18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ku przestrodze stłuczka+potrącenie pieszych

roma21 • 2017-09-05, 21:49
Cieplutki wypadek z mojego miasta prosta zasada morka nawierzchnia nie zapieprzamy



tranzystor

2017-09-05, 21:57
roma21 napisał/a:

z mojego miasta




Ściana wschodnia.

lakilan69

2017-09-05, 22:09
Typowy hondziarz w starym syfiku - byle gównem byle szybko

azerbejdzanification

2017-09-05, 22:19
Ja pie**ole widzisz, że ktoś zwalnia przed przejściem to instynktownie też przyhamowujesz. Jakie trzeba mieć niedoj***nie aby na to nie wpaść :-?

Zadi_

2017-09-06, 00:18
Jakby nie patrzeć, "sprawcą" wypadku jest nadgorliwy matiz :D

Jesse.Pinkman

2017-09-06, 02:20
Zadi_ napisał/a:

Jakby nie patrzeć, "sprawcą" wypadku jest nadgorliwy matiz :D


pie**olisz głupoty jak potłuczony - sprawcą wypadku jest tylko i wyłącznie kretyn, który zapie**ala jak poj***ny w terenie zabudowanym - w dodatku tuż przed przejściem dla pieszych gdzie trzeba szczególnie uważać. Prawko do zwrotu za taką akcję i skierowanie na jakieś badania psychologiczne.

azerbejdzanification napisał/a:

Ja pie**ole widzisz, że ktoś zwalnia przed przejściem to instynktownie też przyhamowujesz. Jakie trzeba mieć niedoj***nie aby na to nie wpaść :-?


Ludzie, którzy tak jeżdżą, piszą potem kocopoły jak pan powyżej - że sprawcą wypadku jest nadgorliwy matiz.

elfis

2017-09-06, 06:51
tranzystor napisał/a:




Ściana wschodnia.


piszesz ze ściany zachodniej chyba,
ty to gościo jesteś, szacun

SpirytusSalicylowy

2017-09-06, 07:12
Wszystkich, którzy obarczają winą za takie sytuacje kierowców, którzy postanowili przepuścić pieszych na przejściu, powinno się rozstrzeliwać. Jak można być takim j***nym debilem :hitler:

BigCohones

2017-09-06, 07:17
Koleś z suva też nieogarnięty... Po strzale w dupę odpuścił hample. Widać jak światła stopu gasną.
Jakby trzymał pedał w podłodze to nie wjechałby w ludzi....

adriancium

2017-09-06, 07:21
BigCohones napisał/a:

Koleś z suva też nieogarnięty... Po strzale w dupę odpuścił hample. Widać jak światła stopu gasną.
Jakby trzymał pedał w podłodze to nie wjechałby w ludzi....



Przy dobrym jebnięciu noga sama mogła mu sie zsunąć, a potem to juz tylko szok

kukid1

2017-09-06, 07:38
Akurat tutaj jest jeszcze ograniczenie do 70km/h dokładnie do tego skrzyżowania więc hondziarz mógł poruszać się nadal z dozwolona prędkością. Pozdrawiam roma21 z naszego nudnego Zamościa.

owiecs

2017-09-06, 07:45
Zadi_ napisał/a:

Jakby nie patrzeć, "sprawcą" wypadku jest nadgorliwy matiz :D



Zawsze znajdzie się ktoś, kto wymieni wszystkie okoliczności, które przyczyniły się pośrednio do wypadku, a nie będzie wskazywał sprawcy.

Czyli w pierwszej kolejności winny był matiz, następnie winni byli piesi, winny był deszcz, winne były przyciemniane szyby w mazdzie, winny był ten kto postawił tam ograniczenie do 70 zamiast 50, zamiast powiedzieć, że niektórzy kierowcy jeżdżą jakby byli sami na drodze.

No chyba, że troll

Zadi_

2017-09-06, 07:50
BluntedAstronaut, serio myślisz, że napisałem to na serio? :idzwch*j:

Miacholl

2017-09-06, 08:01
@kukid1 zawsze obowiązuje dostosowanie prędkości do warunków (jest to nadrzędna zasada). Ograniczenie do 70 oznacza, że nie możesz jej przekraczać, a nie że masz jechać 70 nie patrząc co się dzieje na drodze.

sinner3city

2017-09-06, 08:02
Wy tak serio o tym matizie ?? :D zero poczucia humoru... Zadi_ napisał dla jaj a wy jak te pelikany łykacie...
przecież to srakazm był, szydera, mnie rozbawiłó :) )) piwo