18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kretyn z Mogilna na DK 15

Alien_12 • 2017-03-09, 22:11
Ostatnio przeglądałem filmy z telefonu i natrafiłem na to:

Tutaj opis sytuacji:
Oto kierowca, który postanowił się zabawić i uprzykrzyć życie losowemu uczestnikowi ruchu dla 'szpanu' (nie jechał sam), dla zabawy lub z frustracji. Jeśli było to to ostatnie, to nie mam pojęcia czym była ona spowodowana, spotkałem go na wylocie z miejscowości Strzelno w stronę Mogilna i jechałem za nim aż podwójna ciągła zmieniła się w przerywaną. Wtedy dałem lewy kierunkowskaz i dodałem gazu. Matoł nie pozwolił się wyprzedzić, wydobył ze swojego piździka maksimum mocy, a ja wyładowany szafami nie miałem jak podołać. Ścigał się tak ze mną aż pojawiły się samochody nadjeżdżające z przeciwka - wtedy wcisnął hamulec i zwolnił do 40 km/h. I tak na zmianę przez ponad 15 minut. Wyciągnąłem telefon i zacząłem filmować ponieważ po kilku minutach zacząłem się bać o samochód. Chciałem mieć dowód w razie gdyby przyhamował na tyle gwałtownie, że nie dałbym rady wyhamować. Sytuacja zakończyła się w Mogilnie, gdy skręciłem a on pojechał prosto.
Stary materiał, data nagrania: 05.09.2016, godz. 21:52


Pomóżcie rozpowszechnić filmik, może znajomi tego idioty to zobaczą, rozpoznają numery i ostracyzmem wybiją mu z głowy to sp***olenie. Poszedłbym z tym na policję, ale po pierwsze nagrywałem z ręki (wyższa konieczność, bałem się, że spowoduje wypadek, a to byłby jedyny dowód, jakim mógłbym dysponować), a po drugie nie chciałem tracić czasu na takiego zjeba, jestem dość zajętym człowiekiem.
PS: sorka za język, byłem sfrustrowany.

St...........on

2017-03-10, 00:54
Było go lekko popchnąć, a jak by sie zatrzymał to napie**olić garści i wyj***ć kluczyki.

Siljorfag

2017-03-10, 01:01
Podeślij filmik na policje. Jest taka specjalna oficjalna strona. Tępy ch*j sie zdziwi jak zapukają do niego krokodylki z madacikiem do zapłacenia. :)

Ma...........ce

2017-03-10, 01:04
Nie wyobrażam sobie być na Twoim miejscu, skoro wk***iam się od samego patrzenia!

qwerq221

2017-03-10, 01:47
heheh takie k***a ścierwo sajeczento xD k***a ja bym to gowno zepchał z drogi

waloos

2017-03-10, 02:30
k***a gość se przytuningował seicento i szpanuje, że wygra z dostawczakiem...

No nie ogarnę takiej biedy umysłowej. Trochę sytuacja bez wyjścia, wyprzedzić nie da rady, a przy stłuczce wina byłaby Twoja, jak pełne auto to nie ma też sensu w pojedynkę kozaczyć, jechać za nimi też szkoda, bo czas i beznyna cenne. Jedyna opcja to dzwonić na policję, podać tablice i liczyć, że ścierwo dorwą - ale to by Ci drogi nie utorowało.

Można by go próbować wj***ć do rowu, ale to ryzykowne. Jeśliby się udało, to twojej tablicy nie widział bo światła mu oślepiały. Musiałby widzieć tylną, ale to można przecież wyłączyć światła i tablica zgaśnie. No ale to scenariusz bardziej na film w hollywood a nie zwykłe drogi. Także ch*j w krzyż temu patałachowi. Niech mu ktoś tego seja przerysuje.

Wiewór

2017-03-10, 08:11
Widząc co jest grane i mimo wszystko próbując go wyprzedzać sam pokazałeś, że jesteś na jego poziomie intelektualnym. Widziałeś, że jedzie popie**olony i mimo wszystko ryzykowałeś i próbowałeś go wyprzedzać. Powinieneś już wtedy zadzwonić na policję i od razu pokazać przy nim policji ten filmik.
Poza tym inni go wyprzedzają i im nie przeszkadza więc coś jest na rzeczy. Coś mu odj***łeś i się wk***ił.

dkmgtc88

2017-03-10, 09:40
Całe Miasto Głupków - przypadek? :D

Tulkas

2017-03-10, 09:45
nic tylko przekazać materiał do WRD i niech się nim zajmą, chociaż by za przyśpieszanie podczas bycia wyprzedzanym 350+3pkt

Turbolachon

2017-03-10, 10:03
Jestem z kujawsko-pomorskiego i moge powiedzieć tylko ze takich p*zd na drogach nie znajdziecie nigdzie jak w Mogilnie. CMG- całe miasto głupców.

eMCeONe

2017-03-10, 11:01
Mogłeś przypie**olić po za filmem, a policjantowi byś powiedział o nagłym zatrzymaniu się przez pojazd poprzedzający i jako podkładkę pokazałbyś filmik jakie cuda koleś wyczynia. Policjant wierzy Tobie, idziecie na randkę, zakładacie rodzinę i każecie swojemu synowi bić syna tamtego kolesia. Koniec. O_O

MaczoJuh

2017-03-10, 11:35
Cytat:

ydobył ze swojego piździka maksimum mocy,


Sry, ale odchodzil ci jak chcial haha ;D

Dmger

2017-03-10, 13:21
Tablice CMG - Całe Miasto Głupków.

olik110

2017-03-10, 14:49
Nie mogłeś na radiu puścić do tego co was wyprzedził zestawem żeby zblokował na chwilę drogę ? Wtedy wysiąść, strzelić w mordę, wywrócić piździka na bok i pojechać dalej.

Alien_12

2017-03-10, 16:23
Bardzo chętnie bym tej k***ie przyj***ł, ale w środku widziałem kilku patusów, takich typowych blokersów. A byłem sam.