18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kultura na drodze vs chamstwo w Polsce

ja...........ka • 2020-07-28, 15:49
Mam nadzieję że pojawi się na hardzie materiał z udziałem kierowcy peugeota w roli poszkodowanego ;)

Opis autora:
"Jak skręcał samochód przede mną w prawo to stwierdziłem, że i tak muszę zwolnić praktycznie do zera, to stwierdziłem, że się zatrzymam i przepuszczę panią , która skręcało w swoje lewo, ponieważ później nie miała by szans na wyjechanie, bo to jest ruchliwa główna droga. I w tedy się zaczęło. W 0:10 sekundzie filmiku słychać jak facet z tyłu zaczął na mnie trąbić, ja lekko się wkurzyłem, też rąbnąłem. Wtedy zauważyłem w lewym lusterku jak mnie wyprzedza... Dalej nie będę pisał, bo wszystko widać na filmikach… Dodam na koniec, że za dwa dni ten sam koleś mnie dorwał i zaczął na mnie wyzywać i jak by tego było mało to przyszedł jeszcze pod mój dom (musiał wyczaić gdzie mieszkam )"


skywalker75

2020-07-28, 23:52
No i co zglosileś tego głąba na policji ? Przecież to niebezpieczny pajac, pyry na polu niech zbiera, a nie między ludzi się pcha

czorny711

2020-07-29, 00:09
PieronJasnySzlag napisał/a:

No i mamy pretendenta do nagrody najmniejszy pindol roku. Brawo panie z 206.



Przeciez to nie on uciekał przez pół miasta jak największa p*zda xd

:-D

C0C0JUMBO napisał/a:

Kolejny upośledzony wychowany pasem (lub ch*jem) ojca co go wszyscy we wsi bili i uważa to za "godne i sprawiedliwe"... Jesteś głupszy od obu gości z tego filmu patolu ...



Kolejna cipeczka sie znalazła :D

ptrkmdg

2020-07-29, 00:13
c**y ratują swoje ego na "stop cham-ie" , genderowskie pokolenie , zje.bane na internecie szukają swojej racji.

nano50

2020-07-29, 00:14
Po pierwsze samo zatrzymanie na środku skrzyżowania skrajnie debilne. Poza tym jak już Sebix stwierdził, że tą p*zdę kierującą wyprzedzi to zamiast odpuścić to wali gazu ile sił. Po trzecie to jak już doszło do momentu, gdzie pan z pegueota chciał porozmawiać i p*zda nagrywająca wycofała pojazd próbując uniknąć konfrontacji, to nie wiem po co na bezczela go jeszcze gość wyminął.
Ogólnie spotkało się dwóch gości. Jeden niedzielny kierowca z małym rozumem, drugi świr z małym fiutkiem.

C0C0JUMBO napisał/a:

Kolejny upośledzony wychowany pasem (lub ch*jem) ojca co go wszyscy we wsi bili i uważa to za "godne i sprawiedliwe"... Jesteś głupszy od obu gości z tego filmu patolu ...



Ty tak poważnie? Ja pie**olę :idzwch*j:

hondacbrf3

2020-07-29, 00:58
Nie ważne coś się działo, jak się działo, nagrywający powinien dostać w mordę za przyspieszanie w momencie w którym peugeot go wyprzedzał , hamowanie peugeota .... Itd itp... Ogólnie jesteś zjebem ten z peugeota też pxdr

ZajętyPelikan

2020-07-29, 01:01
hdposter napisał/a:

cwe* to cię spłodził upośledzona amebo. stwarzasz zagrożenie na drodze i innych normalnych ludzi. To jest nie uzasadnione zatrzymanie. Policja powinna nagrywającemu dać wysoki mandat i odebrać prawo jazdy.



Ty chyba jesteś jakiś pie**olnięty, stwarzasz zagrożenie jeśli hamujesz bez powodu. Jadąc samochodem mam prawo wpuścić kogoś do ruchu... Widać, że na wsi mieszkasz, wyobraź sobie jakby tak nikt się nie zatrzymywał by wpuścić kogoś do ruchu w dużym mieście... No ale o czym my tu mówimy u ciebie na wsi pewnie z 15k mieszkańców i czujesz się jak w metropolii...

A co do tego z peugeota, zapewne spotkał jakiegoś starszego kolesia na drodze bo zapewne do równego sobie nie wyskoczyłby. hdposter mam nadzieję, że kiedyś przy takiej akcji trafisz na kogoś takiego jak ja na drodze to będzie w tedy twój ostatni wyskok...

kolosasz

2020-07-29, 01:31
k***a, to był spór filozoficzny. Trzeba mieć oczy w dupie, by nie poznać, że gość to ten z tego filmiku


nano50

2020-07-29, 01:45
ZajętyPelikan napisał/a:

Ty chyba jesteś jakiś pie**olnięty, stwarzasz zagrożenie jeśli hamujesz bez powodu. Jadąc samochodem mam prawo wpuścić kogoś do ruchu... Widać, że na wsi mieszkasz, wyobraź sobie jakby tak nikt się nie zatrzymywał by wpuścić kogoś do ruchu w dużym mieście... No ale o czym my tu mówimy u ciebie na wsi pewnie z 15k mieszkańców i czujesz się jak w metropolii...
A co do tego z peugeota, zapewne spotkał jakiegoś starszego kolesia na drodze bo zapewne do równego sobie nie wyskoczyłby. hdposter mam nadzieję, że kiedyś przy takiej akcji trafisz na kogoś takiego jak ja na drodze to będzie w tedy twój ostatni wyskok...



Jak dla ciebie zatrzymywanie się na środku skrzyżowania z dupy jest prawidłowym gestem to murzyński ch*j ci w dupę.

St...........on

2020-07-29, 02:06
Było rozsmarować ch*ja na uboczu, a tak na darmo tylko benzynę spalił :amused:

CaptainTrips

2020-07-29, 02:34
obydwaj debile kto sie zatrzymuje na srodku skrzyzowania? no k***a sam bym sie wk***il, ale zeby jezdzic za nim po miescie to przesada w koncu sam sie rozjebie a na sorze uprzejmie mu powiedza ze jest debilem, ciekawe jakby z naprezeciwka ktos jechal a tu nagle sie baba wypie**ala ze krzyzowania bo jakis baran ja "puscil" pomyslcie o tym a nie k***a bronicie debila bo kiedys mozecie jechac a wam ktos wymusi bo z drugiej strony mial wolne




ZajętyPelikan napisał/a:

Ty chyba jesteś jakiś pie**olnięty, stwarzasz zagrożenie jeśli hamujesz bez powodu. Jadąc samochodem mam prawo wpuścić kogoś do ruchu... Widać, że na wsi mieszkasz, wyobraź sobie jakby tak nikt się nie zatrzymywał by wpuścić kogoś do ruchu w dużym mieście... No ale o czym my tu mówimy u ciebie na wsi pewnie z 15k mieszkańców i czujesz się jak w metropolii...
A co do tego z peugeota, zapewne spotkał jakiegoś starszego kolesia na drodze bo zapewne do równego sobie nie wyskoczyłby. hdposter mam nadzieję, że kiedyś przy takiej akcji trafisz na kogoś takiego jak ja na drodze to będzie w tedy twój ostatni wyskok...



panie z wielkiego miasta wyciagnij slome z butow i zacznij myslec na drodze nie jestes sam sa jeszcze inni ludzie, tak jak u ciebie w miescie skoro stoisz pierwszy w kolejce i kogos wpuscisz przed siebie to wiadomo ze wk***isz reszte, a teraz wyobraz sobie ze z drugiej strony jechala by rodzina z dziecmi myslisz ze wszyscy jezdza jak u ciebie w miescie 20 km/h? zjebie pomysl czasem o innych

Lew napisał/a:

Się wtrące, nie jest to droga ekspresowa ani autostrada, to się nazywa dobre wychowanie i zachowanie na drodze któego mało który posiada, gdyby nagrywający zatrzymał się specjalnie by przepuścić auto z podporzadkowanej to fakt było by ch*jowo, tutaj i tak była okazja bo i tak trzeba było zwolnić. Od co kultura na drodze której brakuje na naszych drogach.
Policjant wyszedłby z auta, ukłonił się i zbił piątkę z nagrywającym.
A co do Panicza z 206, zgosić na policję za groźby oraz za nękanie plus do tego zakaz zbliżania się.



na autostradzie nie ma skrszyzowan czlowieku o czym ty gadasz ci z naprzeciwka tez maja pierwszenstwo i powiedz co bys zrobil gdybys puscil auto ktore za chwile uderza w samochod jadacy z naprzeciwka, udawaj madrego u siebie na podworku koles bo madrzejsi od ciebie przepisy wymyslili po to wlasnie zeby ich przestrzegac, a co do zachowania goscia z p206 to psychiatryk

sa...........el

2020-07-29, 02:40
Od kierowania ruchem jest policja, a nie pajac z kamerką. Za takie coś może być mandat, znając polską policję, wystawiliby bardzo chętnie. Drugi też baran, oboje to idioci i tyle.

edmund

2020-07-29, 08:26
coś śmierdzi obesraną dupą

ja...........ka

2020-07-29, 09:32
ZajętyPelikan napisał/a:

Ty chyba jesteś jakiś pie**olnięty, stwarzasz zagrożenie jeśli hamujesz bez powodu. Jadąc samochodem mam prawo wpuścić kogoś do ruchu... Widać, że na wsi mieszkasz, wyobraź sobie jakby tak nikt się nie zatrzymywał by wpuścić kogoś do ruchu w dużym mieście... No ale o czym my tu mówimy u ciebie na wsi pewnie z 15k mieszkańców i czujesz się jak w metropolii...
A co do tego z peugeota, zapewne spotkał jakiegoś starszego kolesia na drodze bo zapewne do równego sobie nie wyskoczyłby. hdposter mam nadzieję, że kiedyś przy takiej akcji trafisz na kogoś takiego jak ja na drodze to będzie w tedy twój ostatni wyskok...



to właśnie chyba ty jesteś pie**olnięty, gość jedziea max 40km/h, poprzednie auto ma zachować bezpieczną odległość tyle

jak nie potrafisz być j***ny idioto kulturalny na drodze to szybko na łeb wyłapiesz, bo pewnie jesteś fanem trąbienia i zajeżdżania drogi, ajjj przepraszam zapomniałem ty nie masz nawet k***a prawka zjebie i jeździsz autobusem miejskim

milanixxx3

2020-07-29, 10:53
Zachowanie gościa w 206 to już oddzielna kwestia.
Ale nagrywający stwarza zagrożenie, myśląc, że jest j***nym dżentelmenem.

ziomek53

2020-07-29, 12:59
uwielbiam kłótnie pedalarzy na sadisticu co auto widzieli z bliska co najwyżej w piaskownicy w formie żeleźniaków.