18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kontrola populacji

Stulejman • 2020-04-23, 12:34
Wyszukany sposób radzenia sobie ze szkodnikami.
Tylko czekać, aż jakaś strona ekologów zacznie bóldupić z powodu niehumanitarnego sposobu uboju.


Halman

2020-04-23, 12:37
ja tam widzę tabliczkę:

więc o co ten przepraszający świński kwik? :amused:

35i

2020-04-23, 12:37
Łap piwko.


poligon6

2020-04-23, 13:12
Coś pięknęgo, takiego świniobicia jeszcze nie widziałem.




silwerbalk

2020-04-23, 14:31
poligon6 napisał/a:

Coś pięknęgo, takiego świniobicia jeszcze nie widziałem.



A najlepsze jest to że nie trzeba potem dzielić półtuszy.... Już jest podzielone

:-D

kooloo

2020-04-23, 15:11
co maja do tego ekolodzy to zwykle sk***ysynstwo i tyle

Alkoeko

2020-04-23, 15:32
Jedni i drudzy są popie**oleni w tym wszystkim tak na prawdę. Z jednej strony tak pie**olą o CO2, prawach zwierząt itd. a lasy deszczowe nadal wycinają wraz z zabijaniem rzadkich gatunków zwierząt. Z drugiej strony są myśliwi którzy dokarmiają zwierzęta i zawsze znajdą pretekst żeby jakieś zwierze odj***ć. Jedni i drudzy - obowiązkowe leczenie psychiatryczne.

Kosnik1

2020-04-23, 15:47
Ale wy jesteście poj***ni... Brak mi słów.

BialyNigger

2020-04-23, 16:00
Alkoeko napisał/a:

Jedni i drudzy są popie**oleni w tym wszystkim tak na prawdę. Z jednej strony tak pie**olą o CO2, prawach zwierząt itd. a lasy deszczowe nadal wycinają wraz z zabijaniem rzadkich gatunków zwierząt. Z drugiej strony są myśliwi którzy dokarmiają zwierzęta i zawsze znajdą pretekst żeby jakieś zwierze odj***ć. Jedni i drudzy - obowiązkowe leczenie psychiatryczne.



Chyba jak pogodzić jedno i drugie pie**olenie głupot w jednej osobie.

Zawód myśliwego jest tak samo potrzebny w dzisiejszych czasach co prezerwatywy panu od czwartego komentarza, drugi raz HIV-a nie złapie. Co nie znaczy, że nie uzasadniają ustawiania paśników w celu odciągnięcia zwierząt od upraw. Nadal jest to zj***na metoda i jedyne na czym tym pojebom zależy to zabijanie zwierząt dla zabawy.

Z drugiej strony jak ktoś pie**oli o CO2 i o prawach zwierząt to nie znaczy, że popiera wycinkę lasów w Amazonii? Skąd ci się to usrało wgl? Dodatkowo, nie wiem czy wiesz, ale prawie cały tlen produkowany w lasach amazońskich jest też w tych lasach konsumowany właśnie z powodu bogactwa tamtejszej fauny - zużycie CO2 jest z nim skorelowane więc w tak kalkulując wychodzimy na zero.

Podsumowując - nie wiesz nic, ale przypie**alasz się do wszystkiego. Oświecone polactwo w internecie.

lollo

2020-04-23, 16:39
j***ć tych wszystkich co się im to podoba, żebyście też zdechli śmiecie

robsonx79

2020-04-23, 16:40
Alkoeko napisał/a:

Z jednej strony tak pie**olą o CO2, prawach zwierząt itd. a lasy deszczowe nadal wycinają wraz z zabijaniem rzadkich gatunków zwierząt.



Ekolodzy wycinają lasy deszczowe? Do czego to doszło.

poligon6

2020-04-23, 16:55
BialyNigger napisał/a:

Chyba jak pogodzić jedno i drugie pie**olenie głupot w jednej osobie.
Zawód myśliwego jest tak samo potrzebny w dzisiejszych czasach co prezerwatywy panu od czwartego komentarza, drugi raz HIV-a nie złapie. Co nie znaczy, że nie uzasadniają ustawiania paśników w celu odciągnięcia zwierząt od upraw. Nadal jest to zj***na metoda i jedyne na czym tym pojebom zależy to zabijanie zwierząt dla zabawy.
Z drugiej strony jak ktoś pie**oli o CO2 i o prawach zwierząt to nie znaczy, że popiera wycinkę lasów w Amazonii? Skąd ci się to usrało wgl? Dodatkowo, nie wiem czy wiesz, ale prawie cały tlen produkowany w lasach amazońskich jest też w tych lasach konsumowany właśnie z powodu bogactwa tamtejszej fauny - zużycie CO2 jest z nim skorelowane więc w tak kalkulując wychodzimy na zero.
Podsumowując - nie wiesz nic, ale przypie**alasz się do wszystkiego. Oświecone polactwo w internecie.



Powiedz nam lewacki geniuszu kto bedzie kontrolował populacje dzików skoro mysliwi sa niepotrzebni. Lewackie zj***nie nie zna granic, reszte bełkotu pomine bo nie chce się taplać w intelektualnym szambie.

Pralpunkt

2020-04-23, 16:56
k***a pisze Uwaga Miny to na h*j się tam pchały