18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kultura na drodze vs chamstwo w Polsce

ja...........ka • 2020-07-28, 15:49
Mam nadzieję że pojawi się na hardzie materiał z udziałem kierowcy peugeota w roli poszkodowanego ;)

Opis autora:
"Jak skręcał samochód przede mną w prawo to stwierdziłem, że i tak muszę zwolnić praktycznie do zera, to stwierdziłem, że się zatrzymam i przepuszczę panią , która skręcało w swoje lewo, ponieważ później nie miała by szans na wyjechanie, bo to jest ruchliwa główna droga. I w tedy się zaczęło. W 0:10 sekundzie filmiku słychać jak facet z tyłu zaczął na mnie trąbić, ja lekko się wkurzyłem, też rąbnąłem. Wtedy zauważyłem w lewym lusterku jak mnie wyprzedza... Dalej nie będę pisał, bo wszystko widać na filmikach… Dodam na koniec, że za dwa dni ten sam koleś mnie dorwał i zaczął na mnie wyzywać i jak by tego było mało to przyszedł jeszcze pod mój dom (musiał wyczaić gdzie mieszkam )"


PieronJasnySzlag

2020-07-28, 16:05
No i mamy pretendenta do nagrody najmniejszy pindol roku. Brawo panie z 206.

luja27

2020-07-28, 16:10
Ten w Peugeot to jakiś psychicznie chory :mrgreen:

qt...........rz

2020-07-28, 16:17
peugot ma rację, debil wpuszcza innych

Stewie

2020-07-28, 16:18
Za wczasu zgłoszenie na policje bo potem taki zjeb chata podpali

hdposter

2020-07-28, 16:23
Oby następnym razem zapłacił życiem za tą swoją uprzejmość i wjechał w tego debila tir. Nagrywający stworzył zagrożenie na drodze powinni mu odebrać prawo jazdy i dowalić mandat.

Noside

2020-07-28, 16:26
No i po co to cenzurować? Znalazłyby się małpiszony i z drugiej strony barykady. Niech ginie.

hdposter napisał/a:

Oby następnym razem zapłacił życiem za tą swoją uprzejmość i wjechał w tego debila tir. Nagrywający stworzył zagrożenie na drodze powinni mu odebrać prawo jazdy i dowalić mandat.



cwe*u j***ny jak masz prawko to je spal. Ciągnik z naczepą ma j***ny obowiązek zachować zdecydowanie większy odstęp ze względu na swoją wagę - po to, żeby być w stanie wyhamować.

hdposter

2020-07-28, 16:30
Noside napisał/a:

No i po co to cenzurować? Znalazłyby się małpiszony i z drugiej strony barykady. Niech ginie.
cwe*u j***ny jak masz prawko to je spal. Ciągnik z naczepą ma j***ny obowiązek zachować zdecydowanie większy odstęp ze względu na swoją wagę - po to, żeby być w stanie wyhamować.



cwe* to cię spłodził upośledzona amebo. stwarzasz zagrożenie na drodze i innych normalnych ludzi. To jest nie uzasadnione zatrzymanie. Policja powinna nagrywającemu dać wysoki mandat i odebrać prawo jazdy.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-28, 16:57
Akurat w tym wypadku uprzejmość niepotrzebna... Natomiast to w żadnym stopniu nie tłumaczy debila z Peugeota. Jakiś świr.

Lew

2020-07-28, 16:57
hdposter napisał/a:

cwe* to cię spłodził upośledzona amebo. stwarzasz zagrożenie na drodze i innych normalnych ludzi. To jest nie uzasadnione zatrzymanie. Policja powinna nagrywającemu dać wysoki mandat i odebrać prawo jazdy.



Się wtrące, nie jest to droga ekspresowa ani autostrada, to się nazywa dobre wychowanie i zachowanie na drodze któego mało który posiada, gdyby nagrywający zatrzymał się specjalnie by przepuścić auto z podporzadkowanej to fakt było by ch*jowo, tutaj i tak była okazja bo i tak trzeba było zwolnić. Od co kultura na drodze której brakuje na naszych drogach.
Policjant wyszedłby z auta, ukłonił się i zbił piątkę z nagrywającym.


A co do Panicza z 206, zgosić na policję za groźby oraz za nękanie plus do tego zakaz zbliżania się. :)

hdposter

2020-07-28, 17:14
Lew napisał/a:

Się wtrące, nie jest to droga ekspresowa ani autostrada, to się nazywa dobre wychowanie i zachowanie na drodze któego mało który posiada, gdyby nagrywający zatrzymał się specjalnie by przepuścić auto z podporzadkowanej to fakt było by ch*jowo, tutaj i tak była okazja bo i tak trzeba było zwolnić. Od co kultura na drodze której brakuje na naszych drogach.
Policjant wyszedłby z auta, ukłonił się i zbił piątkę z nagrywającym.
A co do Panicza z 206, zgosić na policję za groźby oraz za nękanie plus do tego zakaz zbliżania się.




Zatrzymał się w miejscu niedozwolonym nie przeznaczonym i złamał przepisy naraził życie innych uczestników bo chciał być uprzejmy? Nie dziwię się, że typ z peugeota się wk***ił i chciał wyjaśnić tą kwestię z przygłupem co nagrywał.

Prosty przykład będziesz kiedyś jechał i jakiś idiota się zatrzyma bo stwierdzi, że chce być kulturalny i uprzejmy chwila nieuwagi i auto rozbite, a ty w szpitalu bo chciał ktoś kogoś przepuścić w takim miejscu gdzie się tego nie spodziewałeś.

Jeśli zmienią kiedyś przepisy, że możesz robić takie rzeczy to spoko, ale na obecną chwilę nie ma czegoś takiego,

mygyry

2020-07-28, 17:21
Frustraci powinni być traktowani na równi z pijanymi

nwonigers

2020-07-28, 17:51
hdposter napisał/a:

Zatrzymał się w miejscu niedozwolonym nie przeznaczonym i złamał przepisy naraził życie innych uczestników bo chciał być uprzejmy? Nie dziwię się, że typ z peugeota się wk***ił i chciał wyjaśnić tą kwestię z przygłupem co nagrywał.
Prosty przykład będziesz kiedyś jechał i jakiś idiota się zatrzyma bo stwierdzi, że chce być kulturalny i uprzejmy chwila nieuwagi i auto rozbite, a ty w szpitalu bo chciał ktoś kogoś przepuścić w takim miejscu gdzie się tego nie spodziewałeś.
Jeśli zmienią kiedyś przepisy, że możesz robić takie rzeczy to spoko, ale na obecną chwilę nie ma czegoś takiego,



jak sie nie zachowuje odstepu i jedzie za szybko to moze byc. wiec wystarczy jezdzic zgodnie z przepisami.

pro_avenger

2020-07-28, 18:34
Nie wiem jak wacka i mnie to nie onchodzi ale po filmie wnioskuję że jajka to masz malutkie.

dżonyłojlker

2020-07-28, 18:55
Ja pie**olę, co za p*zda z tego nagrywającego :gay: