18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kontrola populacji

Stulejman • 2020-04-23, 12:34
Wyszukany sposób radzenia sobie ze szkodnikami.
Tylko czekać, aż jakaś strona ekologów zacznie bóldupić z powodu niehumanitarnego sposobu uboju.


sokol358

2020-04-23, 22:56
Jebac ekologów, ale to ze popierasz niehumanitarne rozpie**alanie zwierzat oznacza jedynie ze jestes sk***ysynem

pankruk

2020-04-23, 23:20
Nie jestem ekologiem ani żadnym innym dziwakiem ale tak zwyczajnie po ludzku stwierdzam, że to znęcanie się nad zwierzętami. Przy tylu możliwościach zabezpieczenia uprawy jak choćby ogrodzenie pod napięciem, czy straszaki strzelające hukowo to facet wybrał najbardziej kurewski sposób. Nie wiem kim trzeba k***a być żeby dążyć do cierpienia zwierzęcia.

Nexus69

2020-04-23, 23:52
Sztos materiał

zbysio

2020-04-23, 23:53
Myślę, że jak ktoś z twoją rodziną tak sobie poradzi to jakaś strona społeczeństwa (pewnie by to był mały procent ) będzie "bóldupić" za niehumanitarny sposób radzenia sobie z problemem :)

Jak by nie patrzeć jesteście szkodnikami, szczacie,sracie i mówicie farmazony by tylko uzyskać aprobatę.

iLike

2020-04-24, 00:09
BialyNigger napisał/a:

Ludzie profesjonalnie zajmujący się kastracją i usypianiem zwierząt - weterynarze. Naturalne drapieżniki. Głód, gdy panowie myśliwi zaczną realnie chronić pola uprawne zamiast uprawiać herezje.



Gorszych idiotyzmów nie słyszałem. Jak chciałbyś kastrować dziesiątki tysięcy dzikich zwierząt???? Jedyny naturalny przeciwnik dzika to niedźwiedź. Dzik nie jest ani gatunkiem rzadkim, ani zagrożonym ani pod jakąś specjalną ochroną. Natomiast jest zajebistym szkodnikiem. Wolę w lesie spodka dzika niż jego naturalnego oponenta.

Stulejman

2020-04-24, 13:40
Chciałem tylko przypomnieć niektórym, że to nie jest kwejk. Jak się nie podoba to wydupiać. Niektórzy tak się angażują uczuciowo, że specjalnie konto zakładają, żeby pofaflunić.

Wiewór

2020-04-24, 15:24
poligon6 napisał/a:

Powiedz nam lewacki geniuszu kto bedzie kontrolował populacje dzików skoro mysliwi sa niepotrzebni. Lewackie zj***nie nie zna granic, reszte bełkotu pomine bo nie chce się taplać w intelektualnym szambie.



Ziema ma 4,5 mld lat. Ludzie mają 200k. To oznacza że przez większość czasu natura radziła sobie bez myśliwych.
pie**olenie o kontroli populacji to największa bzdura jaka wymyślili mysliwi.
Już wolał bym żeby nie robili z siebie idiotów i po prostu wprost powiedzieli ze są chorymi pojebami z impotencja i radość daje im bezsensowne niczym nie uzasadnione zabijanie. Czerpia seksualna radość z cierpienia.

poligon6

2020-04-24, 18:20
Wiewór napisał/a:

Ziema ma 4,5 mld lat. Ludzie mają 200k. To oznacza że przez większość czasu natura radziła sobie bez myśliwych.
pie**olenie o kontroli populacji to największa bzdura jaka wymyślili mysliwi.
Już wolał bym żeby nie robili z siebie idiotów i po prostu wprost powiedzieli ze są chorymi pojebami z impotencja i radość daje im bezsensowne niczym nie uzasadnione zabijanie. Czerpia seksualna radość z cierpienia.



Przez 4,5 miliarda lat dziki nie wbiegaly na drogi pod twoje wypasione auto. Do kogo bedziesz miał pretensje jak dziki beda ci popie**alać po ulicy? Do natury czy tych co reguluja populacje tego szkodnika. tak dzik jest szkodnikiem.

Wiewór

2020-04-25, 13:57
Dzik jest dzikiem a nie żadnym szkodnikiem. Kieruje się takimi samymi potrzebami jak każda żywa istota. Chce napchac w kichę, podupcyc, pospać, wychować młode.
To człowiek jest szkodnikiem, który niszczy siedliska zwierząt.

Nke będę miał do nikogo pretensji jak dziki mi wejdzie pod auto bo do kogo? Do marki natury?
Państwo ma wypłacać za takie sytuacje odszkodowanie i to jest ich psi obowiązek.

dominator76

2020-04-26, 00:45
coś mi sie przypomniało kiedyś pociąg którym jechałem przywalił w stado koni które wlazło na tory oczywiście była masakra, ale znalazła sie jakaś ekologiczna ameba która chciała zaskarzyć maszyniste bo rzecież mógł te konie ominąć...