18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kretyn z Mogilna na DK 15

Alien_12 • 2017-03-09, 22:11
Ostatnio przeglądałem filmy z telefonu i natrafiłem na to:

Tutaj opis sytuacji:
Oto kierowca, który postanowił się zabawić i uprzykrzyć życie losowemu uczestnikowi ruchu dla 'szpanu' (nie jechał sam), dla zabawy lub z frustracji. Jeśli było to to ostatnie, to nie mam pojęcia czym była ona spowodowana, spotkałem go na wylocie z miejscowości Strzelno w stronę Mogilna i jechałem za nim aż podwójna ciągła zmieniła się w przerywaną. Wtedy dałem lewy kierunkowskaz i dodałem gazu. Matoł nie pozwolił się wyprzedzić, wydobył ze swojego piździka maksimum mocy, a ja wyładowany szafami nie miałem jak podołać. Ścigał się tak ze mną aż pojawiły się samochody nadjeżdżające z przeciwka - wtedy wcisnął hamulec i zwolnił do 40 km/h. I tak na zmianę przez ponad 15 minut. Wyciągnąłem telefon i zacząłem filmować ponieważ po kilku minutach zacząłem się bać o samochód. Chciałem mieć dowód w razie gdyby przyhamował na tyle gwałtownie, że nie dałbym rady wyhamować. Sytuacja zakończyła się w Mogilnie, gdy skręciłem a on pojechał prosto.
Stary materiał, data nagrania: 05.09.2016, godz. 21:52


Pomóżcie rozpowszechnić filmik, może znajomi tego idioty to zobaczą, rozpoznają numery i ostracyzmem wybiją mu z głowy to sp***olenie. Poszedłbym z tym na policję, ale po pierwsze nagrywałem z ręki (wyższa konieczność, bałem się, że spowoduje wypadek, a to byłby jedyny dowód, jakim mógłbym dysponować), a po drugie nie chciałem tracić czasu na takiego zjeba, jestem dość zajętym człowiekiem.
PS: sorka za język, byłem sfrustrowany.

kokos_123

2017-03-09, 22:20
tablica-rejestracyjna taki fajny portal, jak masz numery

na sadistic-a to możesz wrzucić zdjęcia gdybyś go rozjechał

Ps. nie masz świateł drogowych czy jak ?

ewentualnie zwolnić, nabrać dystansu, jak będzie zakręt to wyłączyć światła, nabrać prędkości i wyprzedzić

Alien_12

2017-03-09, 22:20
Tam też wrzuciłem, ale jako że portal mało znany to mogłoby się skończyć tak, że nikt z jego znajomych by tego nie zobaczył.
Długimi też świeciłem, ale już po wyłączeniu nagrywania. A zwalnianie i wyprzedzanie z dużą różnicą prędkości nic nie dawało, i tak był szybszy.

tranzystor

2017-03-09, 22:33
kokos_123 napisał/a:

ewentualnie zwolnić, nabrać dystansu, jak będzie zakręt to wyłączyć światła, nabrać prędkości i wyprzedzić



I przy okazji rozjechać rowerzystę, który będzie jechał tylko z odblaskami :mrgreen:

Alien_12

2017-03-09, 22:35
I tak by nie przeszło, bo w tym aucie 'wyłączone' światła to światła dzienne. Widziałby tak czy siak.

kokos_123

2017-03-09, 22:40
tranzystor napisał/a:



I przy okazji rozjechać rowerzystę, który będzie jechał tylko z odblaskami :mrgreen:


No ale materiał na sadistic-a by był :D

JohnDeliver

2017-03-09, 23:27
Nie chce wyjść na idiotę... ale pierwsza myśl jaka przychodzi mi do głowy, to po prostu go strącić z drogi , lekko na tył najechać i materiał gotowy.

cuurniprime

2017-03-09, 23:46
Było jechać za k***ą, zlokalizować i nauczyć kultury za pomocą wymiany części do owego piździka :kawa:

Alien_12

2017-03-09, 23:48
Cały czas mnie kusiło żeby go lekko puknąć w lewy tylny narożnik, jak na filmach xD

cuurniprime napisał/a:

Było jechać za k***ą, zlokalizować i nauczyć kultury za pomocą wymiany części do owego piździka :kawa:


To był jakiś dresik-patus, w dodatku auto pełne. Poza tym 1. Mogilno to nie moje strony, 2. spieszyłem się z szafą do klienta.

Henboh

2017-03-09, 23:50
"Art 24
6. Kierującemu pojazdem wyprzedzanym zabrania się w czasie wyprzedzania i bezpośrednio po nim zwiększania prędkości."

"Zwiększanie prędkości przez kierującego pojazdem wyprzedzanym 3 pkt/350 zł"

RoboCat

2017-03-09, 23:55
Trzeba bylo go niby zaczac wyprzedzac... a pozniej go do rowu zepchnac :D jak wiozles szafe to i samochod miales wiekszy.

Taz

2017-03-09, 23:57
Dlatego mam stalowy zderzak z przodu :D

markop4321

2017-03-09, 23:59
Trzeba było gnojowi długie włączyć może w rowie by wylądował

Antek01

2017-03-10, 00:19
Zepchnać, najechać, popchnać, strącić...a po tym wszystkim stracić prawko, zostać skierowanym na badania psychiatryczne i zabulić niemałą kasę z pewnością.
Osobiście bym odpuścił, czyt. zatrzymał się na chwilę tak żeby Cię stracił z pola widzenia, ewentualnie poczekał aż ktoś Ciebie wyprzedzi i dopiero ruszył. Ciemno było, mógłby nie rozpoznać jak po chwili byś się do ścierwa zbliżył i od strzału go wyprzedził. A dopiero wtedy ch*ja zatrzymać i przedyskutować to co zrobił.

allmaciejd

2017-03-10, 00:52
Powiem Ci kolego, dymałeś z szafami, więc zapewne i tak miałeś nocke z głowy, poświęciłbym troche czasu i pojechał za k***ą pod dom i najnormalniej w świecie ropie**olił bym mu ryj