18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jo...........23

2018-02-18, 23:35
suirad napisał/a:

jak to mówią:
kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą



Kłamstwo pozostajel kłamstwem mimo, że inni w nie uwierzą.

suirad napisał/a:


Jestem łodzianinem i każdy łodzianin interesujący się historią swojego miasta zna historię Litzmannstadt Ghetto a w szczególności p. Chaima Rumkowskiego, prezesa Rady Żydowskiej w Łodzi.
Jeśli jego nie można nazwać sprawcą holokaustu to ciekaw jestem jak chcą tak nazwać jakiegokolwiek z Polaków!
zainteresowanym polecam podrążyć temat




Jak zapisał Emanuel Ringelblum:
"Dziś, 6 września, przyjechał z Łodzi Rumkowski, nazywają go
tam „królem Chaimem”. [...] Opowiadał cuda o getcie. Jest tam pań-
stwo żydowskie z 400 policjantami, z 3 więzieniami. Ma on ministerstwo
spraw zagranicznych i wszystkie inne ministerstwa. [...] Rumkowski
podczas pobytu w Warszawie przechwalał się: „Zobaczycie, za
rok, za dwa będę miał najlepsze getto w Polsce”.


i smaczek se Stolicy

"Adam Czerniakow w dniu 19 maja 1941 roku przyjął z rąk Niemców
nominację na stanowisko burmistrza żydowskiej autonomii w Warszawie i zaczął
używać tytułu „Verwaltung des Jüdischen Wohnbesitzes”. W sensie formalnoprawnym,
od tego momentu warszawska terytorialna autonomia żydowska
i wszystkie inne żydowskie autonomie stały się niezależnymi od reszty ziem
Generalnej Guberni – ustanowionego przez Niemców kadłubowego państewka
polskiego – częścią składową III Rzeszy, a były senator Drugiej Rzeczypospolitej
Adam Czerniakow i inni burmistrzowie żydowskich autonomii urzędnikami
państwowymi reprezentującymi wobec mieszkańców autonomii władze Państwa
Niemieckiego."

dr Ewa Kurek "POZA GRANICĄ SOLIDARNOŚCI - STOSUNKI POLSKO-ŻYDOWSKIE 1939-1945" str. 124

trupek1998

2018-02-18, 23:50
Mozna nie popierac ich (pis) sam nie jestem zwolennikiem tej parti i ludzi. Lecz nie mozna im odebrac tego ze walcza o dobre imie Polski. Pamietam jak na lekicij WOS-u przed wesjciem polski do uni trzeba bylo wyminic minus owego wejscia do wspolnoty. Glownym minusem ktory mi utkwil w pamieci bylo utrata suwerenosci Panstwa i dzieki takim dzialania nada ja mamy a wrecz coraz wyrazniej sie odznaczamy na tel innych krajow ktore po przez swoja polityke traca owa suwerennosc

suirad

2018-02-18, 23:52
Jod123,

uuuuu.... antysemityzm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a na serio

jestem ostatnim lub przedostatnim pokoleniem, które miało okazję poważnie rozmawiać z ludźmi, którzy czasy wojny przeżyli i pamiętają co i jak się wydarzyło. Dla moich wnuków II WŚ i holokaust będzie taką samą historią jak bitwa pod Grunwaldem czy wojny punickie. Więc nie dziwi mnie że teraz tak bardzo walczy się o to, żeby "jedyna prawdziwa" wersja historii została utrwalona w świadomości społecznej i na kartach historii.

Jeśli wszystko pójdzie źle to prawdziwa historia żydów w Polsce i Europie będzie równie dostępna jak wiedza o Katyniu w powojennej Polsce. A Ci co będą mieli śmiałość mówić głośno o udziale żydów we własnym holokauście wylądują w więzieniach lub psychuszkach, chyba że mossad lub inne szin bet będzie pierwsze :)

t1ger_delta

2018-02-19, 07:43
Żyd: Polskie Obozy Zagłady!!!
Polak: Nie prawda. Były niemieckie!
Żyd: Ale byli ludzie pracujący z niemcami! Jesteście współwinni!
Polak: No byli. Tak samo jak żydzi współpracujący. To była wojna i nie było ludzi niewinnych ogólnie patrząc bo każdy chciał przetrwać. Polaków jest najwięcej w Yad Vashem, wśród zasłużonych wśród narodów. Mimo prawa jakie niemcy w Polsce wprowadzili mniej polaków niż francuzów ujawniało żydów i skazywało ich na śmierć, a żydzi sprzedający żydów istnieli i są dokumenty to potwierdzające
Żyd: Antysemita! Kłamiesz! Żydzi nie współpracowali WCALE! Jesteśmy TYLKO ofiarami! Faszystowskie gówno! Swastyki trzeba wam doprawić!
Polak: ...

kreatywnakrowa

2018-02-19, 08:29
wglowiesieniemiesci napisał/a:

ten kto pisze ze pis sam sie zaorał musi byc niemcem. Jakby tusk rzadził to by przepraszał żydów i pozwolił by kazdemu mowić że to polskie obozy. Taka prawda. hejtowałem pis ale jednak lepiej rzadzą krajem niz kopaczówna i henryk tózk


Ten kto pisze, że PiS lepiej rządzi krajem musi być ukrytą, rosyjską agenturą której jedynym celem jest uzależnienie Polski od "widzimisię" Putina. Kacapa w Polsce najłatwiej poznasz, po tym, źe nie zna zasad polskiej ortografii, jest zwyczajnie niedokształcony. Tu np. nazwy mieszkańców państw pisze z małej litery nie szanując naszego ojczystego języka. Zapamiętaj - "Niemcem"!

Tafariel

2018-02-19, 08:57
Szkoda, ze nie ma poławiacza krabów. On ich zawsze tak zaciekle bronił :idzwch*j:

kreatywnakrowa

2018-02-19, 09:30
trupek1998 napisał/a:

Mozna nie popierac ich (pis) sam nie jestem zwolennikiem tej parti i ludzi. Lecz nie mozna im odebrac tego ze walcza o dobre imie Polski. Pamietam jak na lekicij WOS-u przed wesjciem polski do uni trzeba bylo wyminic minus owego wejscia do wspolnoty. Glownym minusem ktory mi utkwil w pamieci bylo utrata suwerenosci Panstwa i dzieki takim dzialania nada ja mamy a wrecz coraz wyrazniej sie odznaczamy na tel innych krajow ktore po przez swoja polityke traca owa suwerennosc


Nie ćpaj tyle. Wstępując do UE akceptowaliśmy i znaliśmy zasady jakimi rządzi się UE. Nikt Polaków do tego nie zmuszał, sami zaakceptowaliśmy akcesję. Nie da się zjeść ciastka i go nadal mieć, albo tkwimy w "klubie" i respektujemy zasady albo wypie**alamy i oddajemy to co dostaliśmy izolując się. Pomijając UE to Polska nigdy nie była i nie będzie suwerennym krajem. Zasadniczo od lat Polską rządzi Watykan i to jego namiestnicy czeszą tu największą kasę kosztem obywateli. Dziwnym trafem niedokształcona, ciemna cebula tego nie zauważa. Siedząc w tej szkole pewnie nie zastanawiałeś się czemu katecheta ma kasę z podatków Twoich rodziców mimo, że konstytucja kraju jasno tego zabrania i jest jawnie łamana.

eMJay8086

2018-02-19, 09:41
@kreatywnakrowa
A sama używasz Krowo rusycyzmów:
"nazwy mieszkańców państw pisze z małej litery"
to z rosyjskiego " z balszoj/małoj bukwy".

A @wglowiesieniemiesci napisał "niemcem" żeby pokazać brak szacunku, tak jak należy.

"Pomijając UE to Polska nigdy nie była i nie będzie suwerennym krajem"
Nawet nie pytam ile lekcji historii Cię ominęło, tylko czy choć raz na jakiejkolwiek byłeś, by zaznaczyć obecność...?

KarpKiller

2018-02-19, 09:49
Abraxus napisał/a:
Cytat:


Hahaha. Korea pn też się nie kłania nikomu. Teraz się proszą żeby ktoś z nimi chciał gadać...
Te matoly z PiS sklóciły nas ze wszystkimi poza Bałtykiem.



Oj gościu, gościu. Według najnowszych badań Korea Północna to państwo, w którym 100% ludzi jest zadowolonych ze swojego życia - powtórzę słownie - sto procent!!! Więc chyba o to chodzi żeby być zadowolonym i szczęśliwym, a nie przejmować się tym co mówią inny.

kreatywnakrowa

2018-02-19, 10:31
KarpKiller napisał/a:

Abraxus napisał/a:


Oj gościu, gościu. Według najnowszych badań Korea Północna to państwo, w którym 100% ludzi jest zadowolonych ze swojego życia - powtórzę słownie - sto procent!!! Więc chyba o to chodzi żeby być zadowolonym i szczęśliwym, a nie przejmować się tym co mówią inny.


Tęgo doj***łeś głupologią. Niech tylko ktoś tam spróbuje powiedzieć, że nie jest zadowolony... Ps. Kto robił te badania?

eMJay8086 napisał/a:

@kreatywnakrowa
A sama używasz Krowo rusycyzmów:
"nazwy mieszkańców państw pisze z małej litery"
to z rosyjskiego " z balszoj/małoj bukwy".

A @wglowiesieniemiesci napisał "niemcem" żeby pokazać brak szacunku, tak jak należy.

"Pomijając UE to Polska nigdy nie była i nie będzie suwerennym krajem"
Nawet nie pytam ile lekcji historii Cię ominęło, tylko czy choć raz na jakiejkolwiek byłeś, by zaznaczyć obecność...?


Uderz w stół a nożyce się odezwą. Brawo profesorze Miodku. Kaleczenie ojczystego języka pokazuje brak szacunku do swojego kraju a nie do Niemców. Wiem, że bolszewickie korzenie mocno cię ograniczają, zajrzyj jednak do słownika j. polskiego. Warto. Masz zdjęcie niżej. Co do historii to nie interesuje mnie ta twoja, rosyjska.

Piotru70

2018-02-19, 12:23
Abraxus napisał/a:

Płacze ze śmiechu. Jacy wy jesteście k***a głupi. :D
Ktoś namazal coś pisakiem i jaki bol dupy.
A w Polsce na murach co 100 metrów jude raus, Żydzi do gazu...


Hahaha. Korea pn też się nie kłania nikomu. Teraz się proszą żeby ktoś z nimi chciał gadać...
Te matoly z PiS sklóciły nas ze wszystkimi poza Bałtykiem.



To ze mówią prawdę a połowa krajów w Europie nas za to bojkotuje nie oznacza ze PiS nas skłócił, ale to ze pewne kraje zmieniają historię pod siebie... Jaki Ty k***a głupi jesteś.... Ale to od dawna wiedzieliśmy, więc żyj sobie dalej w swojej wyimaginowanej cebulandii.

suirad napisał/a:

jak to mówią:

kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą
kłamstwo powtórzone milion razy staje się religią
kłamstwo powtórzone 6 milionów razy staje się roszczeniami żydowskimi

pamiętajcie, że antysemitą nie zostajesz jak nie lubisz żydów, antysemitą zostajesz jak żydzi nie lubią ciebie!

Z jednej strony w sprawie tzw. polityki historycznej rząd chce dobrze ale niestety wychodzi jak zwykle!

Premier wspomniał o sprawcach wywodzących się z różnych narodów w tym żydowskiego i co mamy - żydzi nie lubią za to Morawieckiego więc Morawiecki jest antysemitą i Netanjahu będzie musiał zadzwonić do Morawieckiego i go naprostować!
Musi zabolało.

Jestem łodzianinem i każdy łodzianin interesujący się historią swojego miasta zna historię Litzmannstadt Ghetto a w szczególności p. Chaima Rumkowskiego, prezesa Rady Żydowskiej w Łodzi.
Jeśli jego nie można nazwać sprawcą holokaustu to ciekaw jestem jak chcą tak nazwać jakiegokolwiek z Polaków!

zainteresowanym polecam podrążyć temat



Ludzie którzy podczas okupacji kolaborowali nie różnią się niczym od współczesnych kolaborantów z PO.

A tak na Marginesie to cieszę się ze jestem Polakiem a nie Izraelczykiem bo przynajmniej nie chce mnie zabić połowa świata za zbrodnie wojenne i bajery polityczne przeciwko ludzkości i ku czci syjonizmu. Poczytajcie sobie jacy Żydzi wzbogacili się na II wojnie światowej. Przypomnę że chodzi głównie o amerykańskich żydów głównie niemieckiego pochodzenia.

kreatywnakrowa

2018-02-19, 12:34
Piotru70 napisał/a:



To ze mówią prawdę a połowa krajów w Europie nas za to bojkotuje nie oznacza ze PiS nas skłócił, ale to ze pewne kraje zmieniają historię pod siebie... Jaki Ty k***a głupi jesteś.... Ale to od dawna wiedzieliśmy, więc żyj sobie dalej w swojej wyimaginowanej cebulandii.
Ludzie którzy podczas okupacji kolaborowali nie różnią się niczym od współczesnych kolaborantów z PO.

A tak na Marginesie to cieszę się ze jestem Polakiem a nie Izraelczykiem bo przynajmniej nie chce mnie zabić połowa świata za zbrodnie wojenne i bajery polityczne przeciwko ludzkości i ku czci syjonizmu. Poczytajcie sobie jacy Żydzi wzbogacili się na II wojnie światowej. Przypomnę że chodzi głównie o amerykańskich żydów głównie niemieckiego pochodzenia.


O której prawdzie piszesz, tej którą wymyślił sobie PiSlam? PiS nie różni się niczym od wojennych kolaborantów. Sprzedają nas Rosji działając na na zlecenie rosyjskich służb. Fala emigrantów z Ukrainy zalała cały kraj, służba zdrowia w rozsypce, system emerytalny wykończony, komuniści zasiadają w PiS i procedują ustawy (np. prokurator Piotrowicz, gość który powinien oglądać świat przez kraty) a cebulandia świętuje bo polski premier publicznie zrobił z siebie idiotę ku uciesze Puitna. Tak się steruje idiotami - stwórz im wroga i karm nienawiścią. Tematy zastępcze na potrzeby cebulaków. Prawdziwy syf masz na swoim podwórku tylko masz go nie widzieć.

KarpKiller

2018-02-19, 12:49
kreatywnakrowa napisał/a:


Tęgo doj***łeś głupologią. Niech tylko ktoś tam spróbuje powiedzieć, że nie jest zadowolony... Ps. Kto robił te badania?



Oj gościu, gościu. Amerykańscy naukowcy przecież.

Nemayu

2018-02-19, 14:51
kreatywnakrowa napisał/a:


Tęgo doj***łeś głupologią. Niech tylko ktoś tam spróbuje powiedzieć, że nie jest zadowolony... Ps. Kto robił te badania?


Uderz w stół a nożyce się odezwą. Brawo profesorze Miodku. Kaleczenie ojczystego języka pokazuje brak szacunku do swojego kraju a nie do Niemców. Wiem, że bolszewickie korzenie mocno cię ograniczają, zajrzyj jednak do słownika j. polskiego. Warto. Masz zdjęcie niżej. Co do historii to nie interesuje mnie ta twoja, rosyjska.Obrazek



Odpowiem za niego.
Jesteś ograniczony i nie umiesz czytać.
Zaciągasz ruskim "z małej litery", gdy u nas w Polsce poprawnym jest "małą literą". Jako dowód podesłałeś zdjęcie ze słownika, gdzie używa się polskiego zwrotu "małą literą".
Skoro masz problemy z czytaniem to ci wyjaśnię żebyś mnie źle nie zrozumiał: DOKONAŁEŚ SAMOZAORANIA.

kreatywnakrowa

2018-02-19, 15:15
Nemayu napisał/a:



Odpowiem za niego.
Jesteś ograniczony i nie umiesz czytać.
Zaciągasz ruskim "z małej litery", gdy u nas w Polsce poprawnym jest "małą literą". Jako dowód podesłałeś zdjęcie ze słownika, gdzie używa się polskiego zwrotu "małą literą".
Skoro masz problemy z czytaniem to ci wyjaśnię żebyś mnie źle nie zrozumiał: DOKONAŁEŚ SAMOZAORANIA.


Zapożyczenia w j. polskim są powszechną sprawą i akurat ten zwrot nie stanowi błędu. Przyjął się on powszechnie w naszym języku i choć nie jest poprawną formą to nie jest też błędem. Zwrot funkcjonuje zwłaszcza u pokolenia które obowiązkowo uczyło sie j. rosyjskiego (jak ja). Dokonałeś samozaorania.