18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Koparka + %%% = gleba

doming3ez • 2020-01-16, 11:00
Film nie mój, jednak z moich okolic. Chłopaczki na crossach troszkę się przyczynili do wywrotki ale tak do końca to nie ich wina bo mu przecież do gardłą nie wlewali :mrgreen:

wypadek 12:46


poligon6

2020-01-16, 11:06
Czemu te ch*jki na krossach demoluja lesne scieżki i płosza zwierzyne? To istna plaga, zwłaszcza że jest tyle torów gdzie moga sobie spokojnie jexdzić. Nie dziwie się ze ludzie rozkładaja stalowe linki po lasach, zwłaszcza prywatnych.

roman970227

2020-01-16, 11:40
Gościu koparką się wyj***l a pie**oli o motorkacbh:mrgreen:

Gibonsq

2020-01-16, 11:46
roman970227 napisał/a:

Gościu koparką się wyj***l a pie**oli o motorkacbh:mrgreen:



On zawsze się tak odpala. Ostatnio coś pisał że psa kiedyś zabił idiota jeden. Chłop ma mega wyobraźnię.

madufo

2020-01-16, 13:09
nie chłopaki na crossach tylko p*zdy na motorynkach

Isakpm

2020-01-16, 13:54
poligon6 napisał/a:

Czemu te ch*jki na krossach demoluja lesne scieżki i płosza zwierzyne? To istna plaga, zwłaszcza że jest tyle torów gdzie moga sobie spokojnie jexdzić. Nie dziwie się ze ludzie rozkładaja stalowe linki po lasach, zwłaszcza prywatnych.



Cipska z kanapy nie ruszasz ,a przeszkadza ci chłopaczek na motorze

:-?

poligon6

2020-01-16, 14:09
Isakpm napisał/a:

Cipska z kanapy nie ruszasz ,a przeszkadza ci chłopaczek na motorze



Jak ktoś mnie juz tu poprawił, p*zda na motorynce, ktora niszczy społeczna i prywatna własność, płoszy zwierzyne i zanieczyszcza przestrzeń publiczna hałasem.

somet

2020-01-16, 14:26
Wiem jedno...czy to jazda figurowa na lodzie, wrotki, motocross, zawsze znajdzie się jakaś k***a co jej przeszkadza.

poligon6

2020-01-16, 14:29
somet napisał/a:

Wiem jedno...czy to jazda figurowa na lodzie, wrotki, motocross, zawsze znajdzie się jakaś k***a co jej przeszkadza.



Jazda na lodzie i wrotki nie wytwarzaja dzwieku około 110 decybeli, nie ryje leśnych ściezek, nie płoszy zwierzyny i zawsze znajdzie się jakas k***a która wrzuci ch*jowe porównanie.

bakus1233

2020-01-16, 14:56
poligon6 napisał/a:

Czemu te ch*jki na krossach demoluja lesne scieżki i płosza zwierzyne? To istna plaga, zwłaszcza że jest tyle torów gdzie moga sobie spokojnie jexdzić. Nie dziwie się ze ludzie rozkładaja stalowe linki po lasach, zwłaszcza prywatnych.



Tak się czepiasz a co robimy cały czas jako ludzie budując nowe drogi, domy wycinając lasy i zmuszając przez to biedne zwierzaki do wynoszenia się? ;-)
Ludzie, którzy sobie jeżdżą po lasach w wolnych chwilach są najmniejszym problemem, ale są traktowani jako ogromne zło. Dowalcie się do tych co faktycznie robią duże zło, ale tutaj jest problem, bo ich nie ruszycie :mrgreen:

Warchlak1920

2020-01-16, 16:30
Jak nigdy to tutaj muszę się zgodzić z poligonem, aż mi głupio. ch*j mnie obchodzi czy poj***ne motorki płoszą zwierzynę w lesie. Goście na tych piździkach to zazwyczaj okolice gimbazy, podejście do życia zjeba z ćwierćmózgiem. Często chodzę z psem do lasu, nic tak nie wk***ia jak ci idioci. Hałas jeszcze bym przeżył, ale sobiepaństwo i warcholstwo gamoni już nie. Kiedyś nie wytrzymam i będzie imba, ch*j najwyżej pójdę siedzieć. Dla mnie osobniki do pozbawienia praw człowieka i utylizacji.

LuuKaa

2020-01-16, 16:49
Zawsze znajdzie sie taki pan p*zdeusz co mu wszystko przeszkadza czy to rowerzysci czy to mocotykle czy gowniaki grajace w pilke. Wazne zeby odjebac swoje w robocie wrocic browca otworzyc i lezec przed tv. A i wdupcyc smieci do pieca albo wywiezc do lasu... obronca zwierzat sie znalazl.

kamillo16

2020-01-16, 17:48
@poligon6 ja to bym się nawet cieszył jakby w mojej okolicy te cholerne stada dzików przepłoszyli

player25

2020-01-16, 17:54
Jakby ta kopara jebła w ten słup z tyłu to by miał zwarcie trójfazowe sieci SN na szyi ten hałaśliwy intruz jeden ;)

Tr...........ty

2020-01-16, 18:03
Nie dało się skrócić filmu, tylko do ciekawego momentu? Po co to pie**olenie? Krótka akcja w filmie nie wymaga komentarza.