18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulig za starym golfem - własny!

prockenzie • 2016-01-06, 21:34
Siema, wrzucam tu coś swojego bo przyznam szczerze że jestem ciekawy opinii. A te na sadolu są zróżnicowane jak kolor skóry mieszkańców Paryża, więc nie mogę się doczekać. No, zrobiliśmy z kumplami na spontanie kulig. Prędkośc max. 70km/h. Miłego!


wasp69

2016-01-07, 01:52
nooo kuuurde nie wierzę, patrze na to i po prostu zbieram szczenę z podłogi, że golf w te mrozy odpalił.

trinabz

2016-01-07, 02:01
A ja poproszę zaklęcie na zamianę golfa w A-szóstkę.

th...........ng

2016-01-07, 02:07
Montaż w Sony Vegas czy Movie Makerze ?

PoliteP

2016-01-07, 02:28
@prockenzie A w 1:03 słychać strzały...

Pa...........or

2016-01-07, 09:04
Uwaga - wszyscy przeżyli.
Nikt nawet nosa nie rozj***ł o beton.
Chociaż k***a by jeden drugiemu liścia sprzedał, ale nie po co.
Mamy 2016 na sadistic jak znalazł.

kydeM

2016-01-07, 09:59
Za tego klasyka (golfa) piweczko bo jakbyście III się ślizgali to taki ch*j!

birchen

2016-01-07, 10:44
Co jak co, ale nie spodziewałem się, że na tym portalu jest tylu lamusów.. niebezpieczne, nieodpowiedzialne, idiotyczne.. policja!! Ale musieliście mieć nudne dzieciństwo, z resztą nie tylko dzieciństwo :)
Piwko dla chłopaków za jedną z najlepszych rozrywek zimą!

Mockba

2016-01-07, 11:01
k***a ludzie, co sie z wami dzieje ? Starzy was nie kochali czy ojcowie kochali, az za mocno? Wyrazy wspolczucia dla tych ktorzy sie dobrze w dziecinstwie nie pobawili. k***a co za czasy, tylko j***ne bhp i sanepid.

PhantomMask

2016-01-07, 12:39
Fajnie, że jeszcze ktoś się potrafi dobrze bawić i korzystać z życia w sposób prosty a nie siedzi przed monitorem i pie**oli smenty ;-)

orzeszek_swin

2016-01-07, 13:51
Dla myślącego kierowcy, rejestracja jest, jestem ciekawy kiedy policja wpadnie z mandatem, ponoć temu od kuligu po zamarzniętym jeziorze 3 lata grożą ... Pozdro

prockenzie

2016-01-07, 14:21
orzeszek_swin napisał/a:

Dla myślącego kierowcy, rejestracja jest, jestem ciekawy kiedy policja wpadnie z mandatem, ponoć temu od kuligu po zamarzniętym jeziorze 3 lata grożą ... Pozdro



wieźć rodzinę po cienkim lodzie i niemal ją zabić a jeździć po polnej drodze z kumplami to różnica, nie uważasz? nie pozdrawiam :-|

Qunda

2016-01-07, 19:03
Nikt nie zapytał o muze?
The Naked And Famous - Young Blood
Ale bez tego raperskiego podkładu.

PhantomMask

2016-01-07, 19:19
orzeszek_swin napisał/a:

Dla myślącego kierowcy, rejestracja jest, jestem ciekawy kiedy policja wpadnie z mandatem, ponoć temu od kuligu po zamarzniętym jeziorze 3 lata grożą ... Pozdro


Mandatem ? Za co ? ...
Masz niedoj***nie mózgowe w ostatniej fazie czy starego w ORMO miałeś i sp***olone geny przekazał ? Blondyna ormoska po starym w szafie wisi ?

Biokus

2016-01-07, 19:40
Widać, że ci co się spinają to wielkomiejska szlachta której zejść po klatce schodowej i wyjść do najbliższego sklepu to hardkor życiowy. Za dzieciaka kuligi nie po parę ale po parenaście osób się robiło i nigdy nic nikomu się nie stało. Ludzie to jednak poj***ni są. Jak ktoś w parku chleje to tylko od gówniarzów wyzwać ale jak ktoś bawi sie na śniegu bo inaczej tego nazwać nie można to od razu wróg publiczny nr 1.
Gdybyście jełopy zauważyli to jest wioska i tereny pozamiejskie gdzie od zaj***nia można znaleźć dróg praktycznie nieużytkowanych lub z słabym natężeniem ruchu więc założę się, że byli bezpieczniejsi niż wy gdy idziecie do lodówki grubaski ;)

zonk

2016-01-08, 12:05
PhantomMask napisał/a:


Mandatem ? Za co ? ...
Masz niedoj***nie mózgowe w ostatniej fazie czy starego w ORMO miałeś i sp***olone geny przekazał ? Blondyna ormoska po starym w szafie wisi ?


Doczytaj kodeks ruchu drogowego, a nie pytaj się jak debil.