18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja skoczków z WTC w HD

Krzyszof.K • 2023-02-14, 19:10
Zremasterowana wersja.


willoo

2023-02-14, 22:33
silwerbalk napisał/a:

Jedno pytanie mam ..... Po ch*j skakali .... Z tylu pięter to i tak nie przetrwasz upadku k***a.... Ja w takiej sytuacji pobował bym jak człowke wyjść wyjściem ewakuacyjnym czyli schodami ..... Ale wiadomo Amerykanie mają leniwe grube dupska i woła skoczyć na główke



kuuurwa faktycznie.... czemu nikt o tym nie pomyślał... przecież mogli schodami zejść.... eehhhh ci gupki hamerykańce

radek225

2023-02-14, 22:38
Krzyszof.K napisał/a:

Skakali głównie z pięter na których był pożar. Kiedy temperatura wokół Ciebie sięga 800 stopni chcesz żeby wszystko się skończyło.



Idź napisać kolejnego suchara rodem z Pani Domu

Nemek222

2023-02-14, 22:50
selekcja naturalna

Starger

2023-02-14, 23:06
Darek84BB napisał/a:

Tak z czystej ciekawości gdyby 4 ludzi o podobnej wadze złapało np. jakiś większy obrus, zasłonę, dywan, plandekę czy coś w tym stylu każda za osobny róg dałoby to coś?



xd ale odpowiem. Kompletnie nic by to nie dało

Kaczor_Donald

2023-02-14, 23:16
ChesterAmer napisał/a:

Są gdzieś zdjęcia efektów końcowych na chodniku?



W twoim sraczu.

kawior2007

2023-02-14, 23:19
Krzyszof.K napisał/a:

Skakali głównie z pięter na których był pożar. Kiedy temperatura wokół Ciebie sięga 800 stopni chcesz żeby wszystko się skończyło.



Poza tym ładunki wybuchły tak, że części pięter odcięły drogę ucieczki

Machol

2023-02-14, 23:58
kawior2007 napisał/a:

Poza tym ładunki wybuchły tak, że części pięter odcięły drogę ucieczki



No ja pie**olę, wszędzie foliarze. Zwyczajnie budynek o takiej konstrukcji jak WTC pie**olnie pod własnym ciężarem. Jakby ktoś chciał żeby to się zawaliło, to samoloty wystarczyły, żadne ładunki i inne ch*je muje. Tylko foliarz mógłby pomyśleć o jakimś teatrzyku z wybuchami, żeby tęgie głowy wykrywające spiski mogły to zobaczyć. Ja pie**olę.

rancevsky

2023-02-15, 02:16
Polecam obejrzec September Clues jak ktos jeszcze nie ogladal.

witoldo16

2023-02-15, 02:19
Jak czytam te wasze komentarze to dopiero uświadomiłem sobie że same pojeby na tej stronie siedzą... :roll:

busek

2023-02-15, 02:26
silwerbalk napisał/a:

Pamiętam to jak dziś .... Byłem chory i nie poszłem do szkoły no to odpaliłem tv i se myślę co to jakiś film akcji ?





Res0r napisał/a:

Ja wyjątkowo wcześnie do roboty poszedłem (internet caffee).



zesraliscie sie debile

atak był w godzinach porannych w USA, czyli u nas to była chyba coś między 16 a 18, nie pamiętam dokladnie

Tuco

2023-02-15, 03:57
silwerbalk napisał/a:

Jedno pytanie mam ..... Po ch*j skakali .... Z tylu pięter to i tak nie przetrwasz upadku k***a.... Ja w takiej sytuacji pobował bym jak człowke wyjść wyjściem ewakuacyjnym czyli schodami ..... Ale wiadomo Amerykanie mają leniwe grube dupska i woła skoczyć na główke

Ja też mam pytanie. Jakim cudem jest możliwe, że obowiązkowa edukacja nauczyła cię pisać, a nie nauczyła myśleć...?

nyypl

2023-02-15, 06:34
Bogata kolekcja Marvela z amerykańskiego snu

encoder178

2023-02-15, 07:33
Krzyszof.K napisał/a:

Skakali głównie z pięter na których był pożar. Kiedy temperatura wokół Ciebie sięga 800 stopni chcesz żeby wszystko się skończyło.



No nie do końca. na dole były rozstawione przez strażaków poduszki powietrzne.

darejos

2023-02-15, 08:13
silwerbalk napisał/a:

Jedno pytanie mam ..... Po ch*j skakali .... Z tylu pięter to i tak nie przetrwasz upadku k***a.... Ja w takiej sytuacji pobował bym jak człowke wyjść wyjściem ewakuacyjnym czyli schodami ..... Ale wiadomo Amerykanie mają leniwe grube dupska i woła skoczyć na główke



idiota to twoje jedyne i prawdziwe imię