18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja skoczków z WTC w HD

Krzyszof.K • 2023-02-14, 19:10
Zremasterowana wersja.


silwerbalk

2023-02-14, 19:21
Jedno pytanie mam ..... Po ch*j skakali .... Z tylu pięter to i tak nie przetrwasz upadku k***a.... Ja w takiej sytuacji pobował bym jak człowke wyjść wyjściem ewakuacyjnym czyli schodami ..... Ale wiadomo Amerykanie mają leniwe grube dupska i woła skoczyć na główke :roll:

Krzyszof.K

2023-02-14, 19:24
silwerbalk napisał/a:

Jedno pytanie mam ..... Po ch*j skakali .... Z tylu pięter to i tak nie przetrwasz upadku k***a.... Ja w takiej sytuacji pobował bym jak człowke wyjść wyjściem ewakuacyjnym czyli schodami ..... Ale wiadomo Amerykanie mają leniwe grube dupska i woła skoczyć na główke





Skakali głównie z pięter na których był pożar. Kiedy temperatura wokół Ciebie sięga 800 stopni chcesz żeby wszystko się skończyło.

silwerbalk

2023-02-14, 19:26
Krzyszof.K napisał/a:

Skakali głównie z pięter na których był pożar. Kiedy temperatura wokół Ciebie sięga 800 stopni chcesz żeby wszystko się skończyło.



No w sumie też racją też bym jednak wolał jebnać z wysokości niż się upiec jak skawrka ..... Ale choć jakby był cień szansy .... To bym próbował wyjść z tej ch*jni

Robert.waw

2023-02-14, 19:30
Zabrakło komentatorów narciarskich

silwerbalk

2023-02-14, 19:36
Pamiętam to jak dziś .... Byłem chory i nie poszłem do szkoły no to odpaliłem tv i se myślę co to jakiś film akcji ?
O k***a to są wiadomości z USA ..... Jebneli w wieże WTC ktoś (jeszcze nie wiadomo było czemu kto i na co ) ogólnie miałem to w dupie. Tylko stary się coś spinał że z tego może wojna wybuchnąć ( no k***a zbytnio się nie mylił bo w Iraku a nie ruscy )

Prosty

2023-02-14, 19:51
Gruba lota :mrgreen:

silwerbalk napisał/a:

Jedno pytanie mam ..... Po ch*j skakali .... Z tylu pięter to i tak nie przetrwasz upadku k***a.... Ja w takiej sytuacji pobował bym jak człowke wyjść wyjściem ewakuacyjnym czyli schodami ..... Ale wiadomo Amerykanie mają leniwe grube dupska i woła skoczyć na główke



Temu gratulujemy ja ci piwo postawie masz i się najeb tak żebyś jednak chciał skoczyć ^^

dżonyłojlker

2023-02-14, 19:52
Aaaa k***aa! Sami widzicie, że Jankesy potrafią sprzedać coś k***a!

Res0r

2023-02-14, 20:13
silwerbalk napisał/a:

Pamiętam to jak dziś .... Byłem chory i nie poszłem do szkoły no to odpaliłem tv i se myślę co to jakiś film akcji ?
O k***a to są wiadomości z USA ..... Jebneli w wieże WTC ktoś (jeszcze nie wiadomo było czemu kto i na co ) ogólnie miałem to w dupie. Tylko stary się coś spinał że z tego może wojna wybuchnąć ( no k***a zbytnio się nie mylił bo w Iraku a nie ruscy )



Ja wyjątkowo wcześnie do roboty poszedłem (internet caffee). Wbijam, i koleżka na zmianie mówi że samolot jebnął w w jeden z najwyższych i najważniejszych budynków w USA i gospodarczo to też na świecie. No ch*j tam - bywa i tak. Przecież nie jedna moneta stanęła na krawędzi.

Mija 15 min i mówi zaa monitora że właśnie drugi jebnął o budynek obok..... O ch*j. Już była cisza w caffee. Każdy zakumał że coś się właśnie dzieje.

Pamiętam że w głowie miałem że jeszcze właściwie niedawno bo po rozpadku ZSRR, kraje takie jak Ukraina handlowały na czarnym rynku uzbrojeniem różnej maści w tym atomówkami. Uświadomiłem sobie że właściwie takich szejków to stać na takie zabawki.
Dziwne uczucie jak wyszedłem na zewnątrz na fajkę. Samochody jeżdżą, tramwaje, ludzie chodzą. A już niedługo atomówki mogą latać nad głowami. Było pewne że to zamach i będzie jakaś wojna. Atmosfera wskazywała na 3 światową.

ChesterAmer

2023-02-14, 20:17
Są gdzieś zdjęcia efektów końcowych na chodniku?

trytodie

2023-02-14, 20:21
Let The Body Set The Flow

et...........ny

2023-02-14, 20:25
To wszystko są nagrania z holywood, podobnie jak "lądowanie" na księżycu, plandemia, czy "wojna" na upadlinie.

Otwórzcie oczy.

AbdulWisiMiLacha

2023-02-14, 20:29
ch*jowi operatorzy skutków uderzenia oraz momentu wytracenia prędkości upadku nie widać.

trytodie

2023-02-14, 20:37
etniczniepodejrzany napisał/a:

To wszystko są nagrania z holywood, podobnie jak "lądowanie" na księżycu, plandemia, czy "wojna" na upadlinie.
Otwórzcie oczy.



Wróć się do szkoły.