Wiewór

2020-07-28, 22:32
hdposter napisał/a:

Zatrzymał się w miejscu niedozwolonym nie przeznaczonym i złamał przepisy naraził życie innych uczestników bo chciał być uprzejmy? Nie dziwię się, że typ z peugeota się wk***ił i chciał wyjaśnić tą kwestię z przygłupem co nagrywał.
Prosty przykład będziesz kiedyś jechał i jakiś idiota się zatrzyma bo stwierdzi, że chce być kulturalny i uprzejmy chwila nieuwagi i auto rozbite, a ty w szpitalu bo chciał ktoś kogoś przepuścić w takim miejscu gdzie się tego nie spodziewałeś.
Jeśli zmienią kiedyś przepisy, że możesz robić takie rzeczy to spoko, ale na obecną chwilę nie ma czegoś takiego,



W miejscu niedozwolonym? Wrzuć prawo jazdy do blendera.

Polactwo zwane robactwem Europy bardzo ostrożnie podchodzi do wszelkich nowości. Uprzejmość na drodze jest w pislandzie taka nowością więc traktują ją z dużą dawka nieufności.
Kierowca ustępujący nie zrobił nic złego i niezgodnego z prawem. Wykazał się empatia do kierującej która miała problemy z wyjazdem na główna drogę. W kraju katolickim empatia to rzecz kompletnie nieznana.
Na drodze należy zachować taka odległość od poprzedzającego auta żeby zawsze wyhamować.od tej zasady nie ma wyjątku.

Tr...........ty

2020-07-28, 22:36
Zamiast uciekać jak ciota, nagrywający wysiadłby z samochodu i leszcz z Peugeota zmiękłby na 100% Nabrał pewności siebie tylko dlatego, że nagrywający zaczął uciekać

Wiewór

2020-07-28, 22:44
TranzystorWyklęty napisał/a:

Zamiast uciekać jak ciota, nagrywający wysiadłby z samochodu i leszcz z Peugeota zmiękłby na 100% Nabrał pewności siebie tylko dlatego, że nagrywający zaczął uciekać



Są też ludzie cywilizowani którzy nie mają ochoty tarzać się w rynsztoku z polską bezwłosa małpa.
Np ja. Mam okulary za oprawkę których dałem pół minimalnej krajowej a za szkła drugie tyle i nie chciałbym ich stracić w bójce z podczłowiekiem który żeby zarobić na takie okulary musiał by zebrać 3 tony ogórków u szkopa w Rzeszy.

pankruk

2020-07-28, 22:51
Wiewór napisał/a:

Są też ludzie cywilizowani którzy nie mają ochoty tarzać się w rynsztoku z polską bezwłosa małpa.
Np ja. Mam okulary za oprawkę których dałem pół minimalnej krajowej a za szkła drugie tyle i nie chciałbym ich stracić w bójce z podczłowiekiem który żeby zarobić na takie okulary musiał by zebrać 3 tony ogórków u szkopa w Rzeszy.



Można zatem stwierdzić, że masz okulary o wartości tego padła 206.

Raflik

2020-07-28, 23:25
Mógłby sobie tak kogos puszczać jak był sam na drodze a nie jak ktoś za nim jedzie, i własnie w taki sposób stwarza zagrożenie na drodze. Tez bym sie wk***ił jakby jakaś p*zda przepuszczał auta które nie maja pierwszeństwa, po ch*j są przepisy ?? a może zacznijmy wszystkich i wszędzie przepuszczać a cooo jak to jest takie fajne i jak większość z was nie widzi w tym nic złego, zacznijmy blokować na autostradzie lewy pas jadąc 40km?h bo ".....kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem........"

An...........ur

2020-07-28, 23:30
Na takie k***y to tylko gaz, dostanie raz w te gały niedoj***ne postęka i chociaż na chwile zrozumie gdzie jego miejsce. Wiele można odjebac ale bez przesady żeby za kimś jeździć...