18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompas polityczny

Wiewór • 2018-01-25, 10:02
Znalazłem w internecie taką o to ciekawostkę.
Kompas polityczny. Odpowiadacie na kilka prostych pytań i aplikacja wskazuje po której znajdujecie się stronie politycznej barykady.

Mój wynik to centrolewica-liberał.

Zachęcam do zrobienia testu naszych największych "prawicowych" ujadaczy i nacjonalistów. Zwłaszcza lisów, arcyinkwizytora janlaw, dalita, poligona i ludowych filozofów.
Wyniki mogą być dla was szokujące bo okaże, się, że wam braknie skali na lewo w momencie gdy ja "lewak" jestem centrolewicowy :)




Kompas polityczny

PS. Test jest dostępny w języku urzędowym wielkiego lechickiego imperium także nawet niewykształcona sadolowa część nie będzie mieć problemów z wypełnieniem.

8michal7

2018-02-08, 00:02
Hmm już sam k***a nie wiem czy ze mną wszystko w porządku. Kto umie dokładniej interpretować wynik tego testu?

Wiewór

2018-02-08, 09:56
@up
Jesteś prawicowy czyli wstrzemięźliwość w reformach społeczno-gospodarczych i politycznych, szacunek dla tradycji i istniejącej hierarchii. Przeciwieństwo socjalizmu. Po prostu każdy ma zapie**alać na siebie a nie rozdawanie kasy.
Lekko w górę w kierunku autorytaryzmu oznacza, że jesteś zwolennikiem władzy skupionej u jednego człowieka ale nie jakoś bardzo.

Wszystko oscyluje blisko środka więc jest ok.

Najgorszy wynik to lewa górna część wykresu. To jest faszyzm i bolszewizm.

poligon6

2018-02-08, 10:32
"Po prostu każdy ma zapie**alać na siebie a nie rozdawanie kasy. '

Pisze to ktoś kto pisze że komunizm jest ok tylko były te wypaczenia a za wzór stawia socjalne państwa skandynawskie buhahahahaha

Wiewór

2018-02-08, 10:43
Nigdy nic takiego takiego nie napisałem nieskończony debilu. Wziąłeś moje wypowiedzi, wyciąłeś je z kontekstu, dodałeś do tego swojej chłopskiej filozofii, trochę interpretacji, zmieniłeś parę faktów, pozamieniałeś wyrazy, które uważasz za synonimy (a nimi nie są) i wyszło ci że niby ja to powiedziałem... Taka umiejętność manipulacji pozwala ci na podjęcie pracy w TVP. Wyślij cefałke do kurskiego.

poligon6

2018-02-08, 10:44
Abraxus napisał/a:

Nigdy nic takiego takiego nie napisałem nieskończony debilu. Wziąłeś moje wypowiedzi, wyciąłeś je z kontekstu, dodałeś do tego swojej chłopskiej filozofii oraz trochę interpretacji i że niby ja to powiedziałem... Taka umiejętność manipulacji pozwala ci na podjęcie pracy w TVP. Wyślij cefałke do kurskiego.



Mam cię kmiocie zacytować, nie chce mi sie grzebać w twoich popie**olonych wypowiedziach, ale widac nie pamietasz co pisałeś.

Wiewór

2018-02-08, 10:45
Cytuj oślizgła glizdo.
Doskonale pamiętam. Dlatego jak wkleisz moją wypowiedź to po raz kolejny udowodnię tobie i na forum publicznym, że jesteś k***a debilem, który ma problemy z rozumieniem tego co czyta.

poligon6

2018-02-08, 10:49
Abraxus napisał/a:


Norwegia, Szwecja, Francja, UK, Niemcy, Włochy.
Ło k***a jaki syf i bieda! matko bosko! Z głodu zdychajo!
Wiadomo, że 100% państwo socjalne to rak ale brak jakichkolwiek zasad socjalizmu to taki sam rak.
USA w ogóle nie ma socjalizmu. Przeciętny Amerykanin żyje w takiej przepie**olonej biedzie, że Polacy czegoś takiego na oczy nigdy nie widzieli.



Potem przygłupie dostałeś pocisk odnośnie USA podwinałeś ogon jak zwykle bredzac jak to w USA źle

Jest jeszcze ta perełka jak pisałes jak to wypaczono piekna idee Marksa i Engelsa. Tez ci ja wkleić lewusie?

Wiewór

2018-02-08, 10:56
Odróżniasz idioto socjalizm od komunizmu? (pytanie retoryczne. Nie odróżniasz).
Socjalizm to ideologia a komunizm to system polityczny budowę którego opierano na ideologii socjalizmu.
Wyraźnie napisałem, że państwo w 100% socjalne to rak. Przeczytałeś ten fragment? Nie.
Elementarne zasady socjalizmu to wprowadzenie jasnych relacji pomiędzy pracownikiem i pracodawcą czyli prawo pracy. Przykładowo prawo do urlopu, prawo do przerw, godziny pracy, prawo do chorowania, urlopy macierzyńskie, prawo do zrzeszania się, prawo do strajkowania itp.
A nie rozdawanie kasy nierobom za darmo.
W USA nie ma żadnego prawa pracy dlatego napisałem, że mają zerowy socjalizm.

I gdzie cytat w którym wychwalam komunizm a gdzie socjalizm w krajach skandynawskich?
Napisałem tylko, że nie ma u nich biedy a odnośnie Marksa i Engelsa napisałem, że opracowali fundamenty socjalizmu.
Dostrzegasz odcienie szarości czy dzielisz świat na czary i biały?
100% socjalizmu to przej***ny rak. Brak elementarnych zasad socjalizmu czyli praw pracowniczych to również rak bo anarchia.
Debil.

poligon6

2018-02-08, 11:03
"W USA nie ma żadnego prawa pracy dlatego napisałem, że nie mają zerowy socjalizm. "


Cyt: USA w ogóle nie ma socjalizmu. Przeciętny Amerykanin żyje w takiej przepie**olonej biedzie, że Polacy czegoś takiego na oczy nigdy nie widzieli.

Tak pisałes kretynie sugerująć że W USA jest niesamowita bieda gdzie jest to zwykłe kłamstwo. Nieźle trzeba byc porytym by wysmazyc taki wniosek, zazwyczaj sie go słyszy z ust lewactwa.


"Napisałem, że nie ma u nich biedy a odnośnie Marksa i Engelsa napisałem, że opracowali fundamenty socjalizmu. Komuniści na podstawie ich filozofii wymyślili komunizm. To jest ta drobna różnica, która czyni wszystko"

Dobrze że jeszcze nie napisałeś ze ludzie nie dorośli do komunizmu, to byłoby dopełnienie twojego kryprolewactwa. Ale w sumie masz racje nie wychwalasz tylko bronisz, zajebista różnica. Tak jak pomiedzy biernym a aktywnym homosexualizmem, dajesz sobie wkładać czy sam wkładasz?

"100% socjalizmu to przej***ny rak. Brak elementarnych zasad socjalizmu czyli praw pracowniczych to również rak bo anarchia.
Debil"

No prosze to w wymienionym przez ciebie USA gdzie nie ma ponoć socjalizmu jest Anarchia, gubisz sie w tym co piszesz. Ale przynajmniej prawidłowo sie podpisałeś.

ValvePlsFix

2018-02-13, 07:39
Hahaha, najeżdzacie na siebie jak dzieci :D

Uważam, że pytania były czasem bardzo słabo ułożone. Uważam, że socjal jest zły dla nierobów, ale uważam, że ubezpieczenia społeczne są potrzebne (no bo co, jeśli komuś trzęsienie ziemi rozpie**oli dom, ma od nowa na niego zarabiać? przecież to nie jego wina). Korporacje są dobre, jeśli działają dla dobra ogółu (np. przyczyniają się do rozwoju technologii, pozwalają się rozwijać zdolnym ludziom itp). Złe, jeśli wykorzystują biedniejszych ludzi do nieludzkiego zapie**alania, stosują mobbing i mają wyj***ne w środowisko, ahajs musi się zgadzać kosztem innych, j***ć przyszłość świata i w ogóle. Ogólnie bieda jest zła i uważam, że to nie jest lewackie myślenie. Dla mnie lewactwo to dawanie za darmo nierobom, a ja chciałbym po prostu nie zabierać tym, którzy są biedni (co jest domeną większości najbogatszych ludzi). Zwykle ludzie są biedni głównie dlatego, że urodzili się w złym miejscu i w złym czasie. Milioner będzie mnożył swoje pieniądze, mimo że ich nie potrzebuje. Ba, nawet nie będzie ich wydawał na szczytne cele, choć może. Bardzo by komuś pomógł, ale tego nie zrobi "bo k***a moje piniondze, nie dam ani grosza! bogactwo skuhwysyny!". Gdyby każdy był taki jak Elon Musk...

Poproszę o diagnozę.

Wiewór

2018-02-13, 11:20
HiHtitmamnan napisał/a:

Hahaha, najeżdzacie na siebie jak dzieci :D

Uważam, że pytania były czasem bardzo słabo ułożone. Uważam, że socjal jest zły dla nierobów, ale uważam, że ubezpieczenia społeczne są potrzebne (no bo co, jeśli komuś trzęsienie ziemi rozpie**oli dom, ma od nowa na niego zarabiać? przecież to nie jego wina). Korporacje są dobre, jeśli działają dla dobra ogółu (np. przyczyniają się do rozwoju technologii, pozwalają się rozwijać zdolnym ludziom itp). Złe, jeśli wykorzystują biedniejszych ludzi do nieludzkiego zapie**alania, stosują mobbing i mają wyj***ne w środowisko, ahajs musi się zgadzać kosztem innych, j***ć przyszłość świata i w ogóle. Ogólnie bieda jest zła i uważam, że to nie jest lewackie myślenie. Dla mnie lewactwo to dawanie za darmo nierobom, a ja chciałbym po prostu nie zabierać tym, którzy są biedni (co jest domeną większości najbogatszych ludzi). Zwykle ludzie są biedni głównie dlatego, że urodzili się w złym miejscu i w złym czasie. Milioner będzie mnożył swoje pieniądze, mimo że ich nie potrzebuje. Ba, nawet nie będzie ich wydawał na szczytne cele, choć może. Bardzo by komuś pomógł, ale tego nie zrobi "bo k***a moje piniondze, nie dam ani grosza! bogactwo skuhwysyny!". Gdyby każdy był taki jak Elon Musk...

Poproszę o diagnozę.
Obrazek


Swoją diagnozę sam już napisałeś.
Że wszystkim się zgadzam poza domem. Majątek każdy ma sobie sam ubezpieczac. To nie jest sprawą państwa.
Ubezpieczenia społeczne też powinny zniknąć.

ValvePlsFix

2018-02-13, 14:45
Abraxus napisał/a:


Swoją diagnozę sam już napisałeś.
Że wszystkim się zgadzam poza domem. Majątek każdy ma sobie sam ubezpieczac. To nie jest sprawą państwa.
Ubezpieczenia społeczne też powinny zniknąć.


Mógłbym się sam ubezpieczać, gdybym zarabiał 20k na rękę. A że mieszkam w biednym kraju, gdzie w dodatku 70% zarobków idzie na podatki, nie jestem w stanie tego zrobić. Więc w takim scenariuszu przy najbliższej katastrofie byłbym bezdomny, jak i 99% Polaków.

Jorgen88

2018-03-14, 03:20
I ja się pochwalę chociaż dziwi mnie to ze jestem na osi x prawie na środku. a dziwi dlatego, ze wiem kim jestem a mimo wsio tylko 1 pkt na x...co prawda nie jestem skrajnym (tzn nie do bólu typu ONR-owcy heilujacy podczas rocznicy powstania) prawicowcem chodzi mi o to, że nie mam bliżej do prawicy niż lewactwa bom człowiek myślacy. Ciekawe jak w takim razie wygląda skrajność, jakakolwiek, w tej skali? :D trochę słaby kompas jeśli chodzi o odpowiedzi i małą ilość pytań. Ale mimo wszystko zgadzam się z wynikiem :D