18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koparka + %%% = gleba

doming3ez • 2020-01-16, 11:00
Film nie mój, jednak z moich okolic. Chłopaczki na crossach troszkę się przyczynili do wywrotki ale tak do końca to nie ich wina bo mu przecież do gardłą nie wlewali :mrgreen:

wypadek 12:46


zielonydarian

2020-01-16, 18:28
Zawsze mówiłem że motop*zdeczki to podpie**alacze.

MindBodyLightSound

2020-01-16, 18:34
Niedziela, południe, przedmieścia, człowiek by chciał odpocząć w ciszy po całym tygodniu pracy w mieście.
NIE k***A, bo jakieś pie**olone niedojdy zapie**alają wyp***zianymi dwusuwami jak posrani. Wieśniakom hałas nie przeszkadza, bo to całe życie na traktorach i kombajnach, i nawet jak już wyrwie sie do miasta, to nie umie odpocząć w ciszy.

lol3k85

2020-01-16, 19:10
3:38 dobrze, że w ciąże nie zaszedł...

Isakpm

2020-01-16, 19:20
poligon6 napisał/a:

Jazda na lodzie i wrotki nie wytwarzaja dzwieku około 110 decybeli, nie ryje leśnych ściezek, nie płoszy zwierzyny i zawsze znajdzie się jakas k***a która wrzuci ch*jowe porównanie.



Sami miłośnicy zwierzatek na sodolu juz siedzą bleehhhh


Hipokryzja ... W sylwka pierwsi napie**alaliscie petardami a yeraz cross płoszy wam zwierzynee.... Co za kraj

St...........on

2020-01-16, 19:21
poligon6 napisał/a:

Czemu te ch*jki na krossach demoluja lesne scieżki i płosza zwierzyne? To istna plaga, zwłaszcza że jest tyle torów gdzie moga sobie spokojnie jexdzić. Nie dziwie się ze ludzie rozkładaja stalowe linki po lasach, zwłaszcza prywatnych.



A płoszą zwierzynę, żeby takie ch*jki jak ty nie kłusowały.

mariusz3pl

2020-01-16, 19:24
Jedyny minus tej zabawy to jebitny hałas szczególnie większych motocykli.

PapierowyUmysł

2020-01-16, 19:31
Poligon jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili, rozsądną, mądra, wypowiedzia :shock:

poligon6

2020-01-16, 21:19
Isakpm napisał/a:

Sami miłośnicy zwierzatek na sodolu juz siedzą bleehhhh



Nie obrazaj mnie, ale jak taki ku*as jeździ przed polowaniem to potem najmniejszy szelest płoszy zwierzynę, która dodatkowo jak jest okres godowy na jesieni, nie chce się rozmnażać bo jest zestresowana.

Isakpm napisał/a:

Sami miłośnicy zwierzatek na sodolu juz siedzą bleehhhh



Nie obrazaj mnie, ale jak taki ku*as jeździ przed polowaniem to potem najmniejszy szelest płoszy zwierzynę, która dodatkowo jak jest okres godowy na jesieni, nie chce się rozmnażać bo jest zestresowana.

alexandrus napisał/a:


A płoszą zwierzynę, żeby takie ch*jki jak ty nie kłusowały.



Może to u was w rodzinie normalne, nie wnikam. Ale jak takie pixdzielce płosza jelenie na rykowisku albo dziki podczas huczki to jest problem.

patgaw

2020-01-16, 21:59
smieszny filmik, najlepsze jak ten ktos w samochodzie podjechal i zaczag go opieradalac. ale ogolnie oboje sie nie nie przejeli tym ze koparka sie wyj***la za bardzo :D
a was do konca nie poj***lo z tym ploszeniem zwierzyny? wiecie ze ten portal to jest sadistic?

Smokw

2020-01-16, 22:17
patgaw napisał/a:

smieszny filmik, najlepsze jak ten ktos w samochodzie podjechal i zaczag go opieradalac. ale ogolnie oboje sie nie nie przejeli tym ze koparka sie wyj***la za bardzo
a was do konca nie poj***lo z tym ploszeniem zwierzyny? wiecie ze ten portal to jest sadistic?



A wiesz kto to myśliwy?

ellsworth

2020-01-16, 22:39
Isakpm napisał/a:

Cipska z kanapy nie ruszasz ,a przeszkadza ci chłopaczek na motorze



ch*ja wiesz co kto z c*pką robi, a taki jeden z drugim bezmózg zapie**ala po lesie, jakby trafił na jakiegoś człowieka idącego ścieżką to by nawet mrugnąć nie zdołał tylko by go ZABIŁ, j***ny śmieć! Do utylizacji razem z tą pierdziawką.

wyrel

2020-01-16, 23:46
poligon6 napisał/a:

Czemu te ch*jki na krossach demoluja lesne scieżki i płosza zwierzyne? To istna plaga, zwłaszcza że jest tyle torów gdzie moga sobie spokojnie jexdzić. Nie dziwie się ze ludzie rozkładaja stalowe linki po lasach, zwłaszcza prywatnych.



ch*j ci w dupe frajerze

Lizodup

2020-01-17, 07:16
czemu na psy nie zadzwonili!!!!!!!!!!

oleyu

2020-01-17, 07:58
poligon6 napisał/a:

Czemu te ch*jki na krossach demoluja lesne scieżki i płosza zwierzyne? To istna plaga, zwłaszcza że jest tyle torów gdzie moga sobie spokojnie jexdzić. Nie dziwie się ze ludzie rozkładaja stalowe linki po lasach, zwłaszcza prywatnych.



Bo mają jakies hobby i zainteresowania. Gdybyś mógł sobie kupić quada czy crossa i pojeździć, pewnie byś to zrobił. Ale, że siedzisz w domu bo stara Ci zakazała wyjść nawet na piwo z kolegami, którzy i tak mają Cie gdzieś to tylko marudzisz.
Nie pozdrawiam i polecam spróbować czegoś innego niż tylko życie w necie.

poligon6

2020-01-17, 08:45
oleyu napisał/a:

Bo mają jakies hobby i zainteresowania. Gdybyś mógł sobie kupić quada czy crossa i pojeździć, pewnie byś to zrobił. Ale, że siedzisz w domu bo stara Ci zakazała wyjść nawet na piwo z kolegami, którzy i tak mają Cie gdzieś to tylko marudzisz.
Nie pozdrawiam i polecam spróbować czegoś innego niż tylko życie w necie.



Hobby które zatruwa życie ludziom i niszczy przyrodę. pie**olone szkodniki.