18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zielak300

2018-02-18, 19:36
W ch*j mi sie podoba że obecna Polska nie kłania się nikomu. Głosuję na PiS.

TW...........ek

2018-02-18, 19:58
Co wy tu pieprzycie. Po pierwsze podczas IIWŚ coś takiego jak naród żydowski nie istniało, izrael nie istniał (naród żydowski istniał w starożytności) Po drugie wszyscy którzy mieszkali wtedy w Polsce mieli obywatelstwo Polskie byli Polakami nawet Ci którzy uważali się za "żydów" byli Polakami. Większość osób zamordowanych w obozach zagłady była obywatelstwa Polskiego. Większość z tych żydów urodziła się i umarła na terenie Polski. Więcej nawet nie chce mi się pisać bo szkoda "szczempić" ryja.

laser81

2018-02-18, 20:13
tu jest dowód na to ze żydy nie wiedza kto ich palił. taki mamy rząd !!

PieronJasnySzlag

2018-02-18, 20:22
Dzięki tej aferze doskonale widać które media w Polsce są jedynie polskojęzyczne. Mówie tu przede wszystkim o gazecie wyborczej i tvnie.

Co do samych żydów, za 30 lat okaże się że to my mordowaliśmy żydów a niemcy zaatakowali nas by ich ratować.
Jest to tak niewdzięczny naród że życze im wszystkiego najgorszego.

Jo...........23

2018-02-18, 20:31
mygyry napisał/a:


Jak już setki razy mówiłem, oni chcą mieć monopol na cierpienie i holokaust a najlepiej połączony z abonamentem rekompensaty




Jak powiedział pewien rabin, holokaust to "ofiara całopalna" złożona z żydów przez innych żydów,
której celem było powstanie państwa żydowskiego.

Archeolog

2018-02-18, 20:40
zielak300 napisał/a:

W ch*j mi sie podoba że obecna Polska nie kłania się nikomu. Głosuję na PiS.




Wiewór

2018-02-18, 20:45
Płacze ze śmiechu. Jacy wy jesteście k***a głupi. :D
Ktoś namazal coś pisakiem i jaki bol dupy.
A w Polsce na murach co 100 metrów jude raus, Żydzi do gazu...

zielak300 napisał/a:

W ch*j mi sie podoba że obecna Polska nie kłania się nikomu. Głosuję na PiS.


Hahaha. Korea pn też się nie kłania nikomu. Teraz się proszą żeby ktoś z nimi chciał gadać...
Te matoly z PiS sklóciły nas ze wszystkimi poza Bałtykiem.

Noside

2018-02-18, 21:40
Czekaj no, ale to najpierw były obozy, a potem nazwa "Holokaust", czy "Szeol". Aj waj, to wychodzi na to, że Holokaust został stworzony, żeby wmówić wszystkim, że unicestwiono tylko jeden naród, który nie był nawet narodem, tylko wyznaniem?

Loaloa

2018-02-18, 21:40
Prawdę ktoś tam nabazgrał, choć osobiście nie popieram tego typu wandalizmu. Sprawę z polandią należy załatwić w białych rękawiczkach, przy pomocy prawników i odpowiednich nacisków, choćby z USA, bo przed Jankesami cebule czują respekt.

d1abol

2018-02-18, 22:02
Loaloa napisał/a:

Prawdę ktoś tam nabazgrał, choć osobiście nie popieram tego typu wandalizmu. Sprawę z polandią należy załatwić w białych rękawiczkach, przy pomocy prawników i odpowiednich nacisków, choćby z USA, bo przed Jankesami cebule czują respekt.



Wracaj do zmywaka gdzie Twoje miejsce karaluchu

kreatywnakrowa

2018-02-18, 22:07
PiSlam ślicznie się zaorał. Te przygłupy opie**alające pałę Rydzykowi znajdują się teraz w czarnej dupie, nawet sam mikro-pedał z kotem nie wie jak się z tego syfu wyplątać. Brną dalej w ten cyrk bo głupio się teraz wycofać.

suirad

2018-02-18, 22:42
jak to mówią:

kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą
kłamstwo powtórzone milion razy staje się religią
kłamstwo powtórzone 6 milionów razy staje się roszczeniami żydowskimi

pamiętajcie, że antysemitą nie zostajesz jak nie lubisz żydów, antysemitą zostajesz jak żydzi nie lubią ciebie!

Z jednej strony w sprawie tzw. polityki historycznej rząd chce dobrze ale niestety wychodzi jak zwykle!

Premier wspomniał o sprawcach wywodzących się z różnych narodów w tym żydowskiego i co mamy - żydzi nie lubią za to Morawieckiego więc Morawiecki jest antysemitą i Netanjahu będzie musiał zadzwonić do Morawieckiego i go naprostować!
Musi zabolało.

Jestem łodzianinem i każdy łodzianin interesujący się historią swojego miasta zna historię Litzmannstadt Ghetto a w szczególności p. Chaima Rumkowskiego, prezesa Rady Żydowskiej w Łodzi.
Jeśli jego nie można nazwać sprawcą holokaustu to ciekaw jestem jak chcą tak nazwać jakiegokolwiek z Polaków!

zainteresowanym polecam podrążyć temat

wglowiesieniemiesci

2018-02-18, 23:13
ten kto pisze ze pis sam sie zaorał musi byc niemcem. Jakby tusk rzadził to by przepraszał żydów i pozwolił by kazdemu mowić że to polskie obozy. Taka prawda. hejtowałem pis ale jednak lepiej rzadzą krajem niz kopaczówna i henryk tózk