18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komuś tu punktów przybędzie...

mygyry • 2021-10-19, 17:52
Nic takie nie cieszy jak kara dla tego fajfusa z tira


Jesse.Pinkman

2021-10-19, 18:09
Zabrać prawko i spuścić wpie**ol takiemu pojebowi to za mało.

zielonydarian

2021-10-19, 18:27
coraz mniej tych ''fajfusów'' na tirach, pojeby się już pomału kończą, reszta zdrowej tkanki społecznej w jedwabnych koszulach będą dupę trawą podcierać jak tych idiotów zabraknie..... ha ha !!!

serenity

2021-10-19, 18:58
Szacun dla policmajstrów! Powinni udostępnić nagranie z zatrzymania! Naprawdę szacun panowie niebiescy!

baronturbina

2021-10-19, 19:01
Tiro p*zdy j***ne. Jeżdżą jak pojeby. Powinni Jebac prawka za wyprzedzanie i blokowanie pasa na autostradzie.

radek225

2021-10-19, 19:04
Jestem kierowcą ciężarówki, popularnego TIRA, czyli ciągnika siodłowego. To, co odpie**olił ten koleś to aż się w głowie nie mieści, a żeżuncjometr wyj***ło mi poza skalę. Ja na drodze jednojezdniowej także wyprzedzam, ale: rowerzystów, skutery, ciągniki rolnicze i inne wolnobieżne pojazdy. Jak jedzie przede mną ciężarówka albo osobówka i się wlecze, nie wyprzedzam aby właśnie nie prowokować takiej sytuacji.

baronturbina napisał/a:

Tiro p*zdy j***ne. Jeżdżą jak pojeby. Powinni Jebac prawka za wyprzedzanie i blokowanie pasa na autostradzie.



Ocho, już się zaczyna :) . Dobrze że akurat chipsy sobie kupiłem, to poczytam komentarze, jacy to wszyscy kierowcy ciężarówek są straszni :)

Kurisu

2021-10-19, 19:12
W Angliio brakuje tiró a u nas ich tyle, że aż się na drodzę nie mieszczą.

KrystekKrystek

2021-10-19, 19:17
Lololoney napisał/a:

No to teraz będziecie mieć używanie.........



'Została ukarana mandatem'
W takich sytuacjach obok mandatu powinien być dożywotni zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów.
Taka kara byłaby przestrogą dla innych głąbów, a tak to zapłaci mandat i kiedyś pewnie powtórzy manewr.

skoorviel

2021-10-19, 19:26
radek225 napisał/a:

Jestem kierowcą ciężarówki, popularnego TIRA, czyli ciągnika siodłowego. To, co odpie**olił ten koleś to aż się w głowie nie mieści, a żeżuncjometr wyj***ło mi poza skalę. Ja na drodze jednojezdniowej także wyprzedzam, ale: rowerzystów, skutery, ciągniki rolnicze i inne wolnobieżne pojazdy. Jak jedzie przede mną ciężarówka albo osobówka i się wlecze, nie wyprzedzam aby właśnie nie prowokować takiej sytuacji.



To p*zda jesteś nie szofer. Sam zapie**alam dużym i jak jest dobra widoczność, pusto z naprzeciwka i wiem, że zrobię ten manewr szybko i bezpiecznie to wyprzedzam a przez takich jak Ty Tworzą się sztucznie zatory, a idź Ty...

Behemot

2021-10-19, 19:28
Jesse.Pinkman napisał/a:

Zabrać prawko i spuścić wpie**ol takiemu pojebowi to za mało.



i wyj***ć kluczyki w las

Lololoney napisał/a:

No to teraz będziecie mieć używanie.........



Hah zajrzałem , już wiem o co chodzi :D

radek225

2021-10-19, 19:30
skoorviel napisał/a:

To p*zda jesteś nie szofer. Sam zapie**alam dużym i jak jest dobra widoczność, pusto z naprzeciwka i wiem, że zrobię ten manewr szybko i bezpiecznie to wyprzedzam a przez takich jak Ty Tworzą się sztucznie zatory, a idź Ty...



Tylko ja nigdy nie jeżdżę kilkaset kilometrów landówkami, tylko zjeżdżam z autostrady i landówką dojeżdżam na rozładunek lub załadunek. Minuta albo dwie mnie nie zbawi

Antek01

2021-10-19, 19:50
andrzejrobert75 napisał/a:

Jakaś celebrytka z YT?


Teraz na pewno.
Ogólnie to dużo kobiet jeździ na tirach i nie wszystkie są celebrytkami, choć znaczna część ma ku temu predyspozycje. Czasami się dziwię, że takie dorodne suki się marnują w tej robocie.

0to

2021-10-19, 19:58
okazało się że to baba .