18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kretyn z Mogilna na DK 15

Alien_12 • 2017-03-09, 22:11
Ostatnio przeglądałem filmy z telefonu i natrafiłem na to:

Tutaj opis sytuacji:
Oto kierowca, który postanowił się zabawić i uprzykrzyć życie losowemu uczestnikowi ruchu dla 'szpanu' (nie jechał sam), dla zabawy lub z frustracji. Jeśli było to to ostatnie, to nie mam pojęcia czym była ona spowodowana, spotkałem go na wylocie z miejscowości Strzelno w stronę Mogilna i jechałem za nim aż podwójna ciągła zmieniła się w przerywaną. Wtedy dałem lewy kierunkowskaz i dodałem gazu. Matoł nie pozwolił się wyprzedzić, wydobył ze swojego piździka maksimum mocy, a ja wyładowany szafami nie miałem jak podołać. Ścigał się tak ze mną aż pojawiły się samochody nadjeżdżające z przeciwka - wtedy wcisnął hamulec i zwolnił do 40 km/h. I tak na zmianę przez ponad 15 minut. Wyciągnąłem telefon i zacząłem filmować ponieważ po kilku minutach zacząłem się bać o samochód. Chciałem mieć dowód w razie gdyby przyhamował na tyle gwałtownie, że nie dałbym rady wyhamować. Sytuacja zakończyła się w Mogilnie, gdy skręciłem a on pojechał prosto.
Stary materiał, data nagrania: 05.09.2016, godz. 21:52


Pomóżcie rozpowszechnić filmik, może znajomi tego idioty to zobaczą, rozpoznają numery i ostracyzmem wybiją mu z głowy to sp***olenie. Poszedłbym z tym na policję, ale po pierwsze nagrywałem z ręki (wyższa konieczność, bałem się, że spowoduje wypadek, a to byłby jedyny dowód, jakim mógłbym dysponować), a po drugie nie chciałem tracić czasu na takiego zjeba, jestem dość zajętym człowiekiem.
PS: sorka za język, byłem sfrustrowany.

sereja3

2017-03-10, 16:43
Te CMG to naprawdę ma jakieś problemy. W Inowrocławiu na prostym skrzyżowaniu o ruchu okrężnym co chwila powodują kolizje

St...........on

2017-03-10, 18:21
Alien_12 napisał/a:

Bardzo chętnie bym tej k***ie przyj***ł, ale w środku widziałem kilku patusów, takich typowych blokersów. A byłem sam.



Alien przede wszystkim, jak jeździsz w trasy to pałka teleskopowa i gaz pieprzowy (najlepiej żelowy ze względu na zasięg- w puszce jak gaśnica) powinien być na stanie w aucie. Wiem co mówię, dawno temu jeździłem z kumplem tirem po Polsce no i parę razy zestaw się przydał. Gazem ch*jowi krzywdy nie wyrządzisz a unieszkodliwisz go na pół godziny lub lepiej. A pałkę tylko w samoobronie, inaczej paragrafy za napaść.

Tarab85

2017-03-10, 18:33
W takiej sytuacji najlepszą metodą jest zgłoszenie pijanego kierowcy. Psy wtedy organizują to baaardzo szybko, a po tym co nagrałeś bez problemu można powiedzieć, że zachowanie budziło podejrzenia, że jest pijany. A jak już psy zaczną interwencję to jakoś zakończył też muszą (czyli gość zyskuje nauczkę).

marias

2017-03-10, 21:35
Wyobraź sobie że ja codziennie mam z CMG doczynienia. Potrafią na krajówce 30 samochodów zatrzymać bo jednego z boku wpuszczają. Tacy są uprzejmi. Jak ja na nich k***a wyzywam to nie masz pojęcia. Pozdrawiam

sexplast

2017-03-11, 13:08
Przyznaj sie ch*ju co mu zrobiles!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KIEROWCO Z 2 Z MIESIECZNYM STAZEM

Alien_12

2017-03-11, 19:03
alexandrus napisał/a:



Alien przede wszystkim, jak jeździsz w trasy to pałka teleskopowa i gaz pieprzowy (najlepiej żelowy ze względu na zasięg- w puszce jak gaśnica) powinien być na stanie w aucie. Wiem co mówię, dawno temu jeździłem z kumplem tirem po Polsce no i parę razy zestaw się przydał. Gazem ch*jowi krzywdy nie wyrządzisz a unieszkodliwisz go na pół godziny lub lepiej. A pałkę tylko w samoobronie, inaczej paragrafy za napaść.


Dzięki za radę, jak kiedyś zobaczę po okazyjnej cenie to kupię. Ten przykład mi udowodnił, że takie rzeczy mogą się przydać.

sexplast napisał/a:

Przyznaj sie ch*ju co mu zrobiles!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KIEROWCO Z 2 Z MIESIECZNYM STAZEM


Hehe. Jeżdżę od ponad 3 lat. A co mu zrobiłem? Coś strasznego. Jechałem za nim i jak się skończyły zabudowany i podwójna ciągła ośmieliłem się próbować go wyprzedzić.