18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krzysztof Szczerski i podsumowanie osoby Tuska

marecki12 • 2013-03-02, 18:31

Cimek

2013-03-02, 19:37
Tego kolesia zapewne już nie ma, tusk go zlikwidował

borisklinga

2013-03-02, 19:37
pytam sie gdzie reszta tych darmozjadow pie**olonych ze puste krzesła widze ? az taka ciezka robota ze niedają rady przyjssc ja p[ierdolone zebranie i psiedziec godzine ???

ch*j w dupe wszystkim tym pasozytom państwa polskiego, nadejdzie taki dzien ze psy rozwleką wasze kości po całej stolicy a POLSKA znów będzie POLSKĄ

Jad Kiełbasiany

2013-03-02, 19:38
pavlosz napisał/a:

Pierdzielenie głupot. Polska nie jest krajem oderwanym od rzeczywistości i należy patrzeć na to wszystko o czym mówi ten poseł z szerokiej perspektywy. Kryzys światowy to też wina Tuska? To że Grecja upada to jego wina? To że Hiszpania i Włochy ledwo wiążą koniec z końcem to też wina Tuska? Może nie jest najlepszym premierem, ale takie gadanie, że 7 lat temu było tak różowo a teraz taka kicha to tylko wina rządzenia Tuska to mimo wszystko lekka przeginka..





:lodowka: :samoboj: :homer: Tak, bo to Grecja czy Hiszpania wysprzedaje cały swój dorobek i ziemie, zamyka stocznie, podnosi podatki, buduje najdroższe autostrady, które wytrzymują rok i ch*ja warte orliki, przyznaje sobie co chwile premie, odprzedaje koncesje na wydobycie gazu łupkowego, podpisuje umowe z gazpromem na najdroższy gaz w Europie, stawia setki fotoradarów... Mogę tak w nieskończonosć.

Cyjanek

2013-03-02, 19:41
pavlosz napisał/a:

Pierdzielenie głupot. Polska nie jest krajem oderwanym od rzeczywistości i należy patrzeć na to wszystko o czym mówi ten poseł z szerokiej perspektywy. Kryzys światowy to też wina Tuska? To że Grecja upada to jego wina? To że Hiszpania i Włochy ledwo wiążą koniec z końcem to też wina Tuska? Może nie jest najlepszym premierem, ale takie gadanie, że 7 lat temu było tak różowo a teraz taka kicha to tylko wina rządzenia Tuska to mimo wszystko lekka przeginka..



Tak, a oddanie w ręce czarnej skrzynki Tupolewa ruskom, to czyja k***a wina? Więc to ty nie pierdziel głupot. Grecja upadła dlatego, że serwowała swoim obywatelom dodatkowe pieniądze od tak, a w przypadku dwóch pozostałych też pewnie poszło o coś podobnego, nie wiem o co, bo mnie to k***a nie obchodzi. Ja mieszkam w Polsce, a nie w Grecji, Hiszpani, czy we Włoszech.

lu...........5z

2013-03-02, 19:43
co za ch*jek populista

bartousz

2013-03-02, 19:49
Ładnie mu pojechał
"... żeby Pan się przsiadł z klimatyzowanego tuskobusa..."
Wymiata szczerze, wielki szacun i pełne poparcie :)

Gerath

2013-03-02, 19:50
hmm.. ciśnie mi sie na usta tekst Marcinkiewicz : Yes Yes Yes !@ ;]]

Ant1984

2013-03-02, 19:51
Dobrze gada. Tylko, że tusek o tym wszystkim wie. On wie, że doprowadza do bezrobocia, do upadania Polskich firm i ogólnie do rozjebu Polski. On wie, bo to robi celowo. Ale nie z własnej chęci - jest marionetką. Jest w rękach tych, którym kiedyś przeszkadzała silna, katolicka Polska w samem centrum Europy. Boją się, że Polska znów mogłaby być silna i pokrzyżowałaby im plany. Jakie plany? Plany wprowadzenia Nowego Ładu Świata (NWO)! Plany zniewolenia całej ludzkości.
tusek to sprzedajna dz**ka i tchórz! To zdrajca! Zdrajca nie tylko Polaków, ale i rasy ludzkiej!

grzechu1984

2013-03-02, 19:53
Co to zmieni... to jedna wielka banda świń, które żrą z koryta puki mamona leci resztę mają w d....ie

Suka_Blyat

2013-03-02, 20:19
Tego rudego ch*ja i jego koleguf należałoby postawić przed sądem w publicznym procesie i skazać na karę śmierci i przepadek CAŁEGO mienia ich i ich najbliższych rodzin. Ale, pomarzyć zawsze można...
Swoją drogą to Szczerski nie pierwszy go pojechał. Byli tacy, którzy wytykali tuskowi w ch*j więcej konkretnych błędów i zaniedbań, ale o nich jakoś głucho. A idioci w ilości 20%+ społeczeństwa pójdzie w wyborach dalej głosować na PO, byleby tylko nie wygrał PIS.

pauauek

2013-03-02, 20:23
Całość dla zainteresowanych. Pozdrawiam :)

czaspogardy

2013-03-02, 20:33
Piwo za pocisk po tej bezdusznej k***ie

tomek2302

2013-03-02, 20:35
Doniu dokancza dzielo zniszczenia, ktore zaczal jego dziadek. proste foto wyjasniaja