18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Komuś tu punktów przybędzie...

mygyry • 2021-10-19, 17:52
Nic takie nie cieszy jak kara dla tego fajfusa z tira


skoorviel

2021-10-19, 20:20
radek225 napisał/a:

Tylko ja nigdy nie jeżdżę kilkaset kilometrów landówkami, tylko zjeżdżam z autostrady i landówką dojeżdżam na rozładunek lub załadunek. Minuta albo dwie mnie nie zbawi



Objeździlem pół Europy od Tromsø po Sycylię i nawet w najlepiej rozwiniętych krajach Europy zdarzało się jechac długo landowkami więc co Ty pie**olisz dzieciaku, przestań grać w tę gry typu euro truck coś tam, tylko wsiądź za frajere i zacznij jeździć.
No zwracam honor jeżeli jeździsz na linii DPD Warszawa-Strykow, to rzeczywiście nie masz zbyt dużo landówek :D

radek225

2021-10-19, 20:35
skoorviel napisał/a:

Objeździlem pół Europy od Tromsø po Sycylię i nawet w najlepiej rozwiniętych krajach Europy zdarzało się jechac długo landowkami więc co Ty pie**olisz dzieciaku, przestań grać w tę gry typu euro truck coś tam, tylko wsiądź za frajere i zacznij jeździć.
No zwracam honor jeżeli jeździsz na linii DPD Warszawa-Strykow, to rzeczywiście nie masz zbyt dużo landówek



Kilka razy zdarzyło mi się jechać dłużej landówkami, a najwięcej to w Szkocji. Najwięcej jeżdżę po Niemczech i tutaj zjeżdżam z autostrady jadę 2 km i jestem u celu. Wszystko zależy od tego co wozisz i dla kogo. Obecnie rozwożę spożywkę do centrów logistycznych Netto, Aldi oraz Lidla. Magazyny swoje mają oni dosłownie bezpośrednio przy autostradach. Nigdy w życiu nie grałem nawet minuty w Euro truck Simulator, a dzieciakiem to ja byłem 20 lat temu.

mygyry

2021-10-19, 21:03
skoorviel napisał/a:

To p*zda jesteś nie szofer. Sam zapie**alam dużym i jak jest dobra widoczność, pusto z naprzeciwka i wiem, że zrobię ten manewr szybko i bezpiecznie to wyprzedzam a przez takich jak Ty Tworzą się sztucznie zatory, a idź Ty...



Idę z tobą o zakład, że dokładnie w ten sposób tłumaczyła się ta p*zda z tego tira.

Prawda jest taka, że wyprzedzając tirem i jadąc te 2km szybciej nic za ch*ja nie zaoszczędzisz, ani k***a trochę, wiem, że tego nie zrozumiesz, ale tak jest.

Blyatman

2021-10-19, 21:29
A gdzie było przysłowiowe rikord vidijo :-(

Aleo

2021-10-19, 21:38
mygyry napisał/a:

Prawda jest taka, że wyprzedzając tirem i jadąc te 2km szybciej nic za ch*ja nie zaoszczędzisz, ani k***a trochę, wiem, że tego nie zrozumiesz, ale tak jest.



dlaczego nie?

dogip

2021-10-19, 21:40
Jesse.Pinkman napisał/a:

Zabrać prawko i spuścić wpie**ol takiemu pojebowi to za mało.



Ale za co? On tylko zawracał, aby dogonić ciężarówkę. Taka jego praca.

:mrgreen:

mygyry

2021-10-19, 21:53
Aleo napisał/a:

dlaczego nie?



Bo za kilka kilometrów będą roboty drogowe, bo będą światła, bo będzie przejazd kolejowy, milion powodów które spowoduje, będzie musiał się na chwilę zatrzymać i ten z tyłu do dojedzie, nawet osobówką, którą jedziesz o wiele szybciej masz wielokrotnie przykład jak auto które wyprzedziłeś dawno temu nagle jest zaledwie kilka pojazdów za tobą, tak ciężko to zaobserwować?
Jadąc jednostajnie przez 5 godzin to przy 2km na godzinę szybciej zyska 10km, przy obecnym ruchu autostradą ciężko trafić miejsce i czas, żeby kilka godzin jechać w jednym tempie a co dopiero drogami lokalnymi czy nawet jednopasmową ekspresówką.
Trzeba być chyba tirowcem z Ukrainy żeby tego nie ogarniać.

Perhydrol

2021-10-19, 21:59
Jesse.Pinkman napisał/a:

Zabrać prawko i spuścić wpie**ol takiemu pojebowi to za mało.



Rozżarzonego pręta zimną stroną do dupy

PryszczatyJeż

2021-10-19, 22:29
mygyry napisał/a:

Bo za kilka kilometrów będą roboty drogowe, bo będą światła, bo będzie przejazd kolejowy, milion powodów które spowoduje, będzie musiał się na chwilę zatrzymać i ten z tyłu do dojedzie, nawet osobówką, którą jedziesz o wiele szybciej masz wielokrotnie przykład jak auto które wyprzedziłeś dawno temu nagle jest zaledwie kilka pojazdów za tobą, tak ciężko to zaobserwować?
Jadąc jednostajnie przez 5 godzin to przy 2km na godzinę szybciej zyska 10km, przy obecnym ruchu autostradą ciężko trafić miejsce i czas, żeby kilka godzin jechać w jednym tempie a co dopiero drogami lokalnymi czy nawet jednopasmową ekspresówką.
Trzeba być chyba tirowcem z Ukrainy żeby tego nie ogarniać.



Jak będziesz szybszy to masz szansę na wcześniejszej zmianie świateł przejechać np. potem też.

esa

2021-10-19, 22:57
gdyby ten kołek z dafa poszedł marginesem to stres u wszystkich byłby mniejszy.nie bronię dziewczyny z merca ale wszyscy powinni myśleć

jazeck

2021-10-19, 23:05
Jesse.Pinkman napisał/a:

Zabrać prawko i spuścić wpie**ol takiemu pojebowi to za mało.



Niby tak... ale wiemy że oni lubią o te 5kmph się wyprzedzać... 18 ton... czy tam więcej... nie chamował... no ma lipkę...

radek225

2021-10-20, 00:37
jazeck napisał/a:

Niby tak... ale wiemy że oni lubią o te 5kmph się wyprzedzać... 18 ton... czy tam więcej... nie chamował... no ma lipkę...



Takie rzeczy mówią ludzie którzy nigdy nawet nie siedzieli w ciężarówce. Jeśli różnica pomiędzy wyprzedzającą ciężarówką, a wyprzedzanym obiektem wynosi 5 km na godzinę to wyprzedzanie trwa dosłownie moment. To, za co kierowcy ciężarówek są tak j***ni, to wyprzedzanie, gdy różnica prędkości pomiędzy obiektami wynosi mniej niż 1 km na godzinę. I wtedy występuje to znienawidzone wyprzedzanie, gdy dwa tiry obok siebie tkwią jak przyklejone przez kilka albo nawet kilkanaście minut, a żaden nie chce ustąpić. Kiedy widzę taką sytuację i jestem wyprzedzany, to odpuszczam na tempomacie 2-3 km na godzinę. I tyle wystarczy i jestem wyprzedzony w przeciągu kilkunastu sekund. Od 15 do 18 ton to waży pusty zestaw. Pełen zestaw waży do 40 ton, choć w różnych krajach ta masa może się trochę zmieniać, zależy od nacisku na oś.

tomgw

2021-10-20, 12:18
mógł chociaż koguta włączyć jak zawracał