18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koparka + %%% = gleba

doming3ez • 2020-01-16, 11:00
Film nie mój, jednak z moich okolic. Chłopaczki na crossach troszkę się przyczynili do wywrotki ale tak do końca to nie ich wina bo mu przecież do gardłą nie wlewali :mrgreen:

wypadek 12:46


lesiot

2020-01-17, 09:06
oleyu napisał/a:

Bo mają jakies hobby i zainteresowania. Gdybyś mógł sobie kupić quada czy crossa i pojeździć, pewnie byś to zrobił. Ale, że siedzisz w domu bo stara Ci zakazała wyjść nawet na piwo z kolegami, którzy i tak mają Cie gdzieś to tylko marudzisz.
Nie pozdrawiam i polecam spróbować czegoś innego niż tylko życie w necie.



Samodzielnie i logicznie myślący człowiek doskonale zdaje sobie sprawę jakie są granice własnej wolności i że kończą się dokładnie w tym momencie, kiedy naruszą się cudzą wolność / własność (prywatny las), albo szkodzi się / niszczy się coś. Nikt nie zabrania mieć hobby, tylko uprawiać je w taki sposób, żeby nie naruszać cudzej wolności, własności i nie niszczyć.

Nie pozdrawiam i polecam spróbować nie być szkodnikiem.

grauper

2020-01-17, 15:08
poligon6 napisał/a:

Czemu te ch*jki na krossach demoluja lesne scieżki i płosza zwierzyne? To istna plaga, zwłaszcza że jest tyle torów gdzie moga sobie spokojnie jexdzić. Nie dziwie się ze ludzie rozkładaja stalowe linki po lasach, zwłaszcza prywatnych.



A wiesz zjebie że te żyłki są niebezpieczne dla

1. Zwierząt
2. Ludzi na rowerach
3. Ludzi spacerujących
4. Samochodów służb leśnych ?? 0.o

A i k***y na crosach osobiście bym wytępił :v
Tak samo jak k***y z żyłkami stalowymi w lesie.

Isakpm

2020-01-17, 21:03
poligon6 napisał/a:

Hobby które zatruwa życie ludziom i niszczy przyrodę. pie**olone szkodniki.



Od 8 lat latam na enduro i nikogo ani niczego nie zabiłem ... Zasuwam głównie po żwirowniach itp przez las to tylko dojeżdżam do celu i to drogami gruntowymi tymi samymi co leśniczy , myśliwi ,czy inny użytkownik tej drogi robiąc tyle samo hałasu a na pewno mniej co drwale piłami .... I tylko niby ja plosze zwierzynę? A rykowisko to chyba w środku lata się nie odbywa... Nie zaprzeczam ze sa też zjeby na moto ale to w każdym środowisku znajdzie się czarna owca co psuje wszystkim opinie ... Spotykam często w lesie ludzi na koniach to poprostu gaszę moto i czekam aż przejadą i obie strony są zadowolone... a chlopaczki z filmu nic złego nie robią...Dobra to tyle ... Poligon nie bierz tego do siebie pozdro sadole

:lol:

wich3r

2020-01-17, 21:30
Sam jeżdżę motocyklem ale jak k***a słyszę krosy to ch*j mnie strzela. Nie trawię po prostu tego wpie**alania się wszędzie mieszkam przy lesie i czasami aż niedobrze się robi. Człowiek chciałby odpocząć pospacerować a tu jeżdżą dzbany i rozpie**alają wszytko dookoła tym bardziej że mają tor w okolicy. Po prostu nie rozumiem i nie szanuję! ch*j im w dupę!

kenzol

2020-01-17, 23:56
bakus1233 napisał/a:

Tak się czepiasz a co robimy cały czas jako ludzie budując nowe drogi, domy wycinając lasy i zmuszając przez to biedne zwierzaki do wynoszenia się?
Ludzie, którzy sobie jeżdżą po lasach w wolnych chwilach są najmniejszym problemem, ale są traktowani jako ogromne zło. Dowalcie się do tych co faktycznie robią duże zło, ale tutaj jest problem, bo ich nie ruszycie


Racja! Hitler zabił miliony ludzi, a oni się czepiają, bo straszysz zwierzynę albo niszczysz ścieżkę.


Skoczek48

2020-01-18, 06:42
Piłeś, nie jedź. Nie piłeś-wypij.

St...........on

2020-01-18, 12:16
poligon6 napisał/a:

Hobby które zatruwa życie ludziom i niszczy przyrodę. pie**olone szkodniki.



pie**olony hipokryta :amused:

lukasz76

2020-01-20, 14:46
Nie no lepiej zamiast płoszyć zwierzaki to do nich strzelać to jest w porządku.