18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulig za starym golfem - własny!

prockenzie • 2016-01-06, 21:34
Siema, wrzucam tu coś swojego bo przyznam szczerze że jestem ciekawy opinii. A te na sadolu są zróżnicowane jak kolor skóry mieszkańców Paryża, więc nie mogę się doczekać. No, zrobiliśmy z kumplami na spontanie kulig. Prędkośc max. 70km/h. Miłego!


Misiek_KRK

2016-01-06, 21:39
Myślałem, że ludzie bez mózgów są tylko w USA. Myliłem się. Jak widać na filmie są też w Polsce. Ciekawe, czy choć jeden z nich pomyślał o skutkach takiej przejażdżki, miedzy drzewami i słupami. Ale dzięki takim idiotom istnieje sadistic. Zapraszamy na harda

trooj4n

2016-01-06, 21:41
Muzyka, napięcie i wasze miny jakbyście mieli zaraz skakać na bungee albo ze spadochronu, niemniej jednak piwko za wyjście z domu :)

KrisXman

2016-01-06, 21:42
Mnie się podoba mimo mojego wieku

prockenzie

2016-01-06, 21:45
Misiek_KRK napisał/a:

Myślałem, że ludzie bez mózgów są tylko w USA. Myliłem się. Jak widać na filmie są też w Polsce. Ciekawe, czy choć jeden z nich pomyślał o skutkach takiej przejażdżki, miedzy drzewami i słupami. Ale dzięki takim idiotom istnieje sadistic. Zapraszamy na harda



Między drzewami i słupami? Gościu, dobry film obejrzałeś? :-D

Polnischefuhrer

2016-01-06, 21:48
chłopaki się świetnie bawią no i spoko ;) ale zaraz się pojawią malkontenci którzy z siniakiem lecą na pogotowie i nie wychlają nosa spoza monitora

prockenzie

2016-01-06, 21:53
trooj4n napisał/a:

Muzyka, napięcie i wasze miny jakbyście mieli zaraz skakać na bungee albo ze spadochronu, niemniej jednak piwko za wyjście z domu :)



to głównie przez to, że drobinki śniegu, wody, soli, wszystkiego tam wymieszanego spod kół leci ci w oczy przy kilkudziesięciu km/h. zabrakło okularów. :)

~Sol

2016-01-06, 21:54
No i zajebiście :) Piwko za Golfa II, sama miałam (1.6 TD) i pod względem niezawodności był niezrównany :)

Hrabia Drapula

2016-01-06, 22:01
po trzymaniu kierownicy widać że kierowca mistrzem nie jest
polecam dłuższą linę między samochodem a pierwszymi sankami z takim węzłem przy sankach że by jednym szarpnięciem za krótki koniec odwiązywała się
jest ryzyko jest zabawa ;)

prockenzie

2016-01-06, 22:06
Hrabia Drapula napisał/a:

po trzymaniu kierownicy widać że kierowca mistrzem nie jest
polecam dłuższą linę między samochodem a pierwszymi sankami z takim węzłem przy sankach że by jednym szarpnięciem za krótki koniec odwiązywała się
jest ryzyko jest zabawa ;)



to można nazwać brakiem trzymania kierownicy :) ale był to "chwyt" w zupełności wystarczający, można na leniucha powiedzieć, że dostosowany do okoliczności

Wojtass84

2016-01-06, 22:07
Szkoda że golf nie wydachował, ani nie polała się krew. Ale i tak piwo leci.

mateusos

2016-01-06, 22:17
Kulig zawsze jest zajebisty. Nas wozila MZ- ta po lesie :)


zonk

2016-01-06, 22:54
Myślę że policja nie będzie miała większego problemu z dorwaniem was na podstawie tego filmu.

aleleble

2016-01-06, 22:55
Ale niektórzy mają naj***ne...Ja tyle lat jeżdżę na kuligu i nigdy nic mi się nie stelo.Trzeba mieć naj***ne w głowie aby od razu czarne scenariusze szykować.równie dobrze morze cie samoczod na pasach pie**olnąć...

prockenzie

2016-01-06, 22:56
SQT napisał/a:

Myślę że policja nie będzie miała większego problemu z dorwaniem was na podstawie tego filmu.



o tak, kolejni kurewsko groźni przestępcy zostaną dorwani.