18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konsumpcjonizm

Cisekx5 • 2017-05-02, 01:08

Im człowiek starszy tym ten film staje się dramatem, bo zaczyna go rozumieć, a nie bawić się dialogami.
W 0:19 polityk stylem mówienia przypomina księdza, śpiewającego na mszy. No i jeszcze miejsce tych "obrad". Oscar dla reżysera.
Wiem, że każdy oglądał film ale ten film nigdy się nie zestarzeje.

jebiewdupelewaka

2017-05-03, 14:56
3x up
widziałem pity za ostatnich kilka lat, oraz odcinki emerytur, wali mnie czy wierzycie czy nie
Abraxus
jeśli twoi znajomi są młodymi nauczycielami to może uwierzę, ale jeśli mama ma więcej niż podstawówkę , dyplomowanie kilka godzin tygodniowo więcej / bo niemal wszyscy nauczyciele mają/ doliczysz trzynastki , wczasowe, nie wierzę że mama w takim razie nie oszukuje, wisi mi czy tak zrobisz , ale weź od mamy pit i sprawdz ile zarobiła
wojtekpwse
tak mam dane z dupy wzięte, a poważnie
to piszę prawdę, niestety nie zamierzam publikować na forach żadnych dowodów, choć gdybym nie widział to pewnie te bym nie wierzył

sumka

2017-05-03, 17:51
Prawie wszyscy zauważyli otaczająca go opisywaną Cebulandię ale nikt nie zwraca uwagi na niego samego jego zachowanie i to co mówi i robi a jest to kluczowe dla zrozumienia całości przesłania.

jerry280

2017-05-03, 21:16
ogólnie to jeżeli chodzi o zarobki to te 55 tysi to i tak są niestety grosze. Jedynie w porównaniu z innymi słabo opłacanymi grupami zarobki nauczycieli wydają się przesadzone. Ale sytuacja przytaczana przez jeblewaka gdy nauczyciel ma powyżej 3-3,5k netto jest obecna w niektórych szkołach gdzie klika kombinuje z nadgodzinami bo te są extra płatne. Niestety mianowany goła pensja to około 2500 na rękę.