18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kościół pod wezwaniem starej baby gracji.

ewrolden • 2021-06-10, 17:14
Dawno tu nie zaglądałem, ale to co się odj***ło u mnie w mieście zasługuje na podzielenie się z tak wykręconą społecznością jak sadole. Ktoś z fantazją pisarską bliską Jasia Kapeli na osiedlu porozrzucał na skrzynki pocztowe takie oto ulotki głoszące... ch*j wie co tak naprawdę miały głosić ale poj***ne to jest co nie miara. Miłej lektury. Może komuś z was przyjdzie do głowy co autor miał na myśli.





gumowy04

2021-06-11, 12:08
Gdzie takie rozrywki macie ?

Alonso

2021-06-11, 12:28
Jestem psychologiem i stwierdzam, że autor dawno nie r*chał. Za młodu, bo to grzech, a na starość nie ma okazji.

No-idea

2021-06-11, 14:33
To na kilometr śmierdzi schizofrenią. jest taki typ schizofreników, co na pozór normalni ludzie, w rozmowie nie wyczaisz nic niepokojącego, ale jak ma przelać swe myśli na papier to wychodzi właśnie coś takiego. To jeden ze sposobów diagnozy w policji, ludzi którzy przychodzą na przykład regularnie nadając na swojego sąsiada czy rodzinę jakieś bzdury. Każą mu to napisać i wychodzi szydło z worka.

Alan101

2021-06-11, 18:23
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Jedno słowo - shizofrenia. Mam znajomego ciężko chorego na to i podobne składniowo i logiczno-łamane rzeczy wypisuje na FB czasem, fajnie się to czyta - absolutna abstrakcja.


Bania?


:-D

Kaczor_Donald

2021-06-11, 23:17
Srały muszki, będzie wiosna.
Będzie trawka lepiej rosła.

dudidudi

2021-06-11, 23:36
Caramon napisał/a:

To zasługuje na zgłoszenie do odpowiednich służb. Serio mówię. Odstęp przed znakiem zapytania sugeruje, że mamy do czynienia z obcokrajowcem, prawdopodobnie mającym jakieś powiązania z Francją... albo kimś, kto na takowego pozuje (konsekwencja). Treść jest mocno niepokojąca i moim zdaniem to jest ostatni krok przed jakimś poważnym przestępstwem. Kto będzie obiektem ataku to chyba widać. Inna rzecz, że z treści dla mnie jednoznacznie wynika, że to jest pisane nie przez wariata, tylko przez kogoś, kto udaje wariata. Podejrzewam, że to jest "podkładka" i może być użyta do zwalenia jakiegoś dużego zamachu antykościelnego na jakiegoś muzułmańskiego imigranta z Francji.



w leb sie jebnij :lol:

cesarz1982

2021-06-12, 05:23
Kriski napisał/a:

Też masz konto z zeszłego roku (też od Michnika jesteś, czy inny Tusk czy tam Macierewicz Cię w dupę wali?)



Nawet jeśli Macierewicz go jebie to pojebie pojebie i przyjdzie czas na ciebie

:lol: