18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ku przestrodze stłuczka+potrącenie pieszych

roma21 • 2017-09-05, 21:49
Cieplutki wypadek z mojego miasta prosta zasada morka nawierzchnia nie zapieprzamy



shatta

2017-09-06, 08:45
BigCohones napisał/a:

Koleś z suva też nieogarnięty... Po strzale w dupę odpuścił hample. Widać jak światła stopu gasną.
Jakby trzymał pedał w podłodze to nie wjechałby w ludzi....



Podejrzewam że przy tym pie**olnięciu głowa mu się zaklinowała w zagłówku. Ni ch*ja ogarnąc jeszcze hamulec :-D

Wiewór

2017-09-06, 09:08
Dziki polski lud nie umie aut. Ciągle zapie**alać szybciej i szybciej. But w podłogę i niech się dzieje wola nieba. Bo najszybszy kierowca to najlepszy kierowca.
Kretyn z syfika to pewnie jeden z tych "jeżdżę szybko ale bezpiecznie".

Kapsel_21

2017-09-06, 09:39
W sumie zdarzało mi się być w takiej sytuacji jak kierowca mazdy tutaj i przed ostrym hamowaniem mam zwyczaj spojrzeć w lusterko wsteczne i upewnić się, ze auta z tyłu mają na tyle dużo miejsca aby tez zdążyć się zatrzymać. Jeśli stwierdzam, ze nie, nie hamuje aż do zatrzymania a jedynie tak aby wytracić jak najwięcej prędkości a przez pasy tylko się przetoczyć. W tej sytuacji piesi byli jeszcze na pasie obok wiec takie zachowanie mogłoby pomóc uniknąć wypadku co innego kiedy bez upewnienia się ze jest bezpiecznie wlezą przed wciąż jadący pojazd. .

szpajder

2017-09-06, 09:46
Abraxus napisał/a:

Dziki polski lud nie umie aut.


Co tam pierdzisz zlewusie?

Abraxus napisał/a:

Ciągle zapie**alać szybciej i szybciej. But w podłogę i niech się dzieje wola nieba.

Instruktor źle ci tłumaczył. Ja za kierownicą wierzę w swoje umiejętności, a nie w "wolę nieba".

Abraxus napisał/a:


Bo najszybszy kierowca to najlepszy kierowca.
Kretyn z syfika to pewnie jeden z tych "jeżdżę szybko ale bezpiecznie".

Syfik ch*j, ale ten z Infinity w ogóle w lusterko wsteczne nie patrzył - pewnie też cię tego nie uczyli. Ale tak! Najlepszy kierowca to najszybszy kierowca. No i już. Głowa do góry, ogarnij się i nie pisz więcej takich głupot. Zmykaj do szkoły.

janlew

2017-09-06, 09:46
tranzystor napisał/a:

Ściana wschodnia.


Ściana wschodnia to Wilno i Tarnopol.

Wiewór

2017-09-06, 11:24
szpajder napisał/a:


Co tam pierdzisz zlewusie?

Instruktor źle ci tłumaczył. Ja za kierownicą wierzę w swoje umiejętności, a nie w "wolę nieba".

Syfik ch*j, ale ten z Infinity w ogóle w lusterko wsteczne nie patrzył - pewnie też cię tego nie uczyli. Ale tak! Najlepszy kierowca to najszybszy kierowca. No i już. Głowa do góry, ogarnij się i nie pisz więcej takich głupot. Zmykaj do szkoły.


Z taką filozofią na drodze to usłyszmy o tobie kiedyś w wiadomościach.

Po co miał patrzeć w lusterko? On ma zachować z tyłu odpowiednią odległość?

SpeedyG

2017-09-06, 11:50
Takie pasy na szerokiej drodze to też pułapka. Powinny być światła dla bezpieczeństwa działające tylko na przycisk pieszego chcącego przedostać się na drugą stronę drogi.

eMCeONe

2017-09-06, 12:03
Ja bym zmienił złota myśl bardziej na taką "Gdy fury sprawnej nie mamy, to wtedy nie zapieprzamy". Suv jakoś potrafił wyhamować.

GhostRider32

2017-09-06, 12:55
Honda jak zwykle hałasu sporo robi :P

skinner1987

2017-09-06, 13:13
Ja tak trochę z innej beczki, że to nie infinity ani mazda, tylko renault

Wiewór

2017-09-06, 14:19
SpeedyG napisał/a:

Takie pasy na szerokiej drodze to też pułapka. Powinny być światła dla bezpieczeństwa działające tylko na przycisk pieszego chcącego przedostać się na drugą stronę drogi.


W kraju dzikich ludzi co nie "umią" auta tak. W krajach cywilizowanych gdzie jest wzajemny szacunek np. w Austrii takie pasy są i funkcjonują.
Zobacz powyższe posty ilu idiotów broni faceta co najechał na auto przepuszczające pieszych.

Noside

2017-09-06, 14:46
@up To się wyprowadź, negatywie, do Austrii i im tam pie**ol swoje wypociny o sraniu we własne gniazdo

killua

2017-09-06, 16:38
Kapsel_21 napisał/a:

W sumie zdarzało mi się być w takiej sytuacji jak kierowca mazdy tutaj i przed ostrym hamowaniem mam zwyczaj spojrzeć w lusterko wsteczne i upewnić się, ze auta z tyłu mają na tyle dużo miejsca aby tez zdążyć się zatrzymać. Jeśli stwierdzam, ze nie, nie hamuje aż do zatrzymania a jedynie tak aby wytracić jak najwięcej prędkości a przez pasy tylko się przetoczyć. W tej sytuacji piesi byli jeszcze na pasie obok wiec takie zachowanie mogłoby pomóc uniknąć wypadku co innego kiedy bez upewnienia się ze jest bezpiecznie wlezą przed wciąż jadący pojazd. .



Ja w takiej sytuacji przypominam sobie zawsze Roberto mojego trenera, jak graliśmy pierwszy mecz, szumiał wiatr, stawka wyrównana, raz przewagę miała jedna drużyna raz inna, pamiętam ciężkie treningi wcześniej i chorobę Musakiego.... a nie.... to k***a Tsubasa był :) ...

chopie uważaj tylko o kiedyś możesz mieć pecha i przy takim przetaczaniu się jebniesz w kogoś na pasach zanim w ciebie walnie gość z tylu i wina będzie twoja :)

Wiewór

2017-09-06, 16:41
Noniesondze napisał/a:

@up To się wyprowadź, negatywie, do Austrii i im tam pie**ol swoje wypociny o sraniu we własne gniazdo


Ja mam się wyprowadzić bo żądam normalności? Niech się wyprowadzą ci co robią z własnego gniazda chlew.
Co ty k***a chcesz przyklepywać patologię bo cię boli krytyka?
Sranie we własne gniazdo to godzenie się na nienormalność a nie na normalność.