18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja skoczków z WTC w HD

Krzyszof.K • 2023-02-14, 19:10
Zremasterowana wersja.


darayavahus

2023-02-15, 08:27
I w taki oto sposób USrael znalazł sobei mitycznych terrorystów, którym będzie przez dekady doił ropę. A gdy tylko Niemcy i Rosja (jak zawsze zresztą przez nich) będą chcieli robić deale energetyczne, by się wzbogacić kosztem reszty kontynentu, to USrael wywoła wojnę, z której będzie ciągnąć jeszcze więcej kasy.

St...........sz

2023-02-15, 09:03
Machol napisał/a:

No ja pie**olę, wszędzie foliarze. Zwyczajnie budynek o takiej konstrukcji jak WTC pie**olnie pod własnym ciężarem. Jakby ktoś chciał żeby to się zawaliło, to samoloty wystarczyły, żadne ładunki i inne ch*je muje. Tylko foliarz mógłby pomyśleć o jakimś teatrzyku z wybuchami, żeby tęgie głowy wykrywające spiski mogły to zobaczyć. Ja pie**olę.



Inżynier z Ciebie taki jak z Nigeryjskiego Studenta prawa lekarz

:-)

cezar910426

2023-02-15, 10:22
Ogólnie tam chyba nic nie zostało ze skoczków, bo nie dość że rozsmarowało ich przy uderzeniu to potem przysypało. Ale polecam obejrzeć Zeitgeist, bo to całe WTC to gruba sprawa. Tam chyba był użyty termat żeby wszystko ładnie się poskładało przy zawaleniu

woki

2023-02-15, 11:25
Darek84BB napisał/a:

Tak z czystej ciekawości gdyby 4 ludzi o podobnej wadze złapało np. jakiś większy obrus, zasłonę, dywan, plandekę czy coś w tym stylu każda za osobny róg dałoby to coś?



Napisałem o tym piękny elaborat, ale w międzyczasie wylogowało mnie i mi wszystko poszło się j***ć. Taki więc w skrócie: nawet jakby mieli obrus o powierzchni 72m2, ważyli razem z nim mniej niż 250kg to i tak lecieli z gracją worka kartofli, ponieważ nie stworzyliby czaszy.

Sadisticzny

2023-02-15, 12:19
Machol napisał/a:

pierd



Co się tak lewacka księżniczka spięła?

nebelwerfer

2023-02-15, 12:28
etniczniepodejrzany napisał/a:

To wszystko są nagrania z holywood, podobnie jak "lądowanie" na księżycu, plandemia, czy "wojna" na upadlinie.
Otwórzcie oczy.



oho :D i uczestniczy w tym mój kumpel ukrainiec z małej miejscowości pod zaporożem :D jest k***a w całej tej "organizacji" bo jest cyber ważny :D Ty siebie czytasz ? czy tylko srasz na klawiaturę i niech sie inni martwią ?

jaszczompski

2023-02-15, 16:39
silwerbalk napisał/a:

Jedno pytanie mam ..... Po ch*j skakali .... Z tylu pięter to i tak nie przetrwasz upadku k***a.... Ja w takiej sytuacji pobował bym jak człowke wyjść wyjściem ewakuacyjnym czyli schodami ..... Ale wiadomo Amerykanie mają leniwe grube dupska i woła skoczyć na główke



Serio aż na taki brak wyobraźni cierpisz?

kevlarus

2023-02-15, 17:09
Wszyscy wiedzą, że amerykanom zrobił to ich pejsaty rząd, niestety nikt z tych pedofilów i morderców nie poniósł odpowiedzialności.

Hokuz-Pokuz

2023-02-15, 22:30
Pięknie se wyburzyli te wieżyczki, nikt by tego lepiej nie wymyślił.

LongTrail

2023-02-16, 01:39
9/11 był jednym z najgorszych dni w całym moim życiu. Miałem 13 lat i chodziłem do szkoły. Kiedy dostaliśmy wiadomość, była druga tercja. Minąłem World Trade Center zaledwie dwie godziny wcześniej. To było bardzo surrealistyczne widzieć, jak palą w ten sposób, biorąc pod uwagę, że właśnie ich widziałem. Moja siostra, która była wtedy na studiach i miała wtedy 21 lat, dojeżdżała do swojej klasy na uniwersytecie. Kiedy samoloty uderzyły w WTC, jej pociąg metra został zatrzymany na Canal Street i musiała opuścić stację. Kiedy budynki się zawaliły, była jedną z wielu tysięcy ludzi uwięzionych w chmurach pyłu. Mój kuzyn, który był porucznikiem w nowojorskiej straży pożarnej. Był jednym z wielu strażaków, którzy brali udział w akcjach ratowniczych po zawaleniu się budynków. Był obecny podczas pierwszego ataku na World Trade Center w 1991 roku i ataku w 2001 roku. Pamiętam, jak dorastali inni strażacy z jego remizy. To smutne, że tak wielu jego braci zginęło. Zarówno moja siostra, jak i kuzynka cierpią na zespół stresu pourazowego po wydarzeniach tamtego dnia. Mimo że w budynku znajdowało się ponad 2000 osób, podczas poszukiwań znaleziono bardzo niewiele ciał. Mój ojciec, który był elektrykiem, wielokrotnie pracował w WTC. Do dziś żywo pamiętam, jak zabrał mnie na szczyt budynku. Podczas jednej z prac budowlanych na najwyższym piętrze wykorzystał odpady drewniane do zbudowania stołu w jadalni do naszej kuchni. Inny kuzyn był rezerwistą Armii Krajowej, który strzegł terenu zabudowań po ich zawaleniu. Później został wysłany do walki z nielegalną wojną w Iraku. Ponad 20 lat zajęło mi zebranie się na odwagę, by w końcu odwiedzić miejsce pamięci World Trade Center. Zostawiłem bukiet kwiatów i pomodliłem się za tych, których moje miasto straciło tego dnia. Potem nakrzyczałem na jakąś chińską turystkę za zrobienie selfie z zajebistym uśmiechem na twarzy przed witryną.

krasnal_hałabała

2023-02-16, 15:52
Krzyszof.K napisał/a:

Skakali głównie z pięter na których był pożar. Kiedy temperatura wokół Ciebie sięga 800 stopni chcesz żeby wszystko się skończyło.



Ja chcę żeby wszystko się skończyło a temperatura wokół mnie nie sięga 800 pięter. Mimo to, nie mam jaj żeby się zaj***ć. Jak ktoś jest chętny na tej stronie mi pomóc w tym to nawet zapłacę za zabicie mnie.

800 stopni* sorry...

tarcer123

2023-02-18, 15:51
A co to jest za nuta?

Mamal

2023-02-21, 02:37
silwerbalk napisał/a:

No w sumie też racją też bym jednak wolał jebnać z wysokości niż się upiec jak skawrka ..... Ale choć jakby był cień szansy .... To bym próbował wyjść z tej ch*jni



Nie masz najmniejszego pojęcia co byś zrobił w takiej sytuacji, nikt nie ma.

klaudynka333

2023-04-08, 06:39
silwerbalk napisał/a:

Jedno pytanie mam ..... Po ch*j skakali .... Z tylu pięter to i tak nie przetrwasz upadku k***a.... Ja w takiej sytuacji pobował bym jak człowke wyjść wyjściem ewakuacyjnym czyli schodami ..... Ale wiadomo Amerykanie mają leniwe grube dupska i woła skoczyć na główke




U mnie paliła się klata schodowa, ciepło było tak ogromne myślałam, że topią mi się plecy, gdyby strażacy nie przyjechali tak szybko skoczyłabym bez zawahania. Człowiek często nie myśli podczas takich akcji, brak powietrza, ogromna gorączka i brak widoczności przez dym. Człowiek nieprzyzwyczajony do takich akcji kompletnie nie wie co robić, jest w ogromnej panice, więc da się zrozumieć bez problemu ich zachowanie