18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komuś tu punktów przybędzie...

mygyry • 2021-10-19, 17:52
Nic takie nie cieszy jak kara dla tego fajfusa z tira


Wiewór

2021-10-20, 18:42
Za coś takiego powinni zatrzymać prawo jazdy i oddać sprae do sądu. Dzieci się później że na polskich drogach jest zdziczenie skoro kary za tak śmieszne.

Rick_Sanchez

2021-10-22, 18:27
esa napisał/a:

gdyby ten kołek z dafa poszedł marginesem to stres u wszystkich byłby mniejszy.nie bronię dziewczyny z merca ale wszyscy powinni myśleć



A pobocem idzie pieszy, rowerzysta, ktokolwiek i kierowca dafa ma problem, bo nijak tłumaczenia, że ,,ja go chcioł puścić", linia jest? Jest, więc nie wyprzedzamy. I facet miałby sprawę o morderstwo.
Wszyscy powinni myśleć, ty też @esa

kris1978

2021-10-23, 07:52
Wiewór napisał/a:

Za coś takiego powinni zatrzymać prawo jazdy i oddać sprae do sądu. Dzieci się później że na polskich drogach jest zdziczenie skoro kary za tak śmieszne.



Tak i co jeszcze? Pręt w dupę już był wcześniej i inne poj***ne propozycje też. A ja, jak dowiedziałem się że to baba a jeździ odważnie to daję jej plusa.
Mam już dość ćwoków, którzy bez znaczenia czy są w zabudowanym czy też nie, ustawiają swój "umysł" na 60-70 i tak jadą cały czas. W 80 % Klata piersiowa dotyka niemal kierownicy a ryj przedniej szyby . Ciągną za sobą kilometrowe korki. Na tych j***nych polskich drogach, naprawdę ciężko znaleźć lukę na wyprzedzenie takiego pedała. Aż czasami mam ochotę się zatrzymać i zaj***ćmu kopa w ryj.

dominator76

2021-10-24, 21:02
To laska jechała ameby :)

Krysteeek

2021-10-25, 00:08
serenity napisał/a:

Szacun dla policmajstrów! Powinni udostępnić nagranie z zatrzymania! Naprawdę szacun panowie niebiescy!



Za co? Kto by nie natrafił na nich, to obligatoryjny fpie**ol powinien być za to.