18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kontrola populacji

Stulejman • 2020-04-23, 12:34
Wyszukany sposób radzenia sobie ze szkodnikami.
Tylko czekać, aż jakaś strona ekologów zacznie bóldupić z powodu niehumanitarnego sposobu uboju.


korowiow777

2020-04-23, 17:27
a ktoś mi powie co tam się tak naprawdę stało?

BialyNigger

2020-04-23, 17:36
poligon6 napisał/a:

Powiedz nam lewacki geniuszu kto bedzie kontrolował populacje dzików skoro mysliwi sa niepotrzebni. Lewackie zj***nie nie zna granic, reszte bełkotu pomine bo nie chce się taplać w intelektualnym szambie.



Ludzie profesjonalnie zajmujący się kastracją i usypianiem zwierząt - weterynarze. Naturalne drapieżniki. Głód, gdy panowie myśliwi zaczną realnie chronić pola uprawne zamiast uprawiać herezje.

Z intelektualnego szamba wydostaniesz się, jak do głowy wlejesz trochę więcej oleju zamiast zawartość swojej toalety. Polecam od czasu do czasu sięgnąć do źródeł naukowych, wspartych statystyką, a nie jakiś pierololo pseudonaukowych przemyśleń na kiblu.

PS. korzystając z okazji wszystkim specom klimatycznym polecam stronę naukaoklimacie.pl - świetny projekt wsparty przez UW

poligon6

2020-04-23, 17:44
BialyNigger napisał/a:

Ludzie profesjonalnie zajmujący się kastracją i usypianiem zwierząt - weterynarze. Naturalne drapieżniki. Głód, gdy panowie myśliwi zaczną realnie chronić pola uprawne zamiast uprawiać herezje.
Z intelektualnego szamba wydostaniesz się, jak do głowy wlejesz trochę więcej oleju zamiast zawartość swojej toalety. Polecam od czasu do czasu sięgnąć do źródeł naukowych, wspartych statystyką, a nie jakiś pierololo pseudonaukowych przemyśleń na kiblu.
PS. korzystając z okazji wszystkim specom klimatycznym polecam stronę naukaoklimacie.pl - świetny projekt wsparty przez UW



Czyli beda łapać dziki i kastrować? LOL. Jeszcze wilkom bedziesz wykładać ile mają upolować dzików w roku, a jak populacja wilka się rozrośnie to kto go skontroluje? Też bedzie się odławiać wilki i im jaja ucinać.

Tak jak myślałem lewacki bełkot.

BialyNigger

2020-04-23, 17:45
poligon6 napisał/a:

Czyli beda łapać dziki i kastrować? LOL. Jeszcze wilkom bedziesz wykładać ile mają upolować dzików w roku, a jak populacja wilka się rozrośnie to kto go skontroluje? Też bedzie się odławiać wilki i im jaja ucinać.
Tak jak myślałem lewacki bełkot.



ale co ty pie**olisz... i co? wilki zaczną się żywić korą drzewną jak wrąbią dziki?? widziałeś kiedyś wykres populacji drapieżników i ich ofiar w czasie i jak to się zmienia? myślisz, że wilki to już z głodu nie umierają?

SPIERDOLIX

2020-04-23, 17:49
poligon6 napisał/a:

Powiedz nam lewacki geniuszu kto bedzie kontrolował populacje dzików skoro mysliwi sa niepotrzebni. Lewackie zj***nie nie zna granic, reszte bełkotu pomine bo nie chce się taplać w intelektualnym szambie.



Intelektualnym szambem to akurat jesteś Ty sam, a bym powiedział nawet że troglodytą współczesnej epoki

poligon6

2020-04-23, 17:50
BialyNigger napisał/a:

ale co ty pie**olisz... i co? wilki zaczną się żywić korą drzewną jak wrąbią dziki?? widziałeś kiedyś wykres populacji drapieżników i ich ofiar w czasie i jak to się zmienia? myślisz, że wilki to już z głodu nie umierają?



Wilki z głodu bedą wpie**alać domowe zwierzeta, a te wykresy dotyczą srodowiska w które nie ma zbyt duzej ingerencji człowieka czyli parki narodowe. Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz bo takie rozwiązanie nie istnieje nigdzie na świecie. To są lewackie mrzonki!

sp***OLIX napisał/a:

Intelektualnym szambem to akurat jesteś Ty sam, a bym powiedział nawet że troglodytą współczesnej epoki



Jest i kolejna lewacka sp***olina. Bedziesz wilkom jaja trzymał podczas kastracji? LOL!

Touch_Of_Madness

2020-04-23, 17:52
Dogorywają jak kwiat polskiej młodzieży na woodstoku. A żydki z boku stoją i się z was śmieją.. „żeś takie głupie”.

HackerAGD

2020-04-23, 18:30
Jak można było to tak sp***olić.... k***a tyle mięsa poszło się j***ć.... Ja pie**ole aż żem się wk***ił...

za...........zh

2020-04-23, 18:49
Do "znafcuw" ekologi i myśliśtwa, dzika to nawet wilk woli obejść szerokim łukiem, jedynie zaatakuje chorego lub osłabionego dzika

St...........on

2020-04-23, 19:18
Tylko po co? k***a Po co?! Tyle mięcha psu w dupę poszło się j***ć. Ja pie**ole co za marnotractwo ...


edmund

2020-04-23, 19:39
102, odamkowym ładuj

Xvier

2020-04-23, 21:01
Świetna sprawa, nawet schabowych rozbijać nie trzeba bo od razu rozbite :D

alewamdojebe

2020-04-23, 21:11
lollo napisał/a:

j***ć tych wszystkich co się im to podoba, żebyście też zdechli śmiecie



popieram.

robijunta2

2020-04-23, 22:38
Nie powiem, jak widzę sarny i dziki przelatujące często przez drogę jak jadę do pracy, to jestem za regulacją populacji dzikich zwierząt. Ale na takie rozwiązanie bym nie wpadł :P