18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompromitacja debila

crossdressphyxia • 2020-08-12, 19:52
Napisałbym, że należy mu się pałą za to, ale w jego wypadku mogłoby być to przyjemne. Żródło:

DoRzeczy




Justynka99

2020-08-12, 22:09
Eknen napisał/a:

Tylko poj***ny katotalib mógł przeinaczyć podstawy edukacji seksualnej jak na tym busie. Dla zjebów , którzy nie kojarzą. Lewaki miały inicjatywę , aby podstawy edukacji seksualnej były w przedszkolu i słusznie, bo 4 latki mają nasrane w głowie , chodzą i ściągają gacie i sprawdzają sobie nawzajem swoje genitalia. Ponieważ były sygnały , że rodzice karzą dzieci za naturalną ciekawość i zadają pytania " czy moje dziecko jest zboczone?" powstał taki o to pomysł, aby edukować
dzieci i rodziców. Drugim pomysłem było uczenie dzieci , że osoba dorosła nie może ich dotykać w sposób nieprzyzwoity, że nikt nie może ich tknąć bez ich zgody. Ot pomysł jak się oprzeć manipulacjom pedofila , nie ważne czy to jest tata czy ksiądz. I nie wiem jak pojebusy przekształciły obronę przed pedofilią na zgodę na seks? To się w głowie nie mieści. Te sk***ysyny są tak pruderyjne , że wolą aby dziecko było gwałcone przez ojca niż żeby poznało słowo pochwa i penis w wieku 6 lat .



Wszystko ma swój cel. Kościół chce gwałcić dzieci, a dzieci świadome i wyedukowane są już dużo trudniejszymi ofiarami. Ponieważ kościół szczuje na edukacje seksualną, żeby im seks- zabawek nie pozabierali, to zaraz pojawi się partia, która też ma w swoich szeregach pedofili, a kościół pomoże im rozszerzyć elektorat.

daniel1040

2020-08-12, 22:12
szaman1991 napisał/a:

No i h*j, pewnie masz na myśli mój komentarz. Pewnie nawet masz rację, ale wpie**olić takiej k***ie to sama radość



ależ ja nie twierdzę że nie, nawet osobiście potwierdzam - tylko że to nie jest rozwiązanie a tego tu szukamy.

paczfiko

2020-08-12, 22:17
On chyba bezbarwnym proboje to zamazac. Ale czego tu się spodziewac :-/

mrwa2

2020-08-12, 22:19
Nienawidzę pedałów, jak on jeszcze może nie mieć kończyć połamanych? W jakich my k***a czasach żyjemy, w 2000r gdyby chwalił się że jest pedałem już by tańczyli z trumnami murzyni, jebac pedałów

35i

2020-08-12, 22:21
mrwa2 napisał/a:

Nienawidzę pedałów, jak on jeszcze może nie mieć kończyć połamanych? W jakich my k***a czasach żyjemy, w 2000r gdyby chwalił się że jest pedałem już by tańczyli z trumnami murzyni, jebac pedałów



Kiedyś to było.

daniel1040

2020-08-12, 22:25
mrwa2 napisał/a:

Nienawidzę pedałów, jak on jeszcze może nie mieć kończyć połamanych? W jakich my k***a czasach żyjemy, w 2000r gdyby chwalił się że jest pedałem już by tańczyli z trumnami murzyni, jebac pedałów



No z tym j***niem pedałów to bym uważał bo się w kolejce ustawią.
Ale jak już bić to nie normalnie tylko za 40zł wyposażyć się w pałkę teleskopową - efektowna, kompaktowa i czaszka oponenta robi śmieszne "pyk" jak się trafi

essek

2020-08-12, 22:25
Absurdalne hasła są wypisane na tym busie, a elektorat to łyka. Sam bym to podpalił. Ludzie w tym kraju są do wymiany,

luja27

2020-08-12, 22:36
35i napisał/a:

Chyba cię chłoptasiu poj***ło. Od zawsze staram się być neutralny i nie podobają mi się sprawy zarówno z lewej, jak i z prawej strony, luju. Spójrz sobie na post 5761360.



Nie chcę mi się szukać człowieku przypomnij

robsonx79

2020-08-12, 22:42
Eknen napisał/a:

Tylko poj***ny katotalib mógł przeinaczyć podstawy edukacji seksualnej jak na tym busie. .



Nareszcie głos rozsądku na sadolu. Myślałem, że tutaj zostały już tylko piwniczako-lemingi, które zamiast samodzielnie myśleć, przyłączają się do plucia na "lewaków", żeby tylko w końcu przynależeć do jakiejś grupy.


Tr...........ty

2020-08-12, 22:49
Do czego doszło w drugiej Białorusi. Psy pilnują fury kucom!

mateusz243

2020-08-12, 22:51
Czym on to k***a psika? Dezodorantem?

NataliaW

2020-08-12, 23:04
Wolność wyrażania poglądów powinna być ponad wszystko. I jeśli na tej ciężarówce nie ma nawoływania do morderstw, to ma sobie ona prawo jeździć. Jeżeli ja uważam że pedały są obleśne i facet z facetem nigdy dziecka nie będzie miał to to moje prawo do wyznawania takich poglądów jest święte i tyle.(I NIGDY NIE ZGODZE SIE NA TO BY TECZOWI MI MOWILI JAK MAM MYSLEC) Tak samo niech sobie wychodzi pani z tęczowym sztandarem np pani płatek i głosi że w związkach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci niż w związkach normalnych-ma do tego prawo... I po co agresja?

Lemons-shop

2020-08-12, 23:15
Litości powiedzcie mi ze to jest normalne? W naturze występują wynaturzenia, wtedy zwierz jest odrzucany od stada, grupy etc a ci k***a co? Totalnie ich poniosło żadnego k***a lgbt!

Dukenstein

2020-08-12, 23:39
j***ne lobby LGBT czy LPGT już od lat 60 w wielu krajach zachodu działa w kierunku legalizacji pedofilii. Nie z przypadku poobsadzali pedofili na wysokich stołkach między innymi w UE. Gęsta żela wam na ryj śmiecie.

ph5i5

2020-08-12, 23:50



Eknen napisał/a:

Tylko poj***ny katotalib mógł przeinaczyć podstawy edukacji seksualnej

bla bla bla dużo bzdetów....
.



jak to było ? Katotalib przeinaczył to, że chcą się jedynie w szpitalach odwiedać ?