18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kościół pod wezwaniem starej baby gracji.

ewrolden • 2021-06-10, 17:14
Dawno tu nie zaglądałem, ale to co się odj***ło u mnie w mieście zasługuje na podzielenie się z tak wykręconą społecznością jak sadole. Ktoś z fantazją pisarską bliską Jasia Kapeli na osiedlu porozrzucał na skrzynki pocztowe takie oto ulotki głoszące... ch*j wie co tak naprawdę miały głosić ale poj***ne to jest co nie miara. Miłej lektury. Może komuś z was przyjdzie do głowy co autor miał na myśli.





plastic

2021-06-10, 17:51
ojej, jakie fajne, bo sa przeklenstwa. ale niestety nic poza tym.
ciekawi mnie tylko to konto, ktore dalo piwo. zalozone w zeszlym roku, jedno wydane piwo. tak dzialaja boty agory. moze to jakis fan michnika.

traf

2021-06-10, 18:08
reklamam nowego kościoła pod wezwaniem szajbnietego czerepu? :)

UrlichUrwich

2021-06-10, 18:12
Myślę, że to zebrane teksty, które sam kiedyś usłyszał (bezpośrednio lub np z jakiegoś nagrania) z ust jakiegoś duchownego. Po prostu pozbierał największe bzdety.

Kriski

2021-06-10, 18:15
plastic napisał/a:

ojej, jakie fajne, bo sa przeklenstwa. ale niestety nic poza tym.
ciekawi mnie tylko to konto, ktore dalo piwo. zalozone w zeszlym roku, jedno wydane piwo. tak dzialaja boty agory. moze to jakis fan michnika.



Też masz konto z zeszłego roku (też od Michnika jesteś, czy inny Tusk czy tam Macierewicz Cię w dupę wali?)

jjuice

2021-06-10, 18:28
Jas Kapela zmienił platformę ?

Asuritta

2021-06-10, 20:26
Hmmm

Kto jest gorszy ten co w sutannie gwałci dziecko chłopca czy dziewczynkę każe obciągać swoją fujare czy cipę
czy
Rodzice wysyłające na siłe pociechy byle mieć 5minut spokoju od dziecka a po wszystkim zlewają dzieci bo mordę z tynku muszą zmyć lub piwo i mecz obejrzeć...

Heliar

2021-06-10, 21:53
Mi to wygląda jak bełkot nawróconego narkomana.

plastic

2021-06-10, 21:55
Kriski napisał/a:

Też masz konto z zeszłego roku (też od Michnika jesteś, czy inny Tusk czy tam Macierewicz Cię w dupę wali?)



widac nie zrozumiales. konto szczupak zalozone rok temu i jedna jedyna aktywnosc tego konta przez caly ten okres to danie piwa temu szmelcowi.

juz rozumiesz, tepa dzido?

gdyby przejrzec reszte kont ktore plusuja takie nijakie wysrywy to zebraloby sie wiecej wnioskow, jak np ten palilili - konto ktore wlepia piwa przy kazdym takim bezsensownym antyklerykalnym wysrywie.

tu jest mala spolecznosc, a kont calkiem sporo ;) jak ten co ci dal piwo 35l ktoremu przedwczoraj pocisnalem ze kieruje sie kobiecą logiką i sie obraził, stad masz piwo.
smiechy :D

ruddie

2021-06-10, 22:48
Czyli można wrzucać twórczość chorych psychicznie?

silwerbalk

2021-06-10, 23:07
Te ulotki pisał jakiś j***ny schizofremik... :-/ nic nadzwyczajnego..

ququa

2021-06-10, 23:10
Stresci ktos? nie chce mi sie tego bełkotu czytac

Xenon

2021-06-10, 23:13
Piszę że cała religia to jeb a n e kłamstwo grzeszników obłudnych nierobów i samo co najgorsze że tylko śmierć szybka zbawi to korestwo