18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kościół pod wezwaniem starej baby gracji.

ewrolden • 2021-06-10, 17:14
Dawno tu nie zaglądałem, ale to co się odj***ło u mnie w mieście zasługuje na podzielenie się z tak wykręconą społecznością jak sadole. Ktoś z fantazją pisarską bliską Jasia Kapeli na osiedlu porozrzucał na skrzynki pocztowe takie oto ulotki głoszące... ch*j wie co tak naprawdę miały głosić ale poj***ne to jest co nie miara. Miłej lektury. Może komuś z was przyjdzie do głowy co autor miał na myśli.





Pa...........ux

2021-06-11, 00:25
Jakiś psychol któremu się Nudzi, olać.

wojtas09999

2021-06-11, 00:26
Od tej kwarantanny od j***lo mu

Ko...........ah

2021-06-11, 01:18
k***a mój psychiatra nie odbiera telefonów po tym jak mu to wysłałem ;/ k***a daj mi te proszki ^^

Kriski

2021-06-11, 01:52
plastic napisał/a:

widac nie zrozumiales. konto szczupak zalozone rok temu i jedna jedyna aktywnosc tego konta przez caly ten okres to danie piwa temu szmelcowi.
juz rozumiesz, tepa dzido?
gdyby przejrzec reszte kont ktore plusuja takie nijakie wysrywy to zebraloby sie wiecej wnioskow, jak np ten palilili - konto ktore wlepia piwa przy kazdym takim bezsensownym antyklerykalnym wysrywie.
tu jest mala spolecznosc, a kont calkiem sporo jak ten co ci dal piwo 35l ktoremu przedwczoraj pocisnalem ze kieruje sie kobiecą logiką i sie obraził, stad masz piwo.
smiechy



A Ty tępy kołku to jakiś inkwizytor jesteś, chciałbyś decydować kto komu i za co ma głupie wirtualne browary stawiać?
Osobiście uważam że jeżdżenie po klerze w jakikolwiek sposób jest fajne (sami czarni sobie ten syf stworzyli więc niech zbierają żniwo)
Mają tu niektórzy i po trzy konta a admini nic z tym nie zrobią (gdyby zaczęli to z braku piw portal by wysechł)

BartoszGlowacki

2021-06-11, 03:26
"Stresci ktos? nie chce mi sie tego bełkotu czytac


Bla bla bla

notak

2021-06-11, 06:46
ParaDeLux napisał/a:

Jakiś psychol któremu się Nudzi, olać.



bardziej bot lub troll

Cz...........as

2021-06-11, 06:54
Narkotyki to złoooo.

PANLACH

2021-06-11, 07:09
Zbanujcie tego debila co wypisuje takie bzdury!
Wydupczył go ktoś że takie wystawy pisze ?

pitteroo

2021-06-11, 07:22
Ty w Jasia Kapelę się bawisz?

qrcok

2021-06-11, 07:53
Murowany nobel literacki 2022.

Ca...........on

2021-06-11, 08:24
To zasługuje na zgłoszenie do odpowiednich służb. Serio mówię. Odstęp przed znakiem zapytania sugeruje, że mamy do czynienia z obcokrajowcem, prawdopodobnie mającym jakieś powiązania z Francją... albo kimś, kto na takowego pozuje (konsekwencja). Treść jest mocno niepokojąca i moim zdaniem to jest ostatni krok przed jakimś poważnym przestępstwem. Kto będzie obiektem ataku to chyba widać. Inna rzecz, że z treści dla mnie jednoznacznie wynika, że to jest pisane nie przez wariata, tylko przez kogoś, kto udaje wariata. Podejrzewam, że to jest "podkładka" i może być użyta do zwalenia jakiegoś dużego zamachu antykościelnego na jakiegoś muzułmańskiego imigranta z Francji.

pytolsky

2021-06-11, 08:30
Od razu widać, że autor epnięty w czambuł motzno. W sumie sam fakt bycia wojującym ateistą już na to wskazuje, ale przynajmniej mamy potwierdzenie.

porryporr

2021-06-11, 08:51
UrlichUrwich napisał/a:

Myślę, że to zebrane teksty, które sam kiedyś usłyszał (bezpośrednio lub np z jakiegoś nagrania) z ust jakiegoś duchownego. Po prostu pozbierał największe bzdety.



Ewidetnie spisane przemyślenia klechy ze zdjęcia wysrane z jego gęby w konfesjonale. Wszystkie teksty pasują jak pseudorady do wyznanych grzechów. Jest motyw więc, ktoś się natrudził, żeby skompromitować czarnego.

Kutasiarz

2021-06-11, 09:18
Nawet tego do końca nie doczytałem. Po kilku linijkach tego bełkotu stwierdzam, że autor chciał bym dowcipny, ale za grosz mu to nie wyszło. No ale jak widać nawet takie gówno znajdzie amatorów i trafi na główną.

Prof._Kot_Budd

2021-06-11, 11:22
Jedno słowo - shizofrenia. Mam znajomego ciężko chorego na to i podobne składniowo i logiczno-łamane rzeczy wypisuje na FB czasem, fajnie się to czyta - absolutna abstrakcja.