18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ku przestrodze stłuczka+potrącenie pieszych

roma21 • 2017-09-05, 21:49
Cieplutki wypadek z mojego miasta prosta zasada morka nawierzchnia nie zapieprzamy



Many1992

2017-09-06, 19:15
Winny jest ten, który nie zachował odpowiedniej odległości od czerwonego samochodu i to w dodatku przy mokrej nawierzchni!!! SUV w Renówce wcale nie wydawał się jechać powyżej 50 km/h, bo i zdołał na bardzo krótkim odcinku wychamować.

ellsworth

2017-09-06, 20:02
Jebańcom, którzy siedzą komuś na ogonie powinni z miejsca zatrzymywać uprawnienia, bo tacy ch*je nie mają za grosz wyobraźni by przewidzieć co się stanie, gdy ten przed nimi zahamuje!

tranzystor

2017-09-06, 21:33
elfis napisał/a:


piszesz ze ściany zachodniej chyba,
ty to gościo jesteś, szacun




Z zachodniej ściany nie, ale przynajmniej w moim regionie czas nie zatrzymał się w 1989 roku.

ar...........21

2017-09-06, 22:03
Paradoks jest taki, że na tej słynnej ścianie zachodniej jest bieda większa niż na wschodzie ale spoko dalej sobie ciśnijcie od wieśniaków.

jedrzej152

2017-09-06, 22:18
A mam was w piździe jestem z centrum :D

voidinfinity

2017-09-06, 22:28
janlew napisał/a:


Ściana wschodnia to Wilno i Tarnopol.



Ściana wschodnia to syf i zabobony, oraz sporo podejrzanego etnicznie elementu.

Zgadliście. Ściana wschodnia nie znajduje się tylko na wschodzie - ale mentalnie łączy cebule w każdym zakątku kraju.

Osobiście cieszę się, że przesunięto nam granice na zachód kosztem wschodu. Zyskaliśmy odrobinę przemysłu i kulturę wykraczającą poza sranie za chałupą.

elfis

2017-09-07, 19:30
tranzystor napisał/a:




Z zachodniej ściany nie, ale przynajmniej w moim regionie czas nie zatrzymał się w 1989 roku.



wiem, że z północnej Polski piszesz, więc chylę czoło przed północą w twoim kierunku,
stamtąd pochodzi elyta, Bolek, a syn Tuska pracował też na północy, jednak, enteligencja przemawia z twoich słów

tylko dlaczego myślę że piszesz z jakiegoś zadupnego miasteczka, zakompleksionych cwe*i

bo napewno nie jesteś z południa, tam za swoje debilne odzywki i żałosne poglądy dostałbyś srogi wpie**ol na dzień dobry, od pierwszego lepszego górala

voidinfinity
lepiej srać za chałupą niż w gardło niektórych sadoli,
chyba że to lubisz