18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krzysztof Szczerski i podsumowanie osoby Tuska

marecki12 • 2013-03-02, 18:31

dzony91

2013-03-03, 00:12
Na te k***iszony też przyjdzie czas... dojdzie do tego ,że będą błagać o swoje prawa, a wtedy MY Polacy pokażemy ,każdej chciwej k***ie w tym burdelu gdzie jest jej miejsce...

Norbias

2013-03-03, 00:54
Prawda jest taka, że u nas nie ma "siły politycznej" na którą warto by było oddać głos. Ja osobiście mam już dość tego cyrku i obecnie o czym myślę to emigracja bilet w 1 stronę i dziękuję. Nie będę musiał oglądać tych zakłamanych ryjów. Nie chce zielonej wyspy, Nie chce miliona mieszkań, Ani żadnej Polski naszych marzeń.

Chcę mieszkać w kraju w którym będę miał pracę dzięki której wiem że będę mógł żyć na normalnym poziomie bez zbędnego zadłużania się na 30 czy 40 lat. Niestety takiego życia w Polsce mieć nie będę. Obecnie czegokolwiek człowiek by nie chciał kupić musi się "zarżnąć" aby to mieć.

Jak ja widzę Polskę moimi oczami ( mam 22 lata ) Koszta coraz większe obecnie po za LPG nie widzę żadnej innej alternatywy aby tanio jeździć. Mieszkania nie kupisz chyba że weźmiesz kredyt na 30-40 lat. Praca gówniana bo albo umowy o dzieło za 1.400 zł albo zlecenie ZUS za 1.700 zł Owszem obecnie jestem na etapie zmiany pracy i prawdopodobnie zarobię 2.700-3.400 zł jako kierowca. No ale pomijam ile będę godzin pracował ;) W telewizji coraz to nowsze ryje widać i ich inteligentne pomysły typu niskie podatki dla tych co zarabiają po 30.000 zł miesięcznie a ty masz te 2.000 czy 3.000 zł i podatki stoją. Wszystko co kupujecie to ma 30-40% podatków.

Najbardziej smutne jest to że większość nawet i czytelników sadistic daje sie karmić tą papką medialną i nic z tym nie robi. Ja osobiście mam dość póki co mój plan realizacji na lata 2013-2020 wygląda następująco:

A. W roku 2013 zmieniam pracę jako kierowca kat. C powinienem zarobić 2.700-3.500 zł wersja pesymistyczna 2.300 zł
B. Zdaję kategorię E i szukam pracy w charakterze kierowcy CE wtedy zarobię jako kierowca krajowy z 3.500 zł a na międzynarodówce z 5.000-6.000 zł
C. W międzyczasie oszczędzam kapitał dzięki któremu będę wstanie wyemigrować do Kanady bądź Stanów Zjednoczonych ale raczej to pierwsze.
D. Prawdopodobnie na rok 2015/2016 będę miał odpowiednią ilość gotówki aby móc wyemigrować do Kanady
E. Emigruję do Kanady i tam rozpoczynam nową pracę.
F. rok 2020 staram się o obywatelstwo Kanadyjskie i wtedy już jest 1000% pewne że nie chce i nie będę myślał o tym kraju. Będę wiedział jak przeciętny "katolik" tyle o Polsce co o Jezusie Czyli: " Podobno istnieje "

qvba

2013-03-03, 01:53
Coś czuję, że ktoś mu popełni samobójstwo...

hrabia9933

2013-03-03, 02:01
ino slunzok mogl tak tuskowi dojebac ; )

=CAMEL=

2013-03-03, 02:13
Jacy wy k***a jesteście ciemni, koleś który to mówi też pobiera pensje w dziesiatkach tysięcy, k***a, to jest dla takich mas jak wy. Myślicie że nagle zalazl sie zbawiciel-ale k***a nie! Każdy każdego smaruje gównem żeby odwrócić wasz wzrok od jego partii. Co z tego że zwyzywa tuska-k***a oni z was sciągają 70% zaroków! Sejm to k***y, jak można być tak k***a ślepym ze ktoś ciśnie tukowi to k***a piwa lecą-on k***a jest z tego samego wora! To on zatwierdza podatki! k***A LUDZIE OBUDZCIE SIĘ! Żal k***a was słuchać. Jakieś debaty i komentarze. System jest nie do uleczenia i jesteście matołami jak walicie konia do tego ze ktoś komuś w sejmie pociśnie-oni wiedzą co mogą powiedzieć o kim itp itd a wy k***a walicie konia że ktoś komuś pocisnął a ch*j że w tym czasie 5 afer przechodzi, bo wy akurat o Kasi mamie Madzi sluchacie...no k***a żal! Karmia nas gównem, obudzcie się do ch*ja!

xe...........is

2013-03-03, 03:22
=CAMEL= napisał/a:

Jacy wy k***a jesteście ciemni, koleś który to mówi też pobiera pensje w dziesiatkach tysięcy, k***a, to jest dla takich mas jak wy. Myślicie że nagle zalazl sie zbawiciel-ale k***a nie! Każdy każdego smaruje gównem żeby odwrócić wasz wzrok od jego partii. Co z tego że zwyzywa tuska-k***a oni z was sciągają 70% zaroków! Sejm to k***y, jak można być tak k***a ślepym ze ktoś ciśnie tukowi to k***a piwa lecą-on k***a jest z tego samego wora! To on zatwierdza podatki! k***A LUDZIE OBUDZCIE SIĘ! Żal k***a was słuchać. Jakieś debaty i komentarze. System jest nie do uleczenia i jesteście matołami jak walicie konia do tego ze ktoś komuś w sejmie pociśnie-oni wiedzą co mogą powiedzieć o kim itp itd a wy k***a walicie konia że ktoś komuś pocisnął a ch*j że w tym czasie 5 afer przechodzi, bo wy akurat o Kasi mamie Madzi sluchacie...no k***a żal! Karmia nas gównem, obudzcie się do ch*ja!



Ja widzę, że Ty jeszcze smacznie chrapiesz ubrany w piżamkę i z kciukiem w mordzie...

NaughtyBear

2013-03-03, 09:39
Może kiedyś znów przyjdzie pora na nowego dyktatora, który pozamiata hołote tam gdzie jej miejsce.

może jeszcze będą chcieli ?

Marxe

2013-03-03, 09:46
Więc ludzie po co siedzimy z dupami, działajmy bo inaczej Tusk i cała ta banda kretynów rozpieprzą nasz piękny kraj.Noo ale co możemy zdziałać skoro i tak większość ludzi ślepo wierzy w to że dzięki Tuskowi mamy dobrobyt i na następnych wyborach znowu zagłosują na tą złodziejską partię, trzeba się w końcu zjednoczyć i rozj***ć to wszystko w p*zdu jak Bułgarzy.

Ma...........31

2013-03-03, 11:45
Quwer napisał/a:

Wyj***ć wszystkich POwców, PISowców, SLDeków i innych PSLowców. Ludzie, przejrzyjcie na oczy i wyjebcie tych starych niedołężników od koryta. Wszyscy jebią wszystkich w dupska i dbają tylko o siebie.

Pora dopuścić do władzy młodych, ambitnych ludzi. Z pomysłem na rządzenie i doprowadzenie tego kraju do XXI wieku. A nie wciąż wybieracie starych pie**olców, którzy żyją zeszłą epoką..


Tylko jak widzę tych młodych z r*cha Palikota to mnie k***ica bierze. Młodzi już też mają gówno w głowie przez starych ....

Gl0BaL

2013-03-03, 12:26
Nie wiem czy zostaliście zmanipulowani, czy macie całkowitą rację, ale do k***y nędzy... Kaczor i inne lewaki przecież oni nie są wcale lepsi od tego Ryżego ch*ja... nie nabierajcie się na ładne pie**olenie pisiorków i lewactwa, bo oni zj***liby w te 7 lat kraj tak samo widowiskowo, albo nawet i jeszcze bardziej.

Oczywiście nie będę głosował na PO ale nic też nie przemawia za tym aby głosować na PiS albo inne partie. Dlatego pie**ole ja te wybory...

jantrzaskalski

2013-03-03, 13:38
Następny matoł z PIS-u. Oczekują wielkich zmian a sami nic nie zrobili. Mieli swoje lata więc nie rozumiem po co ta nagonka na wszystkich.

sedum

2013-03-03, 14:18
Witam, pierwszy raz coś tutaj piszę.
Takie wypowiedzi uświadamiają nam jak mały wpływ na rządzenie kraje mamy.
Oni mogą wszystko naród w obecnej chwili nic.
Czas zmienić myślenie Polaków. Przestać ustawiać się za partią konkretną i dzielić się na obozy.
Polacy muszą być zjednoczeni i głosować w jednomandatowych okręgach wyborczych na swojego posła i patrzeć mu na ręce. Poleca uświadomić się odnośnie
Ruchu na rzecz JOW(nie podaje tutaj linku ale łatwo znaleźć)
jeśli będzie referendum w tej sprawie głosujmy na TAK.
Dopiero jeśli zmienimy system wyborczy na JOW będzie można cokolwiek zmienić w tym kraju, poczytajcie na tej stronie o tym i posłuchajcie wywiadów itd.
to lepsze niż obrzucanie się błotem które nic nie daje :) :!:

cubana97

2013-03-03, 14:42
Admin chyba PO'wiec bo dał warna.

raphanel

2013-03-03, 16:07
Zarejestrowałem się specjalnie aby postawić piwo autorowi! Jak miło jest słuchać jak ktoś krytykuje tego rudego ...

Ruszek

2013-03-03, 17:36
KRATA browarów!