18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompromitacja debila

crossdressphyxia • 2020-08-12, 19:52
Napisałbym, że należy mu się pałą za to, ale w jego wypadku mogłoby być to przyjemne. Żródło:

DoRzeczy




szaman1991

2020-08-12, 21:14
Gdzie te k***a sebixy patrioci zaj***ni ja się pytam? Przecież takiej szmacie wpie**olić to jest pół sekundy.

Szkoda, że jak byłem gówniakiem 18letnim to nie było LGBTQWERTY pseudo pedałów

TheAndyboy888

2020-08-12, 21:16
Eknen napisał/a:

Tylko poj***ny katotalib mógł przeinaczyć podstawy edukacji seksualnej jak na tym busie. Dla zjebów , którzy nie kojarzą. Lewaki miały inicjatywę , aby podstawy edukacji seksualnej były w przedszkolu i słusznie, bo 4 latki mają nasrane w głowie , chodzą i ściągają gacie i sprawdzają sobie nawzajem swoje genitalia. Ponieważ były sygnały , że rodzice karzą dzieci za naturalną ciekawość i zadają pytania " czy moje dziecko jest zboczone?" powstał taki o to pomysł, aby edukować
dzieci i rodziców. Drugim pomysłem było uczenie dzieci , że osoba dorosła nie może ich dotykać w sposób nieprzyzwoity, że nikt nie może ich tknąć bez ich zgody. Ot pomysł jak się oprzeć manipulacjom pedofila , nie ważne czy to jest tata czy ksiądz. I nie wiem jak pojebusy przekształciły obronę przed pedofilią na zgodę na seks? To się w głowie nie mieści. Te sk***ysyny są tak pruderyjne , że wolą aby dziecko było gwałcone przez ojca niż żeby poznało słowo pochwa i penis w wieku 6 lat .



Daj spokój. W Polsce to się teraz odpie**ala taki katotaliban. Ciemnogród i zacofanie na pełnej k***ie ogarnęło cały ten kraj, tworząc z niego krainę wiecznego gówna. Ale żeby nie rzucać słów na wiatr, wyjaśnię czemu tak twierdzę.\
Na samym początku tylko dodam, że mam w dupie całe te LGBT, bo racja jest taka, że z normalnymi gejami i lesbijkami mają oni niewiele wspólnego. Sam znam kilku gejów i lesbijkę i są to normalni ludzie, z którymi można pogadać jak z każdym innym, wyjść na piwo, etc. Nawet oni sami twierdzą, że ruch LGBT im bardziej szkodzi niż pomaga. Twierdzą (tak jak i ja), że to pratycznie to same gówno jak Black Lives Matter, jedno z kolejnych ugrupowań, które zwraca tylko na siebie uwagę i robi syf, mając w dupie normalnych ludzi.
Co do sytuacji w obecnej Polsce jest to, że monopol na dzielenie na ludzi lepszych i gorszych ma obecnie kościół katolicki przy pomocy pisiorskiego (nie)rządu. Pomijam już fakt, że szczują na tych pojebów z LGBT (jest akcja, to jest i reakcja), bo ci szczują znowu na katolów, W tej wojnie jedymyi poszkodowanymi są normalni ludzie - normalni geje, lesbijki, normalni ludzie wierzący itp.
Jeżeli chodzi o edukację seksualną w Polsce, to leży ona i kwiczy. Ludzie (już ci od najmłodszych lat) muszą w zasadzie poznać swoją naturę i umieć się przeciwstawić ewentualnej katastrofie, czyli wykorzystaniu seksualnym przez księdza, wujka, ojca, sąsiada itp.
W chwili obecnej kościół wpie**ala się w politykę państwa, czego efekty widzimy i zamiast podjąć temat edukacji seksualnej w szkołach, robi się nagonkę na ludzi, którzy tylko o tym coś wspomną. Każde dziecko, któremu wytłumaczy się jak to wszystko wygląda i działa, ma potencjalną szansę na przeciwstawienie się swojemu potencjalnemu oprawcy lub nawet w przypadku zajścia wykorzystania seksualnego, ma większą szansę, aby opoiwedzieć o tym rodzicom, bliskim, przyjacielowi. Kiedy dzieciakom, a przede wszystkim nastolatkom przybliży się temat, może to mieć w zasadzie tylko profity.
Teraz niestety mamy ofiary i "cichą mszę", bo dla ludzi jest to temat tabu, a zbuntowane nastolatki biegają po tym świecie i uważają, że się bawią, niszcząc sobie życie niechcianymi ciążami (bo o antykoncepcji nikt nie słyszał albo jest grzechem kościoła), wenerykami, robiąc różne chore rzeczy, o których by lepiej pomyśleli, gdyby w głowach mieli trochę więcej na temat seksualności ludzi.

daniel1040

2020-08-12, 21:24
A co do filmu to moje zdanie (moje nie znaczy twoje więc nie pultaj się) jest takie że obie strony (wojownicze lgbt jak i ich nemezis po prawej stronie) zą ogłupieni.
Jad, zaciekłość i często nie poparta niczym poza ideologią agresja robi z nich idealnnego pionka do starej jak świat taktyki "dziel i rządź"
Dawno już LGBT nie walczy o prawa innych orientacji tylko stała się stronnictwem politycznym opłacanym z wiadomych źródeł
Dawno już skrajna prawica nie jest przykładem jak tradycja może być piękna tylko jest odgórnie sterowanym psem gończym pełnym nabuzowanych samców chcących upuścić swojej agresii i poczuć się ważnym
Niestety w tym świecie absurdów znalezienie centrum (złotego środka) w tym wszystkim jest niemożliwe a i niebezpiecznie bo tak czy siak ktoś uzna ciebie z wroga jego wolności.
Reasumując, jest h*jowo i niestabilnie - a będzie jeszcze gorzej.
Ja sprzedałem wszystko co miałem i z rodziną siedzę na własnej ziemi w bieszczadach, i wam też polecam gdzieś siebie ulokować.

35i napisał/a:

Dzieci rozwijają się różnie i moim zdaniem tymi sprawami powinni się zająć rodzice, mający największy wgląd w rozwój dziecka, a nie system.



Jeśli tak mamy do tego podejść to rodzice powinni przechodzić szkolenia - co jak wiadomo też nie wyjdzie bo "jak to ja musze?" i inne tego typu wymówki - CI rodzice którzy chcą to już się uczą na ten temat bo materiałów jest pełno, ale większości się nie chce zwyczajnie bo mają tą stroną wychowania dzieci gdzieś.
Nie mówiąc już o kosztach takich szkoleń i braku kard (bo seksuologia w polszy rzadka jak kisiel z biedry)

szaman1991 napisał/a:

Gdzie te k***a sebixy patrioci zaj***ni ja się pytam? Przecież takiej szmacie wpie**olić to jest pół sekundy.
Szkoda, że jak byłem gówniakiem 18letnim to nie było LGBTQWERTY pseudo pedałów



Brawo, reagowanie agresją - tego własnie nam potrzeba aby rozwiązać ten problem, podejścia jak Conan barbarzyńca.
Po co zastanowić się czemu ci ludzie tak myślą i dlaczego mają takie a nie inne problemy skoro można komuś wyj***ć prawda?

Mietek7567

2020-08-12, 21:24
Takiemu to solidny wpie**ol tak żeby zębów przez miesiąc szukał.

daniel1040

2020-08-12, 21:28
Mietek7567 napisał/a:

Takiemu to solidny wpie**ol tak żeby zębów przez miesiąc szukał.



to samo co wyżej "uga buga ja nie lubić ja tobie wpie**olić uga buga"
Ten co sięga do agresji zawsze na końcu przegrywa - osoba może ucieknie ale zainspirujesz setki aby na złość tobie robili gorsze rzeczy.

Budrys2000

2020-08-12, 21:30
Porządny wpie**ol i do celi ze Starym Mordziatym ;-)

35i

2020-08-12, 21:32
daniel1040 napisał/a:

Jeśli tak mamy do tego podejść to rodzice powinni przechodzić szkolenia - co jak wiadomo też nie wyjdzie bo "jak to ja musze?" i inne tego typu wymówki - CI rodzice którzy chcą to już się uczą na ten temat bo materiałów jest pełno, ale większości się nie chce zwyczajnie bo mają tą stroną wychowania dzieci gdzieś.
Nie mówiąc już o kosztach takich szkoleń i braku kard (bo seksuologia w polszy rzadka jak kisiel z biedry)



Wk***ia mnie to zwalanie wychowania własnych dzieci na szkołę. Jakie szkolenia? Wystarczy, że rodzicowi się chce. Kiedyś nie było internetu i też dawano sobie radę. Teraz tylko wyścig szczurów po kasę i jak się gówniak przydarzy, to ciężar.

daniel1040

2020-08-12, 21:37
35i napisał/a:

Kiedyś nie było internetu i też dawano sobie radę.



kiedyś nie było też kibli ani butów i ludzie sobie radzili ale co z tego skoro można lepiej i wygodniej?
Nie mówimy tutaj o przygotowaniu do pracy a poradzeniu sobie z tym że dzieci z powodu mediów coraz wcześniej są wystawiane na seksualność
idąc twoim tokiem myslenia to masz rację że kiedyś tego nie było bo nie było takich mediów jakie mamy teraz (albo wcale ich nie było)
Nowe czasy wymagają nowych rozwiązań a nie wspominania jak to dziadek walczył pod grunwaldem i on nie potrzebował lekcji o sekesualności

35i

2020-08-12, 21:43
daniel1040 napisał/a:

kiedyś nie było też kibli ani butów i ludzie sobie radzili ale co z tego skoro można lepiej i wygodniej?
Nie mówimy tutaj o przygotowaniu do pracy a poradzeniu sobie z tym że dzieci z powodu mediów coraz wcześniej są wystawiane na seksualność
idąc twoim tokiem myslenia to masz rację że kiedyś tego nie było bo nie było takich mediów jakie mamy teraz (albo wcale ich nie było)
Nowe czasy wymagają nowych rozwiązań a nie wspominania jak to dziadek walczył pod grunwaldem i on nie potrzebował lekcji o sekesualności



Widzę, że nie złapałeś tematu. Chodzi o ostatnie zdanie.

luja27

2020-08-12, 21:59
Proszę was 35i jest wyznawcą Jarka, dupy, pinokia, Antka, misia tego od respiratorów, przejazdów za 100 tyś euro i całej reszty tego gówna pokazuje wam

uFo125

2020-08-12, 21:59
Szkoły obecnie nie potrafią przygotować ludzi do życia. Młodzi nie wiedzą jak ogarnąć pit czy nawet zarejestrować się do lekarza a wy tu wypie**alacie o ogarnięciu tematu sexu przez 6 czy tam 9 latki.
Kolejna sprawa co z ciebie za rodzić jak w szafie twoja kobieta pewnie ma w ch*j plastikowych ku*asów a ty pewnie od ch*ja jakiś pierścieni na prącie a nie umiesz powiedzieć swojego dziecku z czego się biorą dzieci ja ciebie k***a nie pie**ole świat zaksięguje na jebniecie przez jakiś meteoryt

Pralpunkt

2020-08-12, 22:01
Juz mi się zygać chce, robi się w Polsce gówno burze o tematy tak mało istotne
Czy ktoś wie wogole ile procent w Polsce jest pedałów i lesbijek?

35i

2020-08-12, 22:03
luja27 napisał/a:

Proszę was 35i jest wyznawcą Jarka, dupy, pinokia, Antka, misia tego od respiratorów, przejazdów za 100 tyś euro i całej reszty tego gówna pokazuje wam



Chyba cię chłoptasiu poj***ło. Od zawsze staram się być neutralny i nie podobają mi się sprawy zarówno z lewej, jak i z prawej strony, luju. Spójrz sobie na post 5761360.

uFo125

2020-08-12, 22:03
Pralpunkt napisał/a:

Juz mi się zygać chce, robi się w Polsce gówno burze o tematy tak mało istotne
Czy ktoś wie wogole ile procent w Polsce jest pedałów i lesbijek?



Nie oficjalnie chyba coś koło 2mln oficjalnie po wyborach na prezydenta to 500k patrząc na wynik Biedronia

szaman1991

2020-08-12, 22:05
daniel1040 napisał/a:

to samo co wyżej "uga buga ja nie lubić ja tobie wpie**olić uga buga"
Ten co sięga do agresji zawsze na końcu przegrywa - osoba może ucieknie ale zainspirujesz setki aby na złość tobie robili gorsze rzeczy.



No i h*j, pewnie masz na myśli mój komentarz. Pewnie nawet masz rację, ale wpie**olić takiej k***ie to sama radość :D