18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompromitacja debila

crossdressphyxia • 2020-08-12, 19:52
Napisałbym, że należy mu się pałą za to, ale w jego wypadku mogłoby być to przyjemne. Żródło:

DoRzeczy




Hollow_Man

2020-08-12, 19:56
"Baba" bez bolca dostaje pie**olca.

No...........iX

2020-08-12, 19:59
Na swoim kanale gej Jakubowski powiedział o LGBT " Oni rozwalają tolerancję, którą wszyscy budowaliśmy przez 20 lat i za co nie raz dostałem po mordzie".

lakeroll

2020-08-12, 20:01
pakowanie delikwenta do radiowozu bez kajdanek...

Noside

2020-08-12, 20:18
Po co on macał tego brudasa? Trzeba mu było puszkę z ręki wyrwać i po sprawie.
Trzeba mieć braki w mózgu i tupet, żeby jeszcze mówić "proszę mnie nie dotykać".

Tom9310

2020-08-12, 20:29
Im więcej takich nagrań tym większa nienawiść do szamba lgbt oczywiście z winy ich samych :-P

Szangti

2020-08-12, 20:30
Bardzo dobrze, niech się tak zachowuja- nikt poza walnietymi lewarami za nimi nie bedzie. :D

luja27

2020-08-12, 20:36
Ale proszę powiedzieć czym i w jaki sposób zniszczył mienie? Bo to przecież nie była farba :!:

kams123

2020-08-12, 20:42
on to dezodorantem psikał czy jaki ch*j xd

35i

2020-08-12, 20:48
luja27 napisał/a:

Ale proszę powiedzieć czym i w jaki sposób zniszczył mienie? Bo to przecież nie była farba



Między niszczeniem a zniszczeniem jest spora różnica. Nawet jeżeli pryskał dezodorantem, naraził na koszty czyszczenia plandeki właściciela/ użytkownika pojazdu. Nie każdy lubi jak mu plandeka fiołkami jebie. Poza tym to mógł być jakiś środek do usuwania farby.

Eknen

2020-08-12, 20:52
Tylko poj***ny katotalib mógł przeinaczyć podstawy edukacji seksualnej jak na tym busie. Dla zjebów , którzy nie kojarzą. Lewaki miały inicjatywę , aby podstawy edukacji seksualnej były w przedszkolu i słusznie, bo 4 latki mają nasrane w głowie , chodzą i ściągają gacie i sprawdzają sobie nawzajem swoje genitalia. Ponieważ były sygnały , że rodzice karzą dzieci za naturalną ciekawość i zadają pytania " czy moje dziecko jest zboczone?" powstał taki o to pomysł, aby edukować
dzieci i rodziców. Drugim pomysłem było uczenie dzieci , że osoba dorosła nie może ich dotykać w sposób nieprzyzwoity, że nikt nie może ich tknąć bez ich zgody. Ot pomysł jak się oprzeć manipulacjom pedofila , nie ważne czy to jest tata czy ksiądz. I nie wiem jak pojebusy przekształciły obronę przed pedofilią na zgodę na seks? To się w głowie nie mieści. Te sk***ysyny są tak pruderyjne , że wolą aby dziecko było gwałcone przez ojca niż żeby poznało słowo pochwa i penis w wieku 6 lat .

luja27

2020-08-12, 20:57
35i napisał/a:

Między niszczeniem a zniszczeniem jest spora różnica. Nawet jeżeli pryskał dezodorantem, naraził na koszty czyszczenia plankeki właściciela/ użytkownika pojazdu. Nie każdy lubi jak mu plandeka fiołkami jebie. Poza tym to mógł być jakiś środek do usuwania farby.



No i dziękuję za wyczerpującą odpowiedź

:mrgreen:

daniel1040

2020-08-12, 20:59
Eknen napisał/a:

Tylko poj***ny katotalib mógł przeinaczyć podstawy edukacji seksualnej jak na tym busie. Dla zjebów , którzy nie kojarzą. Lewaki miały inicjatywę , aby podstawy edukacji seksualnej były w przedszkolu i słusznie, bo 4 latki mają nasrane w głowie , chodzą i ściągają gacie i sprawdzają sobie nawzajem swoje genitalia. Ponieważ były sygnały , że rodzice karzą dzieci za naturalną ciekawość i zadają pytania " czy moje dziecko jest zboczone?" powstał taki o to pomysł, aby edukować
dzieci i rodziców. Drugim pomysłem było uczenie dzieci , że osoba dorosła nie może ich dotykać w sposób nieprzyzwoity, że nikt nie może ich tknąć bez ich zgody. Ot pomysł jak się oprzeć manipulacjom pedofila , nie ważne czy to jest tata czy ksiądz. I nie wiem jak pojebusy przekształciły obronę przed pedofilią na zgodę na seks? To się w głowie nie mieści. Te sk***ysyny są tak pruderyjne , że wolą aby dziecko było gwałcone przez ojca niż żeby poznało słowo pochwa i penis w wieku 6 lat .



Zamysł piękny tylko zapominasz że tu jest Polska, więcej złego z tego by wyszło i pewnie pare nowych gwałtów bo to nauczania zostanie wybrana progresywna "draq-queen" tak jak w zachodnim programie " queer reading time"
Program o jakim mówisz musiałby być szczelnie kontrolowany, z wyszkoloną kadrą i zasobami aby wszystkiego dopilnować - czyli wszystko czego w polszy brakuje
Dlatego jestem przeciw, bo wiem jak to u nas wyjdzie, a nie bo pomysł zły.
Zresztą co ja mówię, widziałaś nasze reformy edukacji? No to chyba wszystko jasne jak by nasz rząd to zrobił.

35i

2020-08-12, 21:13
daniel1040 napisał/a:

Zamysł piękny tylko zapominasz że tu jest Polska, więcej złego z tego by wyszło i pewnie pare nowych gwałtów bo to nauczania zostanie wybrana progresywna "draq-queen" tak jak w zachodnim programie " queer reading time"
Program o jakim mówisz musiałby być szczelnie kontrolowany, z wyszkoloną kadrą i zasobami aby wszystkiego dopilnować - czyli wszystko czego w polszy brakuje
Dlatego jestem przeciw, bo wiem jak to u nas wyjdzie, a nie bo pomysł zły.
Zresztą co ja mówię, widziałaś nasze reformy edukacji? No to chyba wszystko jasne jak by nasz rząd to zrobił.



Dzieci rozwijają się różnie i moim zdaniem tymi sprawami powinni się zająć rodzice, mający największy wgląd w rozwój dziecka, a nie system.

Eknen napisał/a:

Tylko poj***ny katotalib mógł przeinaczyć podstawy edukacji seksualnej jak na tym busie. Dla zjebów , którzy nie kojarzą. Lewaki miały inicjatywę , aby podstawy edukacji seksualnej były w przedszkolu i słusznie, bo 4 latki mają nasrane w głowie , chodzą i ściągają gacie i sprawdzają sobie nawzajem swoje genitalia. Ponieważ były sygnały , że rodzice karzą dzieci za naturalną ciekawość i zadają pytania " czy moje dziecko jest zboczone?" powstał taki o to pomysł, aby edukować
dzieci i rodziców. Drugim pomysłem było uczenie dzieci , że osoba dorosła nie może ich dotykać w sposób nieprzyzwoity, że nikt nie może ich tknąć bez ich zgody. Ot pomysł jak się oprzeć manipulacjom pedofila , nie ważne czy to jest tata czy ksiądz. I nie wiem jak pojebusy przekształciły obronę przed pedofilią na zgodę na seks? To się w głowie nie mieści. Te sk***ysyny są tak pruderyjne , że wolą aby dziecko było gwałcone przez ojca niż żeby poznało słowo pochwa i penis w wieku 6 lat .



Tak się zastanawiam, czy tego furgonu nie widziałem parę lat temu ze zdjęciami wyskrobanych płodów. Jeżeli to ten sam, to rzeczywiście katotalib.

cuurniprime

2020-08-12, 21:13
Eknen napisał/a:

Tylko poj***ny katotalib mógł przeinaczyć podstawy edukacji seksualnej jak na tym busie. Dla zjebów , którzy nie kojarzą. Lewaki miały inicjatywę , aby podstawy edukacji seksualnej były w przedszkolu i słusznie, bo 4 latki mają nasrane w głowie , chodzą i ściągają gacie i sprawdzają sobie nawzajem swoje genitalia. Ponieważ były sygnały , że rodzice karzą dzieci za naturalną ciekawość i zadają pytania " czy moje dziecko jest zboczone?" powstał taki o to pomysł, aby edukować
dzieci i rodziców. Drugim pomysłem było uczenie dzieci , że osoba dorosła nie może ich dotykać w sposób nieprzyzwoity, że nikt nie może ich tknąć bez ich zgody. Ot pomysł jak się oprzeć manipulacjom pedofila , nie ważne czy to jest tata czy ksiądz. I nie wiem jak pojebusy przekształciły obronę przed pedofilią na zgodę na seks? To się w głowie nie mieści. Te sk***ysyny są tak pruderyjne , że wolą aby dziecko było gwałcone przez ojca niż żeby poznało słowo pochwa i penis w wieku 6 lat .



I to dlatego tęczowi wspierają osoby które identyfikują się jako 4 latki? Weź przeczytaj swoje wypociny i zastanów się dlaczego pewnych rzeczy zmieniać nie należy :kawa: