18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompas polityczny

Wiewór • 2018-01-25, 10:02
Znalazłem w internecie taką o to ciekawostkę.
Kompas polityczny. Odpowiadacie na kilka prostych pytań i aplikacja wskazuje po której znajdujecie się stronie politycznej barykady.

Mój wynik to centrolewica-liberał.

Zachęcam do zrobienia testu naszych największych "prawicowych" ujadaczy i nacjonalistów. Zwłaszcza lisów, arcyinkwizytora janlaw, dalita, poligona i ludowych filozofów.
Wyniki mogą być dla was szokujące bo okaże, się, że wam braknie skali na lewo w momencie gdy ja "lewak" jestem centrolewicowy :)




Kompas polityczny

PS. Test jest dostępny w języku urzędowym wielkiego lechickiego imperium także nawet niewykształcona sadolowa część nie będzie mieć problemów z wypełnieniem.

~Velture

2018-01-25, 10:05
Abraxus napisał/a:


(...)
Zachęcam do (...)


Ty odstraszasz od wszystkiego, zawsze.

Ten temat poleci do sucharów a jeśli masz szczęście to pójdzie do polityki i religii gdzie nikt nie zagląda więc wyjdzie na to samo.

Wiewór

2018-01-25, 10:14
Co lisek się boi wyniku? A taki kozaczek jesteś zawsze dyskusjach politycznych:D Pouczasz, edukujesz, wydajesz osądy...
Pewnie zrobisz test na komórce w kiblu, żeby nikt nie widział wyniku. Wyjdzie, że jesteś autorytarny turbo lewak i zwała. Okaże się, że ludzie, którymi tak pogardzałeś to ty sam :amused:

Zrobiłem test wg tego co głosi nasza sadolowa "prawicowa gildia". Mam dla was bardzo przykrą wiadomość.
Nie chce być inaczej. Jesteście autorytarne turbo lewusy :D

~Velture

2018-01-25, 10:17
Abraxus napisał/a:

Co lisek się boi wyniku? A taki kozaczek jesteś zawsze dyskusjach politycznych:D Pouczasz, edukujesz, wydajesz osądy...
Pewnie zrobisz test na komórce w kiblu, żeby nikt nie widział wyniku. Wyjdzie, że jesteś autorytarny turbo lewak i zwała. Okaże się, że ludzie, którymi tak pogardzałeś to ty sam :amused:


Ależ ty mnie dobrze znasz. Tak się obsrałem, że pampersa musiałem zmienić ale jak mnie znów pociśnie to zanim się obsram wystrzelę niczym błyskawica do kibla się wysrać i zrobię ten test w tajemnicy.

:roll:

Bez odbioru.

janlew

2018-01-25, 10:19
To jest lewackie gówno posługujące się nowomową. I nie mówie tym razem o Abraxusie, ale o tym kompasie.
Jak libertarian i authoritarian na dwóch biegunach? Ewidentnie nie działa to w Polsce, w której złota wolność, była właśnie za króla.

Do tego pierwsze pytanie i już z tezą:
"Jeśli globalizacja ekonomiczna jest nieunikniona, powinna ona przede wszystkim służyć ludzkości, a nie międzynarodowym korporacjom."
Czyt.: chcesz za międzynarodówki czy tam nwo, być żydokomunistą, czy żydokapitalistą? I tyle tylko ten kompas wam powie.

Cytat:

Nie pie**ol chłopski filozofie tylko pokaż wynik


No dobra ale musiałem trochę przerobić, co bym się zmieścił.



A prawdziwy wynik mam gdzieś z 2 kratki od środka na niebieskim. Ale to nie jest test dla Polaków.
U nas żyd nie mógł przez 1000lat kupić ziemi, a szlachcic zajmować się handlem czy lichwą. Ten test nie działa w Polsce, bo pytania są niedostosowane do naszych realiów, ale do hamburgerowych.

_Myszcz_

2018-01-25, 10:19
Your Political Compass
Economic Left/Right: 0.38
Social Libertarian/Authoritarian: 0.46


Wiewór

2018-01-25, 10:21
Cytat:

To jest lewackie gówno posługujące się nowomową. I nie mówi tym razem o Abraxusie, ale o tym kompasie.
Jak libertarian i authoritarian na dwóch biegunach? Ewidentnie nie działa to w Polsce, w której złota wolność, była właśnie za króla.


Nie pie**ol chłopski filozofie tylko pokaż wynik :amused:

_Myszcz_ napisał/a:

Your Political Compass
Economic Left/Right: 0.38
Social Libertarian/Authoritarian: 0.46


Centroprawica autorytarna. Bardzo dobry wynik. Im bliżej środka tym bardziej otwarty umysł na racjonalizm.
Im większe skrajności w jakimkolwiek kierunku tym większy zaścianek i zabetonowany łeb.

U mnie było:

Economic Left/Right: -2.0
Social Libertarian/Authoritarian: -3.85

T3RMINATOR

2018-01-25, 10:25
Zawsze byłem dobry w rzutki :mrgreen:

nowynick

2018-01-25, 10:27
Abraxus napisał/a:


Centroprawica autorytarna. Bardzo dobry wynik. Im bliżej środka tym bardziej otwarty umysł na racjonalizm.
Im większe skrajności w jakimkolwiek kierunku tym większy zaścianek i zabetonowany łeb.




Ty chyba nie chcesz mi wmówić, że jestem normalny? :evil:


swoją drogą ciekawe jest to, że jak popieram aborcję, nie popieram socjalu i jakichkolwiek form utrzymywania darmozjadów, popieram karę śmierci etc, a wyszedłem lekko na lewo...

JanLew widzę musiał użyć photoshopa żeby nie wyjść na żydokomucha :D


Z ciekawości wypełniłem drugi raz odpowiadając tak jakby to zrobili politycy partii rządzącej w kwestach socjalnych, religijnych czy obyczajowych. Ja k***a wiedziałem, że my drugi ZSRR budujemy, ale teraz to ja mam k***a jego mać dowód:


ogólną linię partii PiS znacie, możecie sami sprawdzić...

xiro

2018-01-25, 10:29
a co mi tam, moj wynik

Your Political Compass
Economic Left/Right: -0.13
Social Libertarian/Authoritarian: 0.56


Wiewór

2018-01-25, 10:29
nowynick napisał/a:

Ty chyba nie chcesz mi wmówić, że jestem normalny?

Wynik w centrum oznacza tylko, że jesteś racjonalistą a nie oszołomem z klapkami na oczach brnącym w jednym kierunku.
Co do Twojego stanu zdrowia psychicznego to się nie wypowiadam :D

mkv91

2018-01-25, 10:31
Your Political Compass
Economic Left/Right: 7.5
Social Libertarian/Authoritarian: 3.44


Wiewór

2018-01-25, 10:33
mkv91 napisał/a:

Your Political Compass
Economic Left/Right: 7.5
Social Libertarian/Authoritarian: 3.44


Proszę pierwszy prawdziwy przedstawiciel prawicy a nie lisowe wyroby prawicowopodobne.

głest

2018-01-25, 10:40
Abraxus napisał/a:


Zachęcam do zrobienia testu naszych największych "prawicowych" ujadaczy i nacjonalistów.



Macie - kto chce może szczekać; karawana jedzie dalej...


os...........wo

2018-01-25, 10:41
Z ciekawości wypełniłem ankietę. Większość pytań nietrafna. Przykładowo religia: Powinna być wypleniona z naszego pięknego świata, rozwój cywilizacyjny nie dopuszcza istnienia religii w jakiejkolwiek formię. Ewentualnie przekształcona na zakon pomagający starszym i ubogim. Pytania o seks pozamałżeński itp. nie powinny znaleźć się w ankiecie.